0

Jeszcze Cules wspomnicie moje słowa że w przyszłym roku max za 2 lata to Alexis będzie w 11 roku razem z Fabregasem :) Jak Villi się udało w tamtym roku to czemu im ma się nie udać ? :)

0

Naprawdę to wybitny piłkarz.Potrafi strzelić bramkę w najmniej oczekiwanym momencie i w chwili kiedy dzieję się źle tak samo jak Villa tak i Alexis.Alexis otworzył na nowo spotkanie w ostatnim GD ligowym a David strzelił 2 bramki w pamiętnej Manicie i strzelił piękną wyrównującą bramkę z wolnego w Super Pucharze z Realem na Santiago Bernabeu.W tej dwójce drzemie na prawdę ogromny talent tylko szkoda że czas leci a Villa się młodszy nie robi,bo przed Alexisem to jeszcze kilka a może kilkanaście lat gry czego o Villi nie można powiedzieć.

0

Moim zdaniem to Alexis powinien mieć ocenę 9 ponieważ grał i w ataku i obronie.Miał jeden słupek i to po strzale główką (!) a do największych nie należy i trzeba wspomnieć że jest mniejszy od Messiego ! Do tego wracał się do obrony np odebrał kilkukrotnie piłkę Ronaldo kiedy to Alves się wracał z drugiej połowy boiska.Na początku chciałem żeby to był zawodnik meczu ale bez przesady bo Puyol zagrał wybitnie ale na tą 9 zasłużył i to zdecydowanie.

0

Szczerze? Wszystkie beznadziejne... Szczególnie wyjazdowe i trzeci komplet,już te domowe jakoś przeżyje ale tamte są okropne ... w ogóle mi się nie podobają

0

grzechuxp

zapomniałeś jeszcze o Getafe ;)

0

Tak tak a ja jestem Leo Messi ...

0

Zdjęcie zdecydowanie pasuje do artykułu :) Pokazuje jak by Pep patrzył jak daleko są Królewscy za nami ! Zdecydowanie daleko :)

Visca el BARCA!

0

Będzie ktoś z redakcji w sportklubie przed meczem ? Jak można wiedzieć to kto i o której ? Z góry dziękuję za informację .

0

@avlesstyle

Już od dawna było wiadomo że w Pucharze Hiszpanii stoi Pinto.Można to było nawet czysto wywnioskować z ostatnich konferencji z Misterem.Czysto dał do zrozumienia ,że On tej decyzji nie zmieni nawet w takim meczu :) Cieszę się ,że taki człowiek ma honor i dotrzymuję słowa nawet w takim meczu,bo inny trener bał by się zaryzykować ale nie nasz Pep! Wszystkiego Najlepszego Pep i obyśmy wrócili z tarczą do Barcelony a nie na tarczy :)

0

Szczerze to wiadomo było od początku ,że ten piłkarz nie zasili pierwszej jedenastki choćby ze względu na wiek.27 lat jak na zawodnika Segunda Division to na prawdę sporo.Mam nadzieję,że w w nowym klubie będzie mógł się rozwinąć i dołączyć do graczy z wyższej półki.

0

Serce mi mówi że wygra Barca,rozum mi mówi że wygra Barcelona a ostatnie wyniki mówią że wygra Barca czyli nawet nie ma co się stresować nad wynikiem :) a tak na poważnie to wiem ,że to będzie bardzo ciężki i zarazem emocjonujący mecz ,ponieważ obie drużyny mają coś do udowodnienia.Barca będzie się starać przejąć inicjatywę na początku meczu żeby nie popełnić takiej "gafy" jak w pierwszych 30 minutach przy ostatnich GD a Real nie będzie chciał "dać plamy" znów przy takim meczu i do tego przy własnej publiczności doskonale zdając sobie sprawę z tego że rewanż będą grać na Camp Nou a tam nigdy łatwo nie mieli i mieć nie będą.Liczę na emocjonujący mecz,męską grę,że sędzia nie popsuję tego widowiska na czyjąś korzyść i oczywiście mam nadzieję,że nie będzie aktorskiej gry z obu stron.Wynik stawiam w ciemno 1:3 dla nas tak jak ostatnio ale bardziej bym się ucieszył jak by było 0 z przodu :) Powodzenia Blaugrano ! Nie zawiedźcie nas !

Visca el BARCA!!

