loczek1899
Dołączył/a: sierpień 2011
Płock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gadają ze to Barca mecze kupuje a gdzie kurwa karny za rękę ?! Ale po moeczu już na rm.pl nikt do tego nie wróci !!! a bramka przecież liczona jest podwójnie !!
0
Czemu Ci z Madrytu to ledwo dotknięci padają na murawę? Na rm.pl gadają ,że nasi piłkarze to tacy symulanci i nie przeczę bo symulują nie raz ale patrząc dokładniej to Real nie odstępuje im na krok ...
0
Jak mi ktoś powie że Messi dostanie zlotą pilke to go wysmieje ! Ronaldo strzelił właśnie 2 bramki i to nei koniec meczu,do tego strzelił w Gran Derbi,będzie w finale LM ,zdobył Ligę .. Przykro mowić ale ten sezon po porażka
0
No to powiem tak.Real w finale,my stracilismy wszystko w tydzien,Messi stracił właśnie złotą piłkę ... Gratulujemy Blaugrano ,pokazaliście w tym tygodniu jak nie nalezy grać w pilkę ! :/
0
Juz bym wolal na bramce Szczęsnego bo widać ostatnio że na prawdę lepiej broni a do tego młody i Polak :)
0
xxx akcji a tylko 2 bramki ? Czy to kpina ? Długo jeszcze będą tyle set marnować ? 2 bramki dla Chelsea z niczego ,szczerze to wina Valdesa każda a szczególnie pierwsza ,ale jakim cudem oni nam cały czas strzelali bramki w ostatnich minutach ?! Mam nadzieję,że w przyszłym sezonie puchary wrócą na swoje miejsce a Pep zostanie i przez ten wolny czas wymyśli jakąś nową taktykę.Do tego powiem ,że Van Persie jest nam bardzo potrzebny! Na co nam Neymar jak to jest gwiazdka Pele a nie gwiazda światowa a Van Persie ma doświadczenie i formę dlatego trzeba się zastanowić.Do tego klasowego obrońce i najlepiej bramkarza aby Valdes zaczął się starać bo jak on gra to aż mnie krew zalewa a szczególnie jak ma piłkę przy nodze....
0
I kurwa taki mamy awans ... Gratuluje Chelsea ...
0
Co sie dzieje z tą wielką Barceloną ?! Czy to Chelsea jest tak dobra czy Barca aż tak słaba bo w to pierwsze to nie wierze ...
0
Nie chce nic mówić ale każda sekunda jak na razie nas oddala od finału a nie przybliża :/
0
Jestem ciekawe kiedy piłkarze spojrzą na zegar.... Mam nadzieję ,że nie wtedy kiedy już będzie za późno .... Niech strzelą tą bramkę do cholery !!!
0
No kurwa czy oni nie wiedzą że bramka to tu jest na wage złota ?! Przecież gdyby broń Boże Chelsea bramkę teraz strzeliła to po nas a oni sobie nic z tego nie robia i dalej sete za setą marnują :/
0
Ja pierdole może i jestem kibicem FCB ale Messi to karnych powinien się od Ronaldo uczyć ... Taka prawda niestety ...
0
Barca gra za dużo klepki w tym momencie gdzie właśnie mogła by zagrać inaczej.Potrzebny nam klasowy obrońca coś jak T.Silva ew D.Luiz bo Puyol sam nie da rady a górą też trzeba grać.Myślę ,że ten mecz to po prostu wypadek przy pracy bo FCB nie mogła się tak spalić jak to mówi sama relacja Live na stronie Realu.Nie zapominajmy o ostatnich 4 latach gdzie były wyniki takie jak 2:6;5:0;1:3;2:0 .Mam nadzieję,że przy następnym GD Barca pokaże że to był "wypadek przy pracy" bo każdemu się przecież takowy zdarza :)
0
KaJo!
A nie widzisz na zdjęciu ze jest polowa Puyola a druga polowa jest w innym miejscu ?! Na Fb tez jest zdjecie i co innego pokazuje: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=398447293511672&set=a.144082318948172.19380.144080752281662&type=1&theater
0
Dla mnie bardziej zawiódł Alves i Xavi niż Thiago który miał być jednym z najsłabszych ogniw w składzie.Thiago przez ostatnie 25 minut dryblował i obsługiwał jak Iniesta ! Po prostu chłopak mnie zadziwił bardziej niż Messi ! A najbardziej boli bramka Ronaldo,bo wiadomo że bramka w takich meczach ma bardzo,BARDZO,duże znaczenie w walce o Złotą Piłkę ! Messi musi się napocić z Chelsea jak nigdy bo nie może stracić takiej okazji!Teraz trzeba się skupić na Chelsea a Ligę za rok i tak zobaczymy na swoim miejscu.
0
Geble
To szybciej bym postawil na Van Pesriego.Może idzie już 30-stka ale Villa też nie jest młody a trzeba nam doświadczonych co dobrze grają a nie młodych co dopiero wchodzą w profesjonalną pilkę i zostali okrzyknięci najlepszymi za nic...
