lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real oczywiście bedzie sie odwoływał od czerwonych kartek ;] , ciekawe jak do tego podejdzie komisja.
0
byle wygrac z Malagą, bo to nie bedzie liga gdzie mozna sobie pozwolic na strate pkt., i wtedy moze juz nie być tak fajnie.
0
niektorzy maja pretensje że narzekamy... chodzi jedynie o fakt ze wygrywajac 2-0 znowu zawalili mecz! i to tylko dlatego ze w 2 połowie nie zagrali choćby przyzwoicie. Ciekawe co powiedzą Ci ktorzy teraz gadają 'to tylko porażka..musiało sie w końcu zdarzyć' jak odpadniemy z Malagą. oby sie ogarneli i rewanż zagrali pełne 90' a nie tylko 1połowe jak dzisiaj
0
czekam na dwie rzeczy : konferencje z Tito. oraz rewanż z Malagą. Na konferencje poniewaz mam nadzieje ze Vilanova przestanie bronic pilkarzy i mowic ze zagrali dobrze tylko przyzna ze bylo słabo! i tak zmotywuje pillkarzy ze to juz sie nie powtórzy a na pewno nie w rewanzu z Malaga. .... a na mecz z Malaga - wiadomo- okaze sie czy jest jakis kryzys czy wszystko po staremu
0
najbardziej mnie wkur** fakt że zawodnicy zapewne schodzili z boiska z przekonaniem ''aaa to przez to ze gralismy w 10' bo Pique dostal czerwona kartke'' a na konferencji znowu bedzie gadanie 'nic sie nie stało, grali bardzo dobrze' ... a tu ch***ja prawda. Po raz kolejny prowadzac 2-0 sami są sobie winni - takie granie na pół gwizdka. eh.. jestem zdziwiony że niczego sie nie nauczyli bo to nie 1 raz sie powtarza. ;/
0
tak nie w temacie ale zapytam : jeśli Kaka i Balotelli przeszliby do Milanu, to nie bedą mogli zagrać w tej edycji Ligi Mistrzów prawda ??
0
powtórka z meczu z Malaga - rozluźnienie i nerwowość w obronie... licze na Vilanove że na nich podziala w przerwie i wyjdą z nastawieniem jakby było 0-0
0
Myśle ze i tak jestesmy w dobrej sytuacji... pomyslcie jaki bol glowy bedzie mial Real jak Casillas bedzie odchodził - zeby znaleźć godnego następce.. Nam wystarczy ter Stegen itd. ;))
0
pójdzie do angielskiej i w ciągu jednego sezonu oczy sie wszystkim otworzą oraz mu samemu - że nie jest tak dobry jak wszyscy i On sam myśli
0
Casillas, Cech, Neuer itd - pomarzyć zawsze można. Casillas - to by było epickie jakby u nas grał, wtedy by była taka miazga że szok. Ale Barcelona jak zwykle sięgnie do szkółki lub zacznie skąpić kase i kupi 'byle kogo' .
Myśle że realne jest podpisanie kontraktu z takimi bramkarzami jak Courtois, ter Stegen, Forster - i są na podobyn poziomie co VV.
0
i co jest smutne to fakt, ze w tym momencie Valdes tworzy problem w szatni, a także to że przechodząc do innego klubu ( na pewno gorszego ) okaże się jakie ma tak naprawde umiejętności bramkarskie - bo pracy bedzie mial o wiele wiecej, w Barcelonie tak naprawde VV dużo zawdzięcza linii obrony.
0
nie chce również obrażac VV za to co dla Nas zrobił ale.. akurat to jest pozycja na której po jego odejsciu Barcelona zatrudniając bramkarza pokroju Courtouis, Guaita, ter Stegen nie straci na jakości a wręcz odwrotnie.
0
tak na gorąco, Barca powinna kupic już w lecie jakiegoś bramkarza- bo wiadomo jak to jest z adaptacją w tym klubie ( nic prostego ) , a za VV obowiązkowo jakąś kase sciągnac a nie żeby on sobie za darmo poszedł !
