liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbfan1993 Sztos
0
@MesQueUnClub_87 dzięki,chyba się jednak skusze
0
@MesQueUnClub_87 nie on ma swoje i ja swoje tylko dzielimy plusa z jego konta, trochę mnie na jedno wyjdzie bo on ma do listopada,bardziej mi chodziło o to czy jak kupię na swoje to odrazu muszę wbić kod?czy w ogóle jest kod czy automatycznie mi zatwierdzi że jest
0
@MesQueUnClub_87 słuchaj bo dziele konto z synem,na jego koncie jest plus,to mogę kupić na swoim?
0
@badurraf z lenistwa zapytam,gdzie obejrzeć?
0
@Bobo25 Nie bardzo,mogę doradzić żebyś odpuścił mayans i zaczął od SOA,mayans nie ma żadnego podjazdu do SOA i szkoda żebyś nie zobaczył tego świetnego serialu,synowie robili interesy z mayans a bohaterowie co pojawili się w serialu są fantastyczni, krótko mówiąc wyłączasz mayans i odpalasz SOA, niestety drugiego takiego serialu już nie obejrzysz bo poprostu nie ma,obejrzałem pierwszy sezon mayans i jakoś nie odpaliłem drugiego,za to SOA zmiotło mnie z planszy
0
@liamgreyhate Myślałem że minut będzie piłkarzem dużego kalibru
0
@KSSniper tu np fajnie facet to opisał
https://www.google.com/amp/lukaszrokicki.pl/2012/11/18/derby-miasta-derby-polski-derby-europy/amp/
0
@KSSniper dalej jesteś w błędzie,co do wikipedii można by dyskutować czy słusznie czy nie jest ujęty "region",moim zdaniem nie,i według tego będzie np: derby dolnego Śląska (wks-zaglebie i zwróć uwagę że inne mecze w jednej klasie rozgrywkowej z innymi drużynami z tego regionu nie były już nazywane "derbami dolnego Śląska"),kolejnymi derbami regionalnymi są derby zgłębia Ruhry,zaraz jak mi się uda wkleje ci fajny link pokazujący nadużycie słowa "derby"
0
@KSSniper mówiąc o internecie nie myślę o wikipedii
0
@KSSniper derby jest to mecz drużyn z jednego miasta,to że ktoś takie mecze nazywa derbami to nie znaczy że jest to prawda,real-barca to el clasico a nie derby,united-liverpool to też nie derby,już nawet poszli po rozum do głowy i zapowiadają np: bitwa o Anglię,proponuje jeszcze wejść w internet i poczytać skąd się wzięła nazwa derby
0
@Adi123456789 derby to mecz klubów z jednego miasta i tyle w temacie
1
@Huck już było pisane że nie można bo dalej będzie na liście plac
0
@don'T.R.I.P.e fdj nie ma kontuzji?
2
@LucasW123 na fejsbuku już lata
0
@mrboom no tak,ale i tak nie będzie to sprawiedliwe bo osoba która startuje w kilku konkurencjach też może,ale nie ma co roztrząsać,dobrze że w końcu dali ta emeryturę bo 20 lat temu jeszcze chyba nie dawali
0
@mrboom nie do końca,jeden startuje w dyscyplinie gdzie może mieć kilka startów a drugi nie ma takiej mozliwosci
0
@Comentateiro chłopie nie masz nic do powiedzenia to mi nie odpisuj masz czas na pisanie bzdur to sobie znajdź,i nie bądź głupio mądry,wyraźnie ci napisałem że odpowiadam ci stricte na cześć twojego komentarza a ty mi lejesz wodę jakby mnie to obchodziło
Ps włącz film,jest ich wiele i obserwuj drzwi od kierowcy
Albo poświęcę ci jeszcze chwile,na filmie z balkonu nie widać ale na każdym innym już tak, koło 0,08 czasu,w komentarzach o tym huczą ale jednemu rycerzowi z La rambli trzeba filmami udowadniać XD nie fatyguj się z odpisywaniem bo i tak nie odczytam.
