liberos35
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No teraz inaczej sie czyta.teraz sie zgadzam.pozdrawiam
0
A co do lewandowskiego to nie chodzi o to ze jest slabym pilkarzem tylko o zamieszanie wokol jego osoby nawet po slabym wystepie wszystkie wiadomosci pisza jaki to jest genialny a inny sportowiec robi medal na powaznej imprezie i nie ma o nim wzmianki,moze faktycznie zamiast ycia polakiem badz FANEM np lewandowskiego.zastanow sie nad tymi swoimi wypocinami
0
Nie doczytalem do konca takze odpowiem na pierwsza część...taki sam prestiz by mialy jak i przed mesimi iniestami i ronaldami a takim poczatkiem swojego posta wychodzi ze ty jestes sezonowcem.skończy sie czas tych panow to i skonczy sie twoje kibicowanie do Barcy?
0
Robili tylko ci co przychodzili z innych klubow europejskich
0
A no taki mial wklad ze pierwszy bramkarz takiej druzyny postawil by wszystko na szale aby zagrac chociaz jakis mecz i spokojnie dalby grac marcowi zeby nie rozwalac szatni,oczywiscie jakby zostal poinformowany o tym przez sztab.a tak wszystko idealnie.3 puchary a facet nie ma tego najwazniejszego.wiem .ok.nie gral ale jaka byla atmosfera że nie naciskał.takie moje zdanie.pozdro
0
Moze i tak ale w obecnej sytuacja jezeli zostana takie daty wyborow tonic nam nie faje
1
No gra z finalistą pucharu czyli athletic
0
Dziekuje autorowi czytalo sie swietnie.czekam na dalsz czesc
0
No tak ale gdzie jest athletico?
0
I jeszcze jak mozesz to policz mi te sytuacje bo wnioskuje ze kazda sytuacja Barcy to bramkowa byla
0
Wez sie kolego obudz bo cie ponosi,7-1?stuknij sie w łeb,w pietwszej polowie 2-1 bo chyba nie myslisz ze sytuacja alvesa byla 100 procentowa sytuacja, w drugiej polowie z pilka pod pole karne bayernu doszlismy dopiero w 56 minucie,a to czy byl karny to wybacz kolego to jest twoje zdanie zreszta zaraz po tym rzekomym karnym wpadla bramka na 1-0 w 77min wiec nie pisz farmazonow bo w tym momencie ogladam ten mecz z komentarzem szpaka , w setkach w pierwszej polowie 2-1 w setkach i fajnie dochodzimy do 16 a potem klops.zaczyna sie druga polowa i to bayern kontroluje gre na 0-0 do 75 min. 7-1 dobre sobie
0
Prosze bardzo,na drugi raz pytaj
0
Ale nie padly patrzac w tych kategoriach lewy powinien pizdnac na 1-1
0
Tak wlasnie pisze
0
Przyjechali po 0-0 ,ewentualnie cos ukluc i szczeze mowiac w pewnym momencie tak kolo 75min myslalem ze im sie uda ale pewien pan jednym dotknieciem pilki zmienil diametralnie obraz meczu.pozdrawiam
0
Nie rozumiem aluzji
0
No pisze ze pierwsza byla super a w drugiej juz nie bylo tak rozowo
0
Do 77 min nie wygladalo to tak rozowo jak w pierwszej połowie,bayern gral swietnie a wynik przuslonil troche obraz,paradoksalnie uwazam ze jakby gral roben i ribery byloby nam latwiej
1
Mylisz sie kolego,przeczytalem tylko o tridente i tobie odpisze,mam juz prawie 4 dychy i nawet nie wiesz ile razy slyszalem o tym ze ta brazylia by wygrala be trenera,ta Barca tez a teraz ty piszesz ze to samo o tridente.otoz nie bez trenera te tridente byloby gowno warte
1
Klasyczny to. 3 bramki w jednej polowie
2
Kasa nie jego owszem,ale pomysl co to moze spowodwac w szatni,zaraz inni beda lazic po podwyzki i zrobi sie chryja
0
Nie unioslem sie,fakt moze przeoczylem nie istotna i nic nie mowiaca informacje w samym poscie (bo nic mi ona nie mowi)za to bardzoej pilem do dalszej tresci twojego posta czego chyba ty nie zrozumiales wytykajac mi ten szczegol szerloku,i nie pisz mi zaraz ze warunki ekonomiczne bez cyfr to nie szczegol
0
No owszem sa,i ile bedzie chciał?nie wiesz? To nie pisz jakby jakby juz gral za darmo
0
Narzaie to ty drwisz z tych co mysla inni, byl temat byla dyskusja,a konczy sie tak jak jak pisali ci co maja sie walic w piers no bo dlaczego nie mogl tego zrobic odrazu a nie ciagnac to przez 3 miesiace. A po decyzji psg dopiero czarowac jak on to robi z milosci.fajnie ze podpisal na rok za malo hajsu(oby) a nie jak pewnie pragnales ty na 3 lata bo jest niezbedny.moim zdaniem nie jest i nie bede sie bil w pierś bo mam podpisać taki o jakim pisalem odpoczatku, a od stycznia nowy po
1
Nie badz taki do przodu bo czytajac tego posta nic nie wyczytalem o pieniądzach,jedyne to o roku kontraktu ktory owszem jest roczny ale mysle jednak ze w tym aspekcie duzo spowodawlo psg oficjalnie przedstawiajac swoje stanowisko w sprawie alvesa.jezeli by sie tak skonczylo jak pisza byloby dobrze dla obu stron
0
Noo jestem ciekaw jak to będzie...
0
Komentarz usunięty
0
Woń synku z tego forum bo nie wytrzymam
0
Ty to jakiś mega znawca jesteś,i bardzo mądry aż tak ze żenujący.sam sobie odapal fm lub fife,na tym to polega właśnie ze jak jest 3 lub 4 medialnych i drogich o których się biją duże firmy to się szuka takich o których wiedzą lub nie ,którzy pasują stylem gry i najlepiej jak są już sezon ograni w europie w takim psv,lub udinese czy palermo .no chyba ze z ameryki pd. Ale to już kot w worku patrz np. Cicinho czy jakoś tak.
0
Dalej nim jest?czas na koniec naszej dyskusji bo jest ona z motorniczym o niczym