0
pierwsze co przychodzi mi na myśl to ' co za koleś ! ' , ale mysle ze kto jak nie Barca wyjdzie na tym najlepiej... wystarczy ściagnąć bramkarza który dobrze gra nogami ! bo to jedyna rzecz w której VV jest nie zastąpiony.
0
kurde.. no szkoda szkoda, ale mysle ze to i dobrze - bo w rewanzu beda grali z nożem na gardle - a dzieki temu możemy zobaczyć mecz w którym Barca będzie grała na 110% i być może ponownie nas zadziwi ;))
0
w 2 połowie grali słabo, jedyny pozytyw to fakt że rewanż będzie bardzoo ciekawy.
0
Mam nadzieje że mu sie powiedzie, ale też mam nadzieje że nie zrobi z Bayernu potęgi ;] - jednak ponad wszystko Barcelona :)
0
zgadnijcie kto ma byc asystentem ? Raul ! ;)
0
po cichu liczyłem że wybierze między Man.U - Milan - Bayern ;)) lepsze to niż Chelsea czy City ! Bayern pod wieloma wzgledami podobny jest do Barcy wiec sobie poradzi, a do Ligi angielskiej trafi prędzej czy później - myśle ze moze to juz byc za 2-3 lata do Man.U za Fergusona.
0
Nasz mecz z Malaga w srode - bedzie transmisja lecz z opoznieniem 25min. - ze wzgl. na ręczną Dania-Islandia
0
Musze przyznac ze My to mamy szczeście z transmisjami w TVP, bo patrzac na Real to na miejscu królewskich bym sie wkur** - nie dość ze wycykali ich w LM z Man,U - to jutro w CdR z Valencia - bedzie jedynie retransmisja :O
0
z tych wszystkich klubów zainteresowanych - tylko Man.U i Milan tak naprawde powinien trenować Guardiola..
0
Siema, nie zwrociliście uwagi na fakt, że na wielu stadionach podczas meczy Realu na wyjeździe słychać 'Puta Barca' ze strony kibiców drużyny przeciwnej ? - dzisiaj dało sie to chyba słyszeć od kibiców Osasuny... czy mi sie tylko wydaje/ przesłyszałem sie ? ;)
0
fanfary - skąd to wytrzasnąłeś ??
0
tak czytam komentarze na rm.pl , tutaj również - i naprawde zastanawiam sie dlaczego tak ciężko zrozumieć że Leo nie wygrał bo Fifa/Uefa robi przekręty tylko tak zagłosowali kapitanowie/trenerzy/media - przecież są dostępne szczegółowe listy kto i na kogo głosował !!
a co chciałem napisac w szczególności - super ze Leo zdobywajac 4ZP tworzy historie na Naszych oczach. mysle ze w tej chwili ma już dość ZP - o tą 5 ZP postara sie zapewne w 2014 na Mundialu ;]]
0
Teraz tylko dużo zdrowia dla Tito, braku kontuzji i gry na takim poziomie jak są obecnie zawodnicy FCB - wtedy Liga, LM i CdR będą Nasze - tego sobie i Wam życze na 2013 rok ;))
0
a tak btw. Beckham miał wręczyć ZP a nie Cannavaro ;PP
0
po 2' meczu Realu emocje opadły i myślałem że mecz już będzie pod dyktando Madrytu...a tu co sie okazało - mecz dopiero sie rozkrecał i naprawde jest ciekawy (szczególnie z pkt. widzenia kibica Barcelony). Real z Osasuną na wyjeździe bez CR7 - fajnie bo nie powiększy ewentualnie dorobku bramkowego ale czy tak naprawde na chwile obecna Real cos traci na tym ze On nie zagra ?? ;) aaa i co ciekawe - Cristiano nadal biega z opaską kapitana mimo ze na boisku jest już Casillas z opaską ;]
0
tak odnośnie transmisji Szachtara z BVB http://i1.ryjbuk.pl/1c5f0959dc705697fedce0d23e6af756c963f2ce/jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif :D:D
0
Szok!! ... liczyłem na szybki powrót ale nie aż tak szybki !! ;))