0

Nie bądźcie wszyscy tacy pewni siebie.Co prawda jestem kibicem Blaugrany i może to zabrzmieć dziwnie ale jak czytam tu Wasze komentarze na tej stronie to dostrzegłem że wszyscy są pewni zwycięstwa.To może nas zgubić,trzeba grać rozważnie i po prostu przejąć kontrolę nad tym spotkaniem tak jak w ostatnich GD albo w tym z pamiętną Manitą.Mam nadzieję ,że wygramy ale zdaję sobie sprawę z tego że będzie to bardzo trudny pojedynek.Liczę na pozytywny mecz dla nas i zero z przodu :)

0

A Villa to nie popisał się lepiej od niego ? Strzelił 17 bramek o ile dobrze pamiętam ale sam nie wiem ...

0

@RealMadrid87

Ja to sobie nawet innego wyniku jak 0:1000 dla nas to nie wyobrażam :)
Mówię Ci Messi strzeli z 450 i Alexis 100 resztę dociągnie Villa z trybun.

0

Mówiąc szczerze to liga dla mnie nawet jak na kibica FCB którego przyciągnęła tak naprawdę magiczna 10 czyli Ronaldinho to liga jest już przegrana,innymi słowy mówiąc-mamy mało szans na korzystny wynik,taka prawda bo Real nie ma z kim przegrać po za nami i Levante ... Wierzę ,że losy jeszcze się odwrócą i Real w końcu zacznie tracić punkty a FCB w końcu zacznie grać magię na wyjazdach tak jak na Camp Nou.Gdyby sędziowie sprzyjali nam albo chociaż dobrze wykonywali swoją pracę to byśmy mieli teraz 1 punkt straty a tak to widzimy wszyscy jak to wygląda.Kiła i mogiła tylko się modlić o korzystny wynik i o Puchar Hiszpanii i LM.Powodzenia Barcelono

Visca el BARCA!

0

Pytanie po za tematem,może mi ktoś powiedzieć co oznacza to czerwono białe kółko nad znaczkiem Nike na koszulkach Interu Mediolan ? Dostrzegłem to wczoraj na derbach bo szczerze mówiąc nie mogę w ogóle patrzeć na ligę włoską ale już derby obejrzę :)

0

Dobra ja idę na mecz ;) W kanałach transmitujących pisało ze C+ HD transmituje :) Zejdę wcześniej i zobaczymy czy PL ale w razie czego życzę wszystkim miłego oglądania meczyku i oczywiście ładnej gry :)

VeB

0

IceMan
Im to trzeba napisać "tu macie sieroty linki do meczów" w tytule i dopiero zrozumieją bo tak to żaden nie zauważy :D

0

Trzeba było jeść danonki to by nie było pękniętego piszczela,a tak to widać jak mu to wyszło :)

0

Wierzymy w Ciebie David ! Jesteśmy z Tobą,jak prawdziwa rodzina,rodzina Cule ! Widzimy się w Monachium a potem w Polsce.Do zobaczenia i szybkiego powrotu do zdrowia :)

0

Wierzę w Ciebie ! Mam nadzieję,że w finale LM zapieczętujesz piękną bramkę tak jak w poprzednim sezonie :) Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia

0

Czekam na tych kibiców którzy przesiadywali tu godzinami przez ostatni tydzień.Gdzie jesteście ? Pytam się gdzie ?!

0

0

Ja pier**** jak ja się boję jak Valdes odgrywa po ziemi do obrońców piłki... Alexis z Messim niech tak nie faulują bo będzie źle ...

0

Już nie mogę się doczekać meczu.Wiem ,że będzie trudno ale jak zawsze wieżę w Barcelonę:) Barwy Blaugrana jeszcze nigdy mnie nie zawiedły i przez ostatnie lata sprawiają nie tylko mi ale nam wszystkim wiele radości.Mam nadzieję,że wygrana dzisiejszego meczu to formalność i Barcelona wygra ten mecz 1:3 .Trzymamy kciuki za naszych bo to na prawdę decydująca chwila ! Bądźmy wszyscy razem,jak prawdziwa rodzina,rodzina cules !

VISCA EL BARCA !!

0

Barcelona92

Fajne te pierwsze 2 ;) szczególnie muzyka do drugiego ;)

0

Szczerze to myślę że Messi dziś strzeli bramkę głową,a wynik będzie pozytywny dla FCB bo każdy wie że to jest ważny mecz a szczególnie Pep i piłkarze dlatego dadzą z siebie 120% :)

VISCA EL BARCA i 1:3 dla nas ;)

0

Ja wiem że do meczu będzie tu z 300 komentarzy tego z 50 kibiców Realu ... ale szczerze to po co to ? Tylko się nawzajem denerwujemy a to i tak w niczym nie pomorze bo to nie my gramy tylko piłkarze ...

0

No rozumiem ale możecie to przeżywać na swojej stronie ...

0

Jeszcze się dobrze dzień nie zaczął a na ok 30 komentarzy jest 6 kibiców Realu ... Opanujcie się ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?