0

to co gra City to śmiech na sali... żałuje że nie ogl. od początku BVB...

0

oby nie było powtórki z rozrywki ;)

0

Ta bramka tak naprawde rozstrzyga sprawe awansu moim zdaniem... i chyba podobnego zdania jest Tito (reakcja na gola)

0

a ja czekam na mecz Realu.. już od 3-4 tygodni czekam aż zagrają z Mallorcą - mam wrażenie że właśnie w tym meczu jest szansa żeby stracili pkt., myślę że będzie 2-1 dla drużyny z Balearów ;))

0

w tej chwili lepiej jak gra Montoya ;)

0

Ludzie przestańcie narzekać ! W tym meczu tylko jedna drużyna miała ochotę grać, druga stała w 11stu w polu karnym... zrozumcie że to właśnie dzięki stylowi Barcelony wynik jest taki a nie inny... mówicie że zagrali 'piach' - owszem bo inaczej sie nie dało z tak grającym Celtickiem, gdyby sie otworzyli to skończylo by sie 5-0 i wszyscy na świecie by sie teraz zachwycali fenomenalną Barcą i Messim, który pobił rekord Pele.. ;)

0

Czy Oni zawsze muszą sobie skomplikować mecz? .. cieszy postawa Cesca ( asysta za asystą! ), 2x Messi wiec wyprzedza CR7, i jednego jestem pewny - Montoya bedzie lepszy od Alvesa - wiec po sezonie jakby Barca dostała jakas dobrą oferte od szejków za Alvesa to spokojnie można go sprzedać ;))

0

Podoba mi się fakt, że gramy obydwie kolejki przed Realem ;]

0

byłem na tym meczu ze znajomymi w pubie, i stwierdziliśmy jedno : niedosyt.
karny na Inieście - okey nie ma ale że Alonso nie wyleciał z boiska i że ten strzał Montoyi nie wszedł + w końcówce Pedro słaby strzał... ehh. ważne że pozostało 8pkt przewagii ;)

0

denerwują mnie tego typu wyliczanki, i wracanie do historii - zauważyłem ze im wiecej media kładą na to nacisk to później dzieje sie jedno - koniec tej czy innej passy.. Wygrają - bedzie 11pkt, przegrają - zostanie tylko 5pkt , które tak naprawde nie będą żadną przewagą i liga bedzie że tak powiem 'od nowa'.

0

nie wiem jak Wy ale będe przeszczęśliwy jeśli Puyol wróci na wyjazdowy mecz z Mallorca 11 listopada ( oznaczałoby to 6 tyg, przerwy), nie licząc meczu z Realem - następne mecze są do wygrania z Songiem czy tez Bartrą w składzie ;))

0

a ja sie zastanawiam czy wygramy GD. patrząc optymistycznie to - ostatnio na CN z Realem wygralismy, a oni strzelili bramki wiadomo w jakich okolicznościach, na SB podobnie, na dodatek w 2 połowie byliśmy lepsi w 10'. Jednak - nasza gra jest daleka, daleka od ideału, szczerze mówiąc gramy słabo ale skutecznie, trzeba sie pewnie liczyć ze stratą gola lub dwóch.. już jestem myślami 7 października ;)

0

właśnie czytałem wywiad Messiego dla El Pais , w którym wyjawił, że nazwie swojego synka Thiago :))

0

patrząc na tabele martwi jedynie ilość straconych bramek (5). Nadrabiamy ilością strzelonych, ale w każdym meczu tak nie będzie więc - póki nie ogarną sie w obronie to przewage na RM szybo możemy stracić.

0

także Mourinho został sam na hiszpańskim podwórku - mowa tu o sędziach :D, ciekawe kogo teraz sobie znajdzie jako swojego ulubionego arbitra ;>

0

sobie truchtają po boisku.. nic dziwnego że przegrywają. Niestety ale Barcelona już dawno nie zagrała żadnego spektaklu.. Villa za Alexisa i trzeba liczyc że coś sie odmieni..

oby było 2-1 dla Barcelony !

