0

myśle ze szybko strzelona bramka da awans Barcelonie - wtedy Chelsea bedzie musiała minimalnie ( bo nie wierze że zrezygnuja z autobusu nawet przy 3-0) sie otworzyć co wystarczy aby dać Barcelonie więcej miejsca w ataku i dołożą kolejne bramki ;)

3-0 lub 3-1

0

tak już na po ochłonięciu chciałbym coś wam powiedzieć :
Czy Wy myśleliście ze Barca bedzie w nieskończonośc wygrywac i zdobywac mistrzostwo Ligi ?!! - Ludzie Oni byli mistrzami przez 3lata z rzędu i pewnie jeszcze nie raz nimi beda w nastepnych latach !
- to właśnie przez taka postawe Barcy w ostatnim czasie teraz wszyscy tak lamentują - bo nas zwyczajnie rozpuścili i nie jestesmy przyzwyczajeni do przegranych, a ponadto nadal jest LM i CdR.
wczoraj po przegranej - doświadczyłem ( pewnie nie tylko ja ) takich chu** uczuć jakich zawodnicy jak i kibice Realu doznawali REGULARNIE przez bardzoo dlugi czas ;))

0

Przestańcie już tak analizować to wszystko - co by było gdyby.
We wtorek Barca ma okazje pokazać swoją prawdziwą wartość.
Jeżeli im naprawde zależy to dostana sie do finału gdzie w przypadku wygranej Myślicie że ktokolwiek bedzię mówił jaki to Real jest zajebis** ?! - NIE
Nadal będzie sie mówiło o Barcelonie i o jej dominacji na świecie.

na dobrą sprawe przed nimi 3 mecze którymi mogą zamknąć usta wszystkim którzy już ogłaszają ERE REALU na nadchodzące sezony ;)

0

mam nadzieje że piłkarze do wtorku zrozumieją że posiadaniem piłki meczu sie nie wygrywa - a w tym przypadku nie wystarczy wygrac - tu trzeba strzelić przynajmniej 3 gole.. Jeżeli będzie finał Barca-Real to jest sie czego obawiać
z jednej strony będzie okazja do super rewanżu i przyćmienia tego co zrobił z Nami Real w lidze.. ale. - no właśnie 'ale' - Barcelona wczoraj grała bez błysku
i max. zaangażowania - jakby Pep już im wmówił ze liga jest przegrana ;/.

0

wystarczy że zaczna dokładniej podawać piłke.. tyle niedokładności że szok !
niech Xavi skupi sie na dogrywaniu do Messiego - tak aby ten miał możliwość wykonczenia akcji.. bo w pierwszej połowie to Messi nie miał nawet okazji do pokazania sie ;/ .

barca 2-1 ! ;))

0

2-1 na korzyść Barcy po nerwowej końcówce .. nie sądze aby tym razem było łatwo i przyjemnie jak to bywało, zadecyduje forma środkowych obrońców oraz Xaviego - jeśli zagraja koncertowo to do odrobienia pozostanie 1pkt. ;))

0

kamil25m
mogłeś żle zrozumieć co napisałem albo ja sie źle wyraziłem ;/
chodzi mi o Barcelone ( z tym uratowaniem sezonu ) ;))

0

powiem tak : Barcelona musi sie nastawić na strzelenie 3 goli od samego początku i Chelsea nie bedzie miała nic do gadania wtedy.. moim zdaniem wazny bedzie mecz z Realem ze wzgl. psychologicznych - jesli Barcelona jakims cudem przegra to we wtorek Chelsea bedzie wracała do Londynu z dużym bagażem bramek - ponieważ tylko Ligą Mistrzów bedą mogli uratować sezon. ;))

z Realem 2-1
z Chelsea 3-1

0

teraz takie pytanie - czy wie ktoś z Was czy w zwiazku z tymi kartkami ktore Real dostał jest ktoś zagrozony absencja jeśli na bernabeu dostanie żółtko ??

0

Sądze że Barcelona nie będzie miała większych problemów, wystarczy że Mascherano dokładnie przypilnuje Postige. Wygrane Saragossy wcale nie wynikają z ich świetnej postawy... zauważcie ze z Valencia wygrali po golach Apoño ( 1bramka z karnego) , z Atletico znów Apoño i znowu karny w 90" , a Sporting Gijon z ktorym Saragossa wygrała to nie ta klasa co Barca. - a jak widać powyżej Apoño ma nie wystapić w sobotnim meczu.
1 - 4 dla Barcelony ;))

0

kontrowersji żadnej nie widze, drugiego karnego sędzia mógł podyktowac ale nie musiał ( 50/50 ) , wszystko zależy od interpretacji sędziego a że Milan trafił na takiego a nie innego to miał pecha i 3-1 dla Barcy ;))

pozdrawiam i czekam na półfinał !

0

na mundodeportivo piszą że Xavi może jutro nie zagrać z powodu bólu mięśnia płaszczkowatego, wczoraj nie trenował z grupą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?