0
@Comentateiro co wy macie z tym"przecież nikt nie mówi że..."?napisałem ci konkretnie bo napisałeś że nie widziałeś tam ataku na kierowcę, pokazałem że był,tyle.nie obchodzi mnie wasza dywagacja,miłego dnia.
1
@Comentateiro Otwieranie na siłę drzwi jednak można podciągnąć pod atak,i tak zapewne zrobią obroncy
2
@Black_Wolf mnie interesuje,pięknie!
1
@kryhaa doliczony chyba
0
@AmigoBlancos i też strzeliła w 90
0
@osa91 raczej że nie,i to jeszcze La rambli XD ale tak serio,jak jest taka opozycja to na litość boską chyba logiczne że ja PiS zmiecie w pył, proste chyba i logiczne,i coś ci powiem w tajemnicy,pewne ugrupowania sejmowe mogą stworzyć własną partię,tak wyczaic jak tu łyknąć władze,czego to Polacy akurat oczekują i co im dać
Jednego nie rozumiem, czyli jak nie będzie tej opozycjiXD jak dostaną wystarczająca liczbę mandatów,wejdą w koalicję i przede wszystkim zabiorą większość PiS to dalej będzie jak na Białorusi?
1
@Kgorecki2500 ok,ja tylko pisze mój punkt widzenia,jak będzie zobaczymy
3
@Chakalaka ty tak poważnie?przecież cały elektorat PiS nie nawiidzi Tuska,"złodzieja" itd(przytaczam tylko jak o nim mówi elektorat PiS), PiS zmiótł z powierzchni po i po wszystkim,potem drwiny że uciekł do PE i że nawet tam jest przeciwko Polsce,iiiiiiii nagle Trzaskowski prawie zostaje prezydentem(zobacz jak ludzie już mają dosc-sytuacja analogiczna do po z Tuskiem) i wraca Tusk,wydaje mi się że to zły ruch bo ludzie którzy go nie nawidza i powoli zaczęli się odwracać od PiS uderzą z podwójną siłą,takie moje zdanie,a pisanie że PiS wygrał bo nie było Tuska jest nie na miejscu.
6
@macio_944 haha mam głosować na opozycję bo jej za chwilę nie będzie?to co to za opozycja?źle to ująłeś,platformy za chwilę nie będzie a nie opozycji,mają Trzaskowskiego i zamiast zrobić z niego lidera to biorą Tuska przez którego wygrał PiS.
0
@tomek256 oczywiście masz rację ale jest to kwestia treningu,jak cisniesz na masę to siłą rzeczy będziesz bardziej ulany ale i dużo większy,ulany ale ogromny,silniejszy.osobiscie bardziej preferuje bycie większym niż dobrze wyciętym.nie mówię też o wkłuciu się towarem i wystrzelenie z wodą bez solidnej podstawy.
0
@verdant Zaraz,zaraz po co te gadanie, przecież wiemy jak jest,ta sportsmenka zrobiła to specjalnie,właśnie po to by była taka narracja,z jej akcji stop homofobii nikt jej nie zapamiętał to teraz wyszło dużo lepiej,po drugie jak ktoś wychodzi z szafy to o tym piszą,piasek,Piróg,wróżbita Maciej itd,sami podają to mediów.nie szukajcie na siłę dziury w całym bo to wygląda tak,że babka pozdrowiła swoją dziewczynę a przeciwnicy PiSu już zalali internet memami i Kurskim, Dudzie itd,czyli ci co tak wspierają lgbt i dla których powinno to być tak naturalne robią tyle szumu na siłę w mawiają ludziom jak to boli PiS,a PiS to ch..j obchodzi
0
@Comentateiro ja tam kibicuje klepackiej nawet jak jest homofobem,zawodniczce lesbijce też kibicowałem,nie mam z tym problemu,w zasadzie nie interesuje mnie kto kim jest w życiu prywatnym,to jest sport, walczą o medale dla siebie i kraju.