0

tibijczyk997 - matole umiesz czytać? - pieniądze będą przeznaczane na cele charytatywne - a kasy na to im więcej tym lepiej ;)

0

Właśnie oglądam na SportKlubie program Barcelona vs Real Madryt, i poziom wypowiedzi a właściwie treść gościa który jest za Realem ( niejaki Qras) jest żenujący - jego zdaniem Franco w żadnej mierze nie pomagał Realowi w zdobywaniu mistrzostwa, podobnie jak sędziowie w tamtych czasach - co jest oczywiście nie prawdą.. już nie wspomne o innych aspektach tej rozmowy. Z kolei gościu który jest za Barcelona wypowiadał sie z sensem, i jeżeli już 'cisnął' po Realu to potrafił to uargumentowąć głównie faktami historycznymi...

0


Najlepsi Przetrwają Wszystko !

tak więc do boju i po GD przewaga w tabeli min. 11 pkt. ;)

0

wczoraj jak i dzisiaj do południa troszke lamentowałem że z tymi kontuzjami to z Sevilla i RM możemy nie dać rady i bedzie kiepsko ;/ ... ale przed chwilką gdzieś na necie dojrzałem świetnie pasujące motto do całej tej sytuacji, która zaistniała, a mianowicie :

Najlepsi Przetrwają Wszystko !

tak więc do boju i po GD przewaga w tabeli min. 11 pkt. ;)

0

niech dadzą Pique jakies dopalacze, pomasują stope i niech wraca na GD :))

0

tak to jest.. jak za dobrze idzie to cos sie musi spier*** , Granada - damy rade, Benfica - teoretycznie meczu nie trzeba wygrać, ale z Sevilla i RM musimy zdobyć 6pkt. ! a z tym moze byc ciezko z takimi brakami w obronie, która nawet jak jest optymalna to nie gra genialnie ;/

0

no to jakoś przepękać najbliższe 4 mecze włącznie z GD póki Puyol i Pique nie wrócą, dać z siebie maxa choć i to może nie pomóc .. a potem z pełnym składem znowu wymiatać i tak do końca unikając kontuzji ;/

nie żebym był pesymistą ale jak Bartra nie będzie wymiatał to zanim wróci nasza obrona może być podobnie jak to sie działo z Realem przed meczem z CIty ( mówie tu o wynikach )

VeB !

0

ciekawe co z Pique.. już nie mówie o Granadzie - ale żeby chociaż na Seville był. ;/

0

http://www.youtube.com/user/leboakatio?feature=CBUQwRs%3D

a tak sie jakoś na wspomnienia wzieło ;))
naprawde polecam ten filmik - autor ma mega talent do tego

VeB !

0

Bardzo ważny mecz, bardzo trudny mecz.. a tu taki skład. To juz bym wolał na LM taki a nie z Getafe gdzie jest szansa na zwiększenie przewagi nad Realem do 8pkt.

0

też właśnie miałem pisac o Messim, bedzie siedział na ławce.. ciekawe jak Barca zagra bez Messiego..

0

zapomniałem o Adrano na lewą strone ;P

0

na Getafe : Valdes - Alves - Pique - Mascherano - Busquets - Xavi - Song - Pedro - Messi - Villa

Villa spokojnie może już zagrać kolo 60-70min. i na zmiane Tello ;)

0

Dobrze ze jest Pedro w formie, może Villa w takich okolicznościach dostanie szanse od 1' , zawsze Cesc może zagrać jako jeden z napastników i wtedy spokojnie Song w miejsce Iniesty :). Wiadomo jest czym sie martwić bo w koncu nie bedzie optymalnego składu ale - od czego mamy tak długą i dobrą ławke rezerwowych - teraz bedzie ich czas żeby sie wykazać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?