loczek1899
Dołączył/a: sierpień 2011
Płock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że doczytałem do końca bo jak przeczytalem początek i nie widziałem Alexisa,Fabregasa i Thiago to trochę się przestraszyłem :) Po za tym to moim zdaniem Pedro również powinien zostać bo widać juz znaczącą poprawę w Jego grze
0
Popłakałem się na prawdę... te momenty przeżyte w ciągu tych 4 lat,te sukcesy-Pep jesteś najwspanialszy,kochamy Cię ! Powodzenia i Dziękujemy !
0
Pokarzą to na Cyfrze + czy nie ma na co liczyć ? Szkoda,te 4lata minęły jak 1 dzień-Dziękujemy Pep !
0
I bardzo bym chciał aby ten pan powrócił ! Z nim nie było jakiś głupich "catar fundation" itp ... W ogóle polityka Jego bardziej mnie satysfakcjonowała aniżeli pana Rossela
0
Madritistka
Wy się cieszycie że Real Madryt ma Ligę,my się cieszymy że Messi dostanie najprawdopodobniej złotego buta,złotą piłkę.Nie zapominając to i tak FCB wypadła lepiej od Realu-Super Puchar Hiszpanii,Puchar Europy,Super Puchar Europy,Klubowe Mistrzostwo Świata.Więc wiesz nie zdziw się jak Messi znów zgarnie Zlotą Piłkę bo wygrał więcej od Ronaldo :)
0
Ale mi przykro panie Ronaldo... żart ! ;D
0
MasterToster
Brał,widziałem :)
0
Chyba ten starszy pan sobie żartuje.Pique to filar naszej obrony tymbardziej że Puyolowi na młodość nie idzie... Radze zmienić dilera panie Ferguson że tak powiem :)
0
Tak,tak i Neymara ,LLorente,Thiago Silve,Hulka,Davida Luiza i co może jeszcze Teveza i Aguero ? .... A przepraszam za co Barcelona ma kupić tych zawodników o których jest ostatnimi dniami mowa ?! Najpierw niech kupią klasowego obrońce a jak starczy to wtedy napastnika ...
0
Nie glupi pomysł ale to zależy od kosztow jego przybycia.A tak w ogole to kiedy mu się kończy kontrakt ?
0
AdrianM11
Czytając Twoje komentarze,od razu dostrzegłem że jesteś kibicem od kiedy jest z nami Pep ,wyczułem od razu że za czasów Rijkaarda Ciebie z nami nie było.Mogę Ci zagwarantować ,że się przyzwyczaisz tylko pierwsze mecze będą dla wszystkich nowością a potem już będzie wszystko dobrze.Co do transferów to Alba moim zdaniem jest numerem 1.Thiago Silva ew David Luiz to nr 2 bo na obronie musi być ktoś doświadczony zważając na wiek Puyola(może teraz dobrze mu idzie ale nie wiadomo co za rok,mlody to On juz nie jest ale trzeba wierzyć ),formę Pique.Do tego klasyczna 9 to moim zdaniem Hulk.On potrafi przywalić z całej siły celnie w bramke i ogólnie pasował by,jest do tego młody więc wszystko przed nim.Wiem że na tą 3 pieniędzy nie starczy ale można sprzedać Keite ( bo On to moim zdaniem porażką jest ...) i Affelaya ( co prawda szkoda mi Go ale może będzie lepiej).
0
Aż łezka w oku się zakręciła.Widać że piłkarze są z Pepem bardzo zżyci i przeżywają to wszystko.Mam nadzieję,że Pep wróci silniejszy za pare lat a Tito godnie go zastąpi.Pozostaje życzyć tylko powodzenia trenerom,Guardioli i piłkarzom :)
0
Mam nadzieję ,że jak będzie podpisywać kontrakt to np na 3 lata a nie na rok jak Guardiola bo to mnie w Pepie denerwowało
'
0
kibicbarcy678
Mogę Ci zagwarantować że jednak żyją :)
0
Już nawet nie ma wątpliwości że odchodzi...Dziękujemy Pep ! Twoja wiara sprawiła że jesteśmy tu gdzie jesteśmy! Mam nadzieję że nowym trenerem będzie Bielsa i będze mu szło równie dobrze ,wierze w to ,a wiara czyni cuda ! Powodzenia Pep ,mamy nadzieję ,że kiedyś do nas wrócisz !
