0

wyglada to całkiem ciekawie musze przyznać - jeśli oczywiście taka będzie kolej rzeczy jak tu jest przedstawiona. Myślę że powinno byc wiecej niz 100mln podane na transfery.. przeciez 50 zarezerwowane + ok. 45mln za Valdesa/Ville/Alexisa i dodatkowo spokojnie za Bojana/Afellaya/Cuence/Fontasa klub powinien dostać 30 mln.

0

moze ktos podac kiedy zaczyna sie okienko transferowe i kiedy kończy ?

0

konferencja Tito niestety ale dla wielu bedzie rozczarowaniem.. m.in. aluzja w strone Pique, i tekst ze 'ten klub nie potrzebuje wielkich zmian' ... coraz gorzej.!

0

tak to jest.. w Barcelonie niektórzy sa w składzie ze wzgl. na jakies sentymenty i wzgledy jak Pedro. Dyrektor sportowy wraz z Tito niestety nie mają jaj żeby wyje** takich grajków. Chciał sie pozbyc tego typu zawodników Guardiola to mu odmówiono.. i teraz sa tego skutki

0

pojawiła sie informacja ze Barcelona jest skłonna zapłacic 47mln euro za Luiza.. więc sie nie dziwie że są wątpliwosci co do sztabu jak i dyrektora sportowego skoror z BVB jest do wyciagniecia Hummels za 25 mln euro ;/

0

jak ma być Reina to równie dobrze Zubizarreta niech stanie w bramce.

0

kiedy ostatni raz Barcelona zakupiła klasowego zawodnika?? - no właśnie. za każdym razem mamy do czynienia z ZAMIENNIKAMI.

mogłby być De Gea/Courtois będzie Reina
może być Hummels/Silva/Luiz pewnie bedzie ktoś pokroju Marquinhosa
mógłby być Aguero/Suarez/ Lewandowski jest Sanchez

itd. ;|

0

jakby nie było mamy niby 50mln na wydanie - ale przeciez w zimowym jest kolejne 50mln .. wiec albo wydac teraz 100 mln i w zimowym odpuscic transfery albo : zastanowic sie jacy zawodnicy sa priorytetem.. kupic ich teraz a reszte w zimowym okienku

0

a tak btw. - jest info. ze deadline aby podpisac umowe z Lewandowskim to 15 maj . Niech sie zarząd ogarnie i pogada z Watzke ;)) , w końcu mają kontakt z BVB (rozmowy wsp. Hummelsa)

zrobic wymiane Bartra+Villa za Hummelsa+Lewandowskiego i dopłata ~ 20 mln euro.

0

tylko że Marquinhosa Roma nie chce puścic - jeśli już to za śmieszną cenę rzędu 20-30 mln euro.. co jak na takiego zawodnika za dużo. lepiej spojrzeć na to w ten sposób - wydać te 20-30mln + jakiś zawodnik i mozna pokusić sie o Silve czy Luiza ;P

0

szkoda ze odstajemy $$$ od Realu, który może sobie pozwolić na transfery ~~ 70 mln euro za 1 zawodnika

0

marzy mi sie : Hummels + T. Silva/D.Luiz + Neymar + Lewandowski/Suarez/Aguero

sprzedać Ville + Sanchez/Pedro, Cuence, Afellaya, Bojana, Dos Santosa

0

zauważcie że jakiś tydzien temu była mowa o małej rewolucji w składzie.. a im wiecej dni mija tym te zmiany wydaje sie że będą mniejsze.. na koncu Tito wraz z Zubizarettą zrobią jakies babolowate transfery plus Neymar który bedzie miał zatuszowac te lipne transfery i kolejny sezon znowu do pewnego momentu bedzie fantastyczny ale w decydujacych momentach znów czegos zabraknie.. i bedzie ta sama śpiewka.. czyli transfery.. i koło sie zamyka.

0

Hummels-Neymar- i '9' z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś eksperyment w stylu 'a moze sie u nas rozwinie i bedzie na najwyzszym poziomie'

0

denerwuje mnie jedno , zarówno w Barcelonie jak i Realu mowi sie o 'rewolucji' w skladach.. jednak róznica jest zznaczaca a mianowicie : w Barcelonie mówi się że 'trzeba kupić stopera/ pomocnika/ napastnika' - i pod takimi pojeciami kryją sie b. dobrzy zawodnicy jak np. Neymar, Hummels itp - jednak czesto Barcelona zamiast takich zawodnikow kupuje ZAMIENNIKI ktore rzadko kiedy sa rownie dobre. W przypadku Realu padaja konkretne nazwiska do kupienia jak np. Bale, D. Silva czy Falcao i nie myślą o kupnie w zamian nie wiem np. El Shaarawyego czy Ashley Younga.

0

Abidal w ostatnich 2 meczach zmiażdzył formą Pique i reszte stoperów.. a oni chcą go sprzedać O.o

0

Mascherano, Bartra na sprzedaż. Puyol jako zmiennik. Dokupic dwoch klasowych stoperów ( Hummels i T. Silva ~ 70 mln euro ) , dostać kase za Cuence, Afellaya, Bojana, Pedro i/lub Ville. Sprowadzic wreszcie Neymara i klasyczną '9' w stylu Lewandowskiego, Rooneya czy Suareza.
Mając 50mln na wydanie i sprzedajac podanych zawodników wystarczyło by poszukac dodatkowych ~ 25mln i spokojnie mozna kupowac zawodników, ktorych podałem.

0

no nie.. teraz to nawet uwierzę w 5-0 dla Barcelony w rewanżu ;))

0

czasy gdy Messi grał na skrzydle.. nie ma co porównywac do Pedro/Alexisa, ah te jego zejścia do środka.. każda akcja to było zagrożenie pod bramką ;))

0

Xavi i Alves również obowiązkowy odpoczynek w tym meczu

0

Cesc - Alexis kontra Mallorca ;]

0

nie potrzebnie gra Pique, zamiast Cesