0

@bartekvisca w pierwszym komunikacie juz tak pisali,zeby podkrecic abonetow do poznieszego wykupienia

0

od 5 sierpnia do konca wrzesnia wszystkie mecze PL i 3 topowe bundesligi

0

@kamiVeB przecież pokazuja cala kolejke

1

@wojopancer tłukliśmy sie na okraglo,od podstawowki do 27 roku zycia,blokowisko w latach 90 to byl istny poligon,wjazdy drugiego osiedla to byla norma,oczywiscie czasami my gonilismy gosci,teraz juz mam 44 lata i od 30-ki nie bilem sie juz

1

@Janiama rozumiem ze ty to ten z prawej

0

@RomanHoffer masz racje,jest na drodze do upadku,przezylem to z moim Śląskiem,tez cos co wydawalo sie nie mozliwe wydarzylo sie,najgorsze jest to ze kibice mysla ze jek sie spada to potem raz,dwa,sie znowu jest w ekstraklasie,tak niestety nie jest,z reguly szybko wracaja teczespoly co to nie mieli w czasie spadku problemow finansowych

0

@draxidox standarcik

0

@Odcinkowy ja placilem,dopiero przy kolejnej umowie byly darmo,chyba darmo

0

@Odcinkowy juz tak bylo i trzeba placic za eleven

0

@Odcinkowy nigdzie tam nie doczytałem czy odplatnie,pewnie tak

1

@MesQueUnClub96 ja jednak wole skakac,takze wolalbym jednak na programie

1

cos tu cisza o PL w canalu,na poczatek co prawda dwa mecze topowe ale branzowe portale pisza o wszystkich meczach na satelicie,wszystkie oczywiscie w niedalekiej przyszlosci

1

@KrwawiaceoczyVEB jutro Zagłębie -Slask czekam niecierpliwie

1

@Herato moge napisac z perspektywy judoki,ludzie trenuja poki sie ucza,potem potrzebuja pieniedzy wiec ida do pracy.
teraz ci co nie maja zamoznych rodzicow to mawet nie jezdza na obozy(choc sa najlepszymi zawodnikami),nie wiem jak teraz ale nie tak dawno temu,trener opowiadal mi jak kaza mu wystawiac 3 chlopakow bo ich ojcowie kupili klubowi pilki,dresy itd,a dwoch biednych,swietnych musialo grzac lawe

1

@arasz1819 slabo z ta dogrywka ale to jednak tylko jedna bramka

0

@maroon czytam ze zrozumieniem,dalem ci przyklad ze kazdy ma wybor,malo mnie interesuje co sobie wyobrazasz,realia wojenne zmieniaja wyobrazenia,pozdrawiam.

0

@maroon no twoj wybór,moze bys sie zastanawial czy bronic kraju czy wyjechac,jeden robi to drugi to,kazdy ma swoje sumienie

0

@maroon a nadczym mialbym sie zastanawiac jakby okupanci wyrzneli mi wszytkich do okola,wojna kolego budzi w czlowieku najgorsze instynkty,do tego nie pisalem czy by mi nie zadrzala,posalem ze bym to robil

0

@nwchades zabili sprzedawczykow za okupacji,my tez tak robilismy,sam bym tak robil

0

@taris moze jak maja juz paszport

0

dlatego wszyscy szukaja zawodnikow z paszportem,bo jak pogral brazylijczyk np w niemczech x lat to dostal paszport i nie zabiera miejsca dla obcokrajowca

0

@taris musza miec max trzech zawodnikow bez paszportu europejskiego,w roznych krajach w roznym czasie dostajesz paszport,w la liga chyba 3 lata trzeba grac by dostac paszport

0

@kynio302 gorzej?rozumiem ze widziales zachowanie tej niewiasty przed reakcją policjanta

0

@Messiah10 nawet nie wiedziałem

0

@musli1989 w sumie pilem yerbe z yerbomosu i po pierwszym pocie juz ok

0

@kakusus wyśmienicie,w niedzielę na kaca będzie mielone

0

@kakusus dwa odcinki odrazu?

0

@Tomason nowego z salonu z tego co rozumiem

1

@clyde ja kult na koniec lipca

0

@gumaz nie mieli info,poprostu byli przygotowani i tyle,wiedzieli że cała policja ich szuka,wyłapali już wszystkich z mutantów,jakby chcieli żyć to by prysneli z kraju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?