loczek1899
Dołączył/a: sierpień 2011
Płock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzieliscie jak zagral Arsenal ? Normalnie miod! Nigdy nie widzialem tak zaciekle grajacych Kanonierow w tym sezonie ! A Manchester City-szkoda gadac,powiem tyle Balotelli to z mozgiem to sie juz chyba dawno pozegnal ...
0
To stąd lawina nowych transferów, rezygnacja z forsowania wychowanków, zatrudnienie na trenera genialnego stratega o zwyczajach awanturnika pomimo konieczności spłacenia go milionami euro Interowi, pogodzenie się z tytułem najczęstszego zbierania czerwonych kartek w historii klubu, a nawet ocenzurowanie własnego herbu dla postawienia w Emiratach klubowego Disneylandu. (to zdanie mnie rozwalilo szczegolnie koncowka :D)
Juz nie moge sie doczekac jak dzieci Realu przyjda na strone i zaczna sie usprawiedliwiac ;) Zobaczymy 21/22 kwietnia kto jest lepszy ,ale ja juz wiem teraz kto wygra :)
Visca el Barca !
0
niestety Mou cierpi na nieuleczalną chorobę,żadna kuracja nie uleczy tego człowieka,ale są uspokajające tabletki które działają na niego na jakiś czas
otóż Mou musi jak najszybciej odwiedzić najlepszego lekarza Guardiolę w jego gabinecie Camp Nou ,a doktor Guardiola wypisie bardzo dobry lek o nazwie Manita o proporcjach 5:0 po zażywaniu tych tabletek pacjent poczuję dobrze,wróci apetyt,uśmiech na twarzy oraz chęć do życia, niestety te tabletki nie działają wiecznie i po jakimś czasie znowu zdrowie pacjenta Mou pogorszy się,może poczuję tak źle że tym razem doktor Guardiola pospieszy się do willi Mou do Santiago Bernabéu aby na miejscu podać następną porcje uspakajających tabletek o nazwie Manita, żeby pacjent dalej jakoś egzystował
0
Wole juz te Chelsea od Bayernu ale i tak bym wolal teraz Real Madryt bo by był dwu-mecz a tak to mamy tylko jeden i jak ważny,o ile oczywiscie Real tam dojdzie bo bo FCB sie nie boje :)
0
A na zagranicznym ? Przeciez nie chodzi mi o PL komentarz i PL telewizje moze byc i zagraniczna byle nie zakodowana i taka gdzie mozna obejrzec na 100%
0
Ludzie! Prosze mi powiedizeć czy na Cyfrze + bedzie ten mecz na jakims zagranicznm kanale ktorego nie koduja w czasie meczy LM prosze,to dla mnie bardzo wazne
0
Czesc.Ja z pytaniem o nastepny mecz barcy w LM.Wiem ze mecz bedzie w telewizji N a ze ja mam Cyfre + to nie moge zobaczyc.Wiecie moze czy nie bedzie ten mecz nadawany na jakims zagranicznym kanale na C+ gdzie nei zablokuja mi na pewno tego spotkania i w spokoju sobie zobacze ? Z gory dziekuje
0
Menzone
A po czym wywnioskowałeś że siedzi naburmuszony ? Po czole ? Przecież w ogóle jego twarzy nie widać
0
40 mln ? Za polowe tego Rossel by go nie kupil zważając na to jaką ma politykę transferową.... Moim zdaniem to bujda jeżeli wydali juz 15mln na Neymara i kolejne 15 na Albę ...
0
ten film jest prywatny... Ma ktos moze inny link na ktorym mozna zobaczyc to co sie dzialo ?
0
No to kiedy impreza ? Bo Messi rekord juz pobil :) A jak to mowil Mister "Kiedy Leo pobije rekord musimy zrobic impreze" :)
0
Ja mysle ze bedzie tak jak typuje strona fcbarca.com 1:3 to powinno byc bez problemu patrzac na osiagniecia dokonane ostatnimi laty ale patrzac na to jak FCB prezentuje sie na wyjazdach w tym sezonie to 1:3 powinno byc zadowalajace
0
0
W ogole nie rozumiem kibicow Realu.Maja żywe dowody ze to Messi jest najlepszy ale Oni i tak swoje ze ten ich boski pedal jest naj i the best... Maja pretensje ze Messi strzela bramki tylko dzieki Xaviemu i Iniescie a jak sobie sam daje rade to wymyslaja co innego.W ogole ich nie rozuiem jak oni Messiego moga z nim porownywac ktory strzela "boskie" hat-tricki z karnych.Pfff patologia...