0
Jak patrzyłem na komentarze przed meczem w których było " Idziemy po manitę","Camp Nou niezwyciężone " to mnie szlag trafiał! Dlaczego w naszych kibicach jest 0 pokory do cholery ?! Może Liga jest stracona ale ciągle można zdobyć LM(na której Barca musi się skupić jak nigdy ! ) i Puchar Hiszpanii.Nie wiem dlaczego te posiadanie nie mogło się przełożyć na bramki albo chociaż akcje ? Co mi po 75% jak tam piłkę rozgrywali obrońcy! Na prawdę brakuje Barcy z tamtego sezonu ! Teraz pomocnicy wyrzucają piłkę górą do napastników,kiedyś albo chociażby rok temu biegali cały czas przy polu karnym a nie przy połowie i jedno podanie obsługiwało drogę do bramki...Na prawdę brakuje Villi,przecież Messi sam meczu nie wygra a Alexis gra dobrze ale to nie to samo... Poczekajmy,mam nadzieję że to Pepa nie zniechęciło i w przyszłym sezonie zostanie bo jak patrze na to co się dzieje to szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby odszedł chociaż z tego powodu że piłkarzom się po prostu tak nie chce jak im się chciało rok temu! Nadal wierzę w LM i PH a Liga po prostu wróci za rok na swoje miejsce czyli na Camp Nou!
VISCA EL BARCA!
0
Wczoraj baliście się grać na własnym boisku ,a co dopiero na Camp Nou ;) Jeżeli jest taki twardziel to do wtorku i tak zacznie trząść portkami :) 1 akcja 1 bramka i już robią z siebie Bog wie kogo.Pokory ludzie -.-
0
patrykmilan
A co sie konkretnie wydarzylo ? Nie dostaliscie karnego tak ? A my 3 kur*a ! Coś jeszcze ?
0
A w Realu juz wyrzucaja Casillasa ze skladu ,Contrau i Ronaldo.... Nie wiem czemu tak placza przeciez prawdzie mowiac to real zagral z druga dobra (po FC Barcelonie) druzyna w tym sezonie.Ten sezon moze sie dla nich skonczyc gorzej jak tamten bo moga nie wygrac LM do tego stracic 10pkt a pucharu Hiszpanii i tak nie beda miec wiec to moze byc gorzej jak ostatnio.I z calego serca tego im życzę!!!
Visca el BARCA!
0
wiecie moze na jakim kanale na cyfrze + obejrze meczyk ? :D
0
Mam nadzieje ze dzis Real przegra na zero z tyłu i minimum dwoma bramkami :) Wynik marzenie ale czy sie uda ? zobaczymy !
Visca el Barca !
Visca el Bayern!
0
Robi ktoś zlot w Płocku? Bo w Łodzi już 4 a Poznania i Płocka nie widać :/
0
Siema chłopaki :) Ja tu z pytaniem,otóż od przyszlego sezonu Polsat przestaje nadawac LM (nawet te środowe) i meczyk będzie można obejrzeć tylko na platformie N.Jako że jestem dzierżawcą dekodera Cyfry+ z kanałami sportowymi nie opłaca mi się kupować N-ki.Chciałbym się zapytać czy można dokupić w jakiś sposób do tej mojej Cyfry kanały sportowe z N-ki ,w jaki sposób trzeba to zrobić i ogólnie jakieś rady ? :)
0
BB4everbarca
Szczerze mówiąc to też się nad tym zastanawialem ;) Ale nie mam nic przeciwko bo widać kolosalną roznice pomiedzy odpowiednikiem "bez HD " a tym w HD dlatego nawet się ciesze ze odbiera :) ale powiem Ci nawet ze po przedluzeniu umowy i kupnie pakietu HD to canal+ Gol HD i Weekend przez jakis miesiac dzialaly w HD ;) nie wiem dlaczego teraz nie dziala i musze ogladac bez HD moze pogoda ale wazne ze mozna mecz obejrzec ;)
0
ja8215
Tez tak mam.To jest spowodowane tym ze masz wykupiony pakiet HD a masz zwykla antene tak jak ja ( nie mam czasu na zalozenie nowej ) Pakiety bez HD znajdziesz od 250+.Canal + Gol znajdziesz na 261kanale a Canal+ Weekend na 262 :) Ogolnie kanaly te tak zwane "bez HD " znajdziesz od 250 w góre czyli np TVN ktory masz w HD na kanale czwartym znajdziesz "bez HD " na 250:)
Pozdrawiam :)
0
Troche du*a bo nie przeczytam calego newsa tylko musze kliknac na "wiecej" ktore mnie przekierowywuje do przegladarki... Rownie dobrze to moge byc od poczatku na tej przegladarce dlatego to stanowczo do poprawy !
0
Naprawdę bardzo fajnie to wygląda i dobrze dziala... Tym co nie wiedza co i jak-ściagamy przez androida nie strone :) Ogólnie fajna sprawa polecam wszystkim co mają Androida na telefonie :)
0
Dobrze ze mam Xperie X10 a ma Androida ;) Bardzo fajny pomysl juz sciagam ;)
0
A Soldado gdzie ? On tam obowiazkowo .... To jest ktos taki dla Valenci jak Messi dla Barcy a do tego w takim meczu .... Powodzenia Valencia ... Jeszcze pomoga Atletico i Sevilla i sami ich zgnieciemy...