liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NastonArtin jak syn chodził do podstawówki to raz na karierę uczelniana mógł przejść z jedną jedynka
0
@daniel32778 zawiną i jutro wypuszcza
0
@AdiKingu96 A mogą jeszcze przełożyć?
0
Pytanie,pewnie nikt też nie wie ale spróbować można,sev-Barca będzie w pierwotnym terminie czy coś w te 5 dni może się jeszcze zmienić?
0
@PawkoFCB dobry wynik to jest
0
@barcelonaLM ważne że wygrywa
0
@Mow_mi_Douglas jak się oglądało Edgara Davidsa to nie trzeba sobie wyobrażać
0
@Gwyn poczekaj,za jakieś dwa dni pewnie połowę jej usunie xd
0
@Qexi wcześniej nikt go nie chciał,dlatego teraz jest tak niby ciekawie bo każdy chce coś ugrać,z moriba też nas chcieli przetrzymać
0
@taris Przecież z tych co wymieniłeś gra dwóch,jeszcze
0
@vDamx k......a!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Słuchajcie,jest jeszcze ta promocja na ps plus?miała być do końca sierpnia a nie mogę znaleźć,ktoś coś?
0
Najlepsze są te hasła że np.villareal mógłby wziąć nieto ale najpierw musi sprzedać asensjo xd
0
@Kamiloza91 widziałeś fauda?
0
@Kamiloza91 dużo tego było ,chociaż ziemia była wyjątkowo dobra(to ten co siostry szuka u Kurdów?),na HBO go polecam jeszcze zero zero zero
0
@Criss18Barca nie zabrał jej chyba,tak coś czytalem
1
@Krystian_mix podobno na super Polsat ale nie pamiętam który kanal
0
Ale Exposito dziś zaorał kretowisko
0
@BulaKG Tylko Śląsk!!!
0
@JohnnyBarca wyślij,poczyta sie
0
@CuleNaZawsze1899 Co do przerw to nie ma nic do tego,przerwy to kwestia treningu kierunkowego,ograniczeń czasowych itd,ja na treningu zawsze jestem min 2h, oprócz piątkowego,tam idzie mi szybciej,także nie słuchaj głupot,dla przykładu popatrz na trójboistów,siedzą na treningu po 3 godziny,nie da się zrobić mocnych dziadów w seriach na 160kg w 20min
0
@CuleNaZawsze1899 oczywiście że boli cię z braku rozgrzewki,wiem bo sam jej nie robiexd,trenując tyle lat doszedłem do momentu że dogrzewamy się bardziej struktur na ciężarze,np robię na płaskiej dwie serie 60kg *20,potem 80*12 i dobiera od 100 kg zaczynam konkretne serie w górę,do tego bolą różne rzeczy jeżeli masz szybki przyrost siły,gdzieś się wygniesz,zrobisz przeprosi itd, ogólnie jak ćwiczysz to zawsze coś pobolewa, choć przy małych ciężarach jeszcze nie powinno
1
@escarabajo próbowałem podejść ale niestety to nie mój klimat dlatego nawet nie ciągnąłem tematu
1
@Fenyx Ja 30 min,totalnie nie dla mnie
1
@Fenyx Nie wiem,pisze tylko z opisu live na wp,mam cyfrę,nie mam Polsat sport
0
@Fenyx wszyscy mówią że nie przejdzie,że grają tragedię a w każdym meczu traciły pierwsze seta,może ta prostosc będzie sposobem?
0
@michaleu trochę takie śmieszne,zrobili fajna opcje a za sezon dowodzenia
40
@KB_nueve tele porada zapewne
2
@michaleu Jest "most nad Sundem"
0
@forest Może dlatego że już tam nie zagra w barwach Barcelony?nie wiem,może odpowie posiadacz