0
mateuhh
Musieli by dostac znow Manite bo ten 1 puchar na 2 lata bardzo zawrocil im w glowie
0
Ja to tam wolalem rodzinny Plock zeby zagral z FCB moze dlatego ze nie wierze ze Orlen i tak wyjdzie dalej bo THW Kiel to dobra druzyna dlatego chcialem zobaczyc dobry mecz i boska Barcelone ktora wygrala ubiegloroczna LM :) Moze kiedys a moze Wisla sprawi niespodzianke ? Daj Im Boze :D
0
ja wolalem rodzinny Plock od nich m.in dlatego ze FCB wygralo LM a Orlen i tak bedzie mialo ciezko wyjsc dlatego chcialem zobaczyc dobre widowisko ale THW Kiel moze byc :)
0
Zmień dilera człowieku! Nie wiem ale ten koleś ogląda chyba nie te same mecze co ja?! Valdes w ostatnich meczach ma większą formę od naszej obrony razem wziętej!
0
Jak w tym sezonie nie zdobędziemy mistrzostwa Hiszpanii to trudno,nikt nie mówił ,że będziemy wiecznie wygrywać,najważniejsze jest to żeby za rok puchar wrócił na właściwe miejsce czyli na Camp Nou !!:)
0
to Mestalla by musiala dac na pozniejszy termin mecz bo FCB nie odpusci sobie LM jezeli jest krucho z Liga :)
0
La Pulga M
A ja licze ze skonczysz przewidywac bo slabo ci to idzie ...wroci kiedy bedzie wszystko w porzadku a nie wtedy kiedy ty sie "naliczysz" ...
0
I na co stawiacie ten " ? " w tytule jak dobrze wiecie że to koniec ?! Przecież Real nawet nie ma z kim stracić tylu punktów !! Barca gra piach i straciła Ligę na własne życzenie ! Niech teraz wygra LM i Puchar Hiszpanii to będę zadowolony jak będize te 5/6 pucharów ale i tak będę czuł lekki niedosyt bo jedziemy Real na każdym kroku i meczu a z "cieniasami" przegrywamy i tak oddajemy Ligę ... Wstyd ! Ale mam nadzieję,że w przyszyłym sezonie puchar wróci w odpowiednie miejsce czyli do Dumy Kataloni !! VISCA EL BARCA !!
0
Z czym do ludzi z taką grą ?! Brać dupę w kroki i coś tu ugrać bo jak mam patrzeć na samego Messiego to wolę już sobie powtórki odpalić z poprzednich meczy !! Co to jest ?! Brać się do roboty bo to już ostatni gwizdek żeby ugrać tą ligę a Wy takie numery tu robicie !!
0
Jeżeli tak będą grać w drugiej połowie to trzeba spojrzeć prawdzie w oczy-w tym sezonie to Real bardziej zasłużył na puchar Ligi ale mam nadzieję że znów tego nie spiep**ą bo to już się denne robi!! DO BOJU NIE ZAWIEDŹCIE NAS ZNÓW !!
0
Może jeszcze Figo wróci do Dumy Katalonii i ustrzeli tak z brameczke twoim skromnym zdaniem co ? Asystował to mu będzie moim zdaniem Ibrahimovic który jest przyjacielem i ulubionym graczem Mistera ( Pepa Guardioli dla tych co nie wiedzą :)
0
Wiecie może co piłkarze maja za bluzy i czy mozna je gdzies kupic bo są zajebiste :D
0
A moim zdaniem 1:3 i wszystkie strzeli Messi i 2x będzie asysta Cesca i 1x Thiago :] niech się młody rozkręca :)
0
Na prawdę bardzo się cieszę :) Chłopak zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie i nawet w niektórych momentach lepsze jak Cuenca ale to i tak są piłkarze którzy w niedalekiej przyszłości mogą być w klasie światowej :)
0
Wiecie na jakim kanale jest SportKlub na cyfrowym polsacie ? Prosze szybo o odpowiedź
0
wiecie czy już zaczęlo się na sportklub bo nie wiem czy iść na dół do tv :) z góry dzięki hehe ;)