0

@Colon 2-1 .............

1

@Bykunn myslalem ze to takie podsmiechujki,to "normalnych"zmylilo moja czujnosc.

0

@Rudi35 ty powaznie o ziebie?

0

@Nou ja jedtem,dawaj mi jakas lekka diete

0

@Elosek kiedys tak mialem,nawet jak sciskalem to cos wyciekaloXD,w jednym taki duzy w drugim malutki,mialem kolo 20 lat,samo potem zniknelo,na gino bym nie stawial bo musialbys towar wiadrami walic, zresztą gino sam zobaczysz bo suty wiszą jak u malpy,nie przejmowalbym sie

0

@Elosek ile masz lat?

0

@Adriano99 ani dom,ani odzywka nic nir da,samo sie nie zrobi

0

@LuisSalvano dzieki................

0

@Mathew86 dzieks,to go pieknie pojechali

0

@BarcaaVEB z czego real ma rezygnowac???

3

@Mathew86 a co on zrobil????

0

@KorNick dlatego zawsze trzeba grac o pierwsze miejsce bo w razie niemcaXD

0

@Kamilos84 jaki program?

0

@Joe_Pesci to nie sa jaja,poprostu eleven polecialo z motyka na slonce,zobaczylo ze samo zabranie praw nie wystarczy jak nie jestes platforma,ludzie majacy platformy nie beda placic po 50zl wiecej za sam eleven,a w platformie koszt eleven 7,50, także mysle ze przy nastepnym przetargu bedzie tak samo a nawet czesc w calosci wróci do c+

2

@klemens100 ja nie pisze ze to prawda,pisze ci tylko ze nie wymyslil tego kolega jak myslales.po drugie ludzie lubia duzo nie prawdziwych rzeczy bo sa poprostu smieszne,a na koniec czytasz info na onecie ktore jest wierutna bzdura,polowa cytatów ktore moze udostepnia twoja dziewczyna to tez bzdury,autor ich nie napisal albo cytat brzmial calkiem inaczej,nie ma co sie podniecac takimi rzeczami.

5

@klemens100 sam pewnie lykasz polowe fejkow a tu sie madrzysz,a iformacja ta lata od dwoch dni po fejsbuku.

0

@Arnold1234 byloby 5-3 a nie 5-0,a nawet 5-4

0

@afe5834 zgadzam sie,irytuje ta panika i kilka strat pod rzad w srodku pola,do tego gramy z ralem na wyjezdzie,w koncu musieli wygrac..

0

Ślasku musisz. .......

2

@PaulFCB pieknie,dzieki

0

@BaRcA!FaN romanzo criminale

0

@BaRcA!FaN gomorra jednak duzo lepsza,moim zdaniem oczywiscie.dzis wyczytalem ze jest serial,malo popularny,dwa sezony tylko,co zjada suburre i gomorre,o narodzinach mafii w rzymie.jak sobie przypomne tytul to napisze:)

0

@AduŚ07 na nic,firpo zadnej pilki w pole karne,wszystko do tylu,o rakiticiu i vdalu szkoda pisac

0

@messi564 cos tam podpadl lampardowi

0

robil juz ktos kslendarze na marzec?

0

@chavez ty juz robisz,ja dopiero ide..

0

@jacobFCB broadchurch,podobno swietny

0

@jacobFCB mi zie podobal,ale nie jest strikte kryminalny,wszystkie sprawy prawdziwe

0

@RosjaninBut mogles miec francuza? obudź sie

0

hej,szkuma monitora do pleya a jestem zielony w temacie,wiem tylko ze martyca na byc ips,moze ktos ogarnia temat i podrzuciłby linka,gotowy mam 400stowki a do 600zl ogarnalbym raty,nie wiem tez ile byloby wskazane cali.moze ktos ogarnia temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?