loczek1899
Dołączył/a: sierpień 2011
Płock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mi ktoś powiedzieć ile jest,kto strzelił i która minuta ? :)
0
0
REAL0911
Dla od miany Real przegra u siebie z Barceloną ;) nie musisz się już o to martwić ;)) To tylko kwestia czasu aż ich rozpie**olą :D
0
Real0911
Może jeszcze napiszesz że macza w tym palce Kadafi z Obamą i Miedwiediewem na czele ... Człowieku ogarnij się ...
0
@Real0911
Mówił Ci ktoś że głupi jesteś? Jak nie to ja Ci mówię dziecko ... Trochę szacunku do rywala i kibiców bo Real tak samo nie jest taki naj i ohhh i ahhh ... przyjdą słabsze chwile tak jak w tamtym sezonie kiedy real miał punkt przewagi a potem 11 straty na własne życzenie ...
0
@REAL0911
No to jak kurewscy przegrywają z Barceloną 5:0 tzn że nie mieli by szans z "wielką" wisełką :)
0
Nie robicie żadnego zlotu na GD w Płocku ? ;(
0
Gap 12
Jak oni mają ten cytat uznać jak są za FCB od maja ? Ten cytat od wczoraj od walki na KSW Khalidova i od przegranej naszej Blaugrany cały czas mi chodzi po głowie :) Mam nadzieję że ta przegrana to taka "cisza przed burzą" żeby potem rozgromić real :)
Visca el BARCA !
0
A szczerze mówiąc to myślę że na GD to Leo strzeli bramkę główką :) hehe
0
Kuba jak już coś robisz to czytaj to później .... "Sytuacja Getafe jest w tym sezonie jest wręcz krytyczna, a każdy punkt na wagę złota" po co tu napisałeś 2 razy "jest" ? Moim zdaniem 1x by wystarczyło ....
0
Gramy dziś na Coliseum Alfonso Pérez a nie na Camp Nou ... pomyśl trochę Kuba... do tego obstawiłeś wygraną gospodarzy czyli Getafe ... to z FCB w takim razie aż tak źle ?
0
tak wiem
0
http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3558362078,liga_mistrzow,id,t.html
sory że podałem link ale tu piszę o następnej transmisji polsatu w LM... mam nadzieję że pomogłem :))
Visca el Barca !
0
http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3558362078,liga_mistrzow,id,t.html
sory że podałem link ale tu piszę o następnej transmisji polsatu w LM... mam nadzieję że pomogłem :)
0
I jest na 338 na c+ mecz chłopaki ?
0
Chłopaki na jakich kanałach na cyfra+ będą te zagraniczne programy które "podobno transmitują " mecz , ten Rac 1 czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie. Możecie mi podać ? Z góry dzięki ;) i 2:0 dla barcy ;))
VeB
0
macio_944
Niech wygra lepszy ! Nie aktorstwo,agresja,sędzia,kibice, tylko piłkarze ! Niech wygra lepszy czyli wiadomo kto ... :)
0
Gap12
;)) Wiesz co ? Na Gran Derbi 85 tyś ludzi przez pierwszą połowę będzie głośno ale na koniec meczu wszyscy się uciszą i te 701 ludzi z Barcelony przekrzyczy wszystkich "kibiców" Realu ... Hała Madrid !
0
klocek12355
Nie rozumiem po co to tu piszesz ... Przecież to strona FC Barcelony a nie Realu ... tu interesuje wszystkich przede wszystkim przebieg operacji Tito i jutrzejszy mecz a Real to może nawet 10 bramek im wpakować szczerze to mnie to nie interesuje,przyjdzie czas na mecz z nimi i zobaczymy na prawdę kto jest lepszy
0
CR7IsNumberOne
No spoko czyli zniżasz się do poziomu kolegów , nie ma sprawy,przecież w jakiś sposób trzeba leczyć swe kompleksy ;)
0
@Predator4
Ja to mam od wczoraj od mniej więcej 13:30
0
Dzisiaj słyszałem na mieście słowa kolegów:
-Niech puszczą na polsacie mecz Barcelony bo po co mi znów Polskie kaleki w telewizorze ? To ja już wole oglądać 90 minut reklam jak 4 polaków zamiast dobrego meczu Barcy z Milanem.
I tutaj chłopcy mieli na prawdę racje ! Po co oglądać BVB z Arsenalem jak to jest tylko dlatego że gra 3 polaków .... żenada ,dać prawdziwy mecz ,w którym jest magia !
Visca el Barca !! i skromne 2:0 dla Barcy :)
0
Najgorszy Maxwell , jak ja go nie lubię ... a reszta składu to prawie taka i jakiej myślałem ;)) mam nadzieję na lekką wygraną 3;0 dla barcy Alexis,2x Messi
0
Maxwella to powinni sprzedać jak najszybciej i żeby z niego wyciągnąć jak najwięcej bo on się do niczego nie nadaję ... tylko skład zajmuje a w barcelonie jest wiele talentów z szkółki ...
0
Queras
to ocifjalny sklad czy twój proponowany ? Jeżeli oficjalny to aż zal mi patrzeć na nazwisko "Maxwell" :/
0
a ja bym zagrał 3-4-3 tym bardziej że gramy na Camp Nou
VV-Alves,Pique,Puyol-Busquets-Xavi,Iniesta-Fabregas-Villa,Messi,Alexis
0
kompleksy starszych ludzi ... co na to poradzimy ;)) takim nie przetłumaczysz a tym bardziej że jest On legendą:)
0
no masz rację dobrze zrobiłeś ! 1 sprzedawczyka mniej ...
0
@Dameek
Masz rację "Alvesz" bankowo zagra ... pomyślcie trochę sezonowcy nie kompromitujcie się ... ja rozumiem że kiedyś ktoś zaczął kibicować barcelonie i to może właśnie ten sezon ale na początku bym się radził zapoznać z zawodnikami i z historią barcelony a poprawne pisanie nazwiska to moim zdaniem podstawa ... bo jak brzmi jak się mówi "Xavi" a jak "Czawi" ... pomyślcie trochę ...
0
przecież 1.11.11r Messi strzelił 200 gola a nie 2.11.11r ... poprawcie