0

yeaaaa obstawiłem 4:0 i 4 punkciki dla mnie :D a najważniejszy hattrick Leo,dobra gra drużyny widać że są w dobrej formie i rekord VV ;))

VISCA EL BARCA I NA ROZWALIĆ BILBAO Z 5;0 ;))

0

yeaaaaaaaa obstawilem 4;0 w typerze !! ;D

0

a porto w ostatniej minucie strzela na 1;1 ;))

0

z innej beczki valencia 3;1 leverkusen ;))

0

alexiss ;)) za abidala czyli 3-4-3 ;)) podoba mi się ;))

0

fabregas !! :)

0

0

0

ładny wolny ;]

0

co ten fabregas odwalił ?!

0

Leoo i 201 goooool ;))

0

gooooooooool

0

z innej beczki

Apoel wygrywa 1:0 z Fc Porto :O cóż za nowość ;))

0

cans

nie ważne kiedy ważne że zremisował 1:1 ;)) i jak barca wygra to ma 1 miejsce w tabeli ! :D

0

do której minuty VV musi mieć czyste konto aby pobić rekord ?

0

możecie mi powiedzieć o co chodiz z tym karnym ? tzn wiem że teraz był karny i Leo trafił ale był jakiś wcześniej? możecie mi jakoś tą sytuację opisać ?

0

dajcie linka bo ciągłe odświerzanie i livesports.pl nei wystarcza ...

0

Sory za błąd


Wenger ?!
Bez przesady chyba za te jego wypowiedzi co do transferu Fabsa ... bo za nic innego się nie należy to ja już bym szybciej dał Ralfowi Rangnickowi (Schalke 04) za te półfinały w poprzednim sezonie a nie Wengerowi ... dziecinada ...

0

Wenger ?
Bez przesady chyba za te jego wypowiedzi co do transferu Fabsa ... bo za nic innego się nie należy to ja już bym szybciej dał Josefowi Eichkornowi (Schalke 04) za te półfinały w poprzednim sezonie a nie Wengerowi ... dziecinada ...

0

Jak obstawiacie dzisiejszy mecz bo ja 5:0 dla barcy ? :)

0

Nosz kurde .. obstawiłem że Sevilla wygra 3:1 a było 2:1 :/ jak pech to pech :/

0

tak naprawdę to nikt ;D

0

4;0 obstawiłem w typerze i tyle powinno być , sporo niewykorzystanych okazji,brakowało na początku drugiej połowy ostatniego podania i strzału , szkoda że nie odgwizdano karnego na Leo ale najważniejsze są 3 punkty a nie to jak obstawiłem w typerze :D dobre i 2 pkt w typerze :D to się liczy xd

0

dobra ide do tv na meczyk ;) licze na 4:0 dla blaugrany !


VISCA EL BARCA!!!

0

dobra ja spadam do tv na meczyk ;) licze na 4;0 dla blaugrany !


VISCA EL BARCA !!!

0

dobra real wygrał 4:1 więc będą punkty za real a reszta źle :/ dobre i te 3 punkty :D

0

nosz kur.. valencia remisuje 1:1 właśnie bramka czyli punktów nie będzie ;/

0

ja podobnie obstawiłem tylko że na meczu villareal obstawiłem 3:2 dla villarealu :) ale trudno ważne żeby chociaż za te 2 mecze były punkty :)

0

Chłopaki i dziewczyny mam takie pytanko

jak w typerze obstawilem 1:3 pomiędzy Mallorką a Valencią a wynik się nie zgadzał ale i tak obstawiona przeze mnie drużyna wygrała to mam jakieś punkty ? :)

0


OSGMarine

oby nie ... juz im starczy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?