0
Ta transmisja jest na nasz czas 13:30 czy 13:00 bo już nie rozumiem ...
0
Pep kiedyś mówił gdzie by chciał odejść albo do jakiej ligi ? Coś mi się kojarzy że do Włoch ale dokładnie nie pamiętam.
0
CuleLbn
Chyba nie zna podstaw a nie "nie umie" popatrz jak to zdanie wygląda po prostu po oczach razi analfabeto
0
Przez to coraz bardziej nie mogę sie doczekac nowego sezonu.Chce zobaczyć co by Pep zrobił po takim średnim sezonie (o ile zostanie ale nadzieja umiera ostatnia) albo co Bielsa by zrobił aby Barcelona nadal górowała i była najlepsza... Chce zobaczyć nową taktykę ale na prawdę bardzo chcę aby Pep zostal ...
0
o 13 wejdą wszyscy i strona pada jak praktycznie po każdym meczu ... super
0
creatura
Fajnie by bylo ale wiesz chyba że to nie możliwe ?
0
Obierz dobry kierunek czy jest właściwy zobaczysz.Mamy nadzieję ,że podejmiesz najlepszą decyzję dla klubu i dla Siebie.To Twoja wiara w ten zespół sprawiła to jak to teraz wszystko wygląda.Zwykłe dziękuje tego nie wyrazi to coś więcej,wszyscy Cię tu kochają.Nawet jeśli odejdziesz to dalej dla nas będziesz członkiem naszej wielkiej rodziny Cules i mamy nadzieję,że za kilka lat wrócisz.To dzięki Tobie jesteśmy tu gdzie jesteśmy,to Ty wyciągnąłeś nas z tego dołku.Dziękujemy Ci,Kochamy Cię ! Powodzenia
0
Jak ma odejść to tylko nie Chelsea ! Co On by zrobił jak by doszedł do drużyny która Nas właśnie wyeliminowała ! Tylko Man Utd,Arsenal,Milan będą dla niego dobre bo reszta to dziadostwo i sądze że pójdzie do Arsenalu ale najlepiej to jak by został
0
Jeżeli odejdzie to ja wiem jedno... wróci za kilka lat,bo nie wierze aby nie wrócił , spróbuję każdej ligi i wróci do nas.Mam nadzieję,że 2-3 lata Bielsy (oczywiście jeżeli Pep odejdzie ) będą dobre a potem będą nas trenować albo Puyol albo Xavi bo marze o tym aby dalej Barca inwestowała w wychowanków i miała wychowanka na ławce jak teraz ! Powodzenia Pep ,podejmiesz na pewno dobrą decyzję,sam wiesz co jest najlepsze dla Barcelony ! Dziękujemy za wszystko !
Visca el Barca!
Visca el Pep
0
dux
A ja bym chciał żebys wyszedl ...
0
Najlepiej to niech Pep zostanie ale szczerze mowiąc chciałbym zobaczyc gre FCB z Bielsą na ławce :)
0
Jeżeli Pep już chce odejść ,a przecież z własnej kultury trzeba to uszanować bo wiecznie tu nie będzie a jak On to mówił chce spróbować swoich sil w innej lidze ,moze kiedys wróci ?? Ale to jeszcze nie potwierdzone i lepiej zeby został ale jeżeli by przyszlo najgorsze to zastąpić Go morze tylko Klopp albo Bielsa innych osób nie widać chyba że Low ale on gra szybką piłkę ...
0
NightSoldier
Specjalnie .... to pewnie Mourinho piłkarzom Chelsea napisał "dla jaj " że spotkają się w Monachium ,a tu niespodzianka i Bayern go z kwitkiem odprawił ?:) Powodzenia w przyszłym sezonie bo nie wierze ,że będziecie mieli tyle szczęścia w lidze ...
0
Podobno to Real mial być w finale razem z Chelsea ,tak pewny był Mourinho.Co zrobiło 150 mln Pereza ( Ronaldo + KAKA) żaden nie trafił karnego.Dobrze że chociaż ta druzyna wyszła prawidłowo bo co do drugiego finalisty to nie mozna z tym się zgodzić.
0
Jak tak patrze na ten mecz to Gomez to najwieksza sierota LM ,gorzej jak padaka normalnie przeciez on mial minimum 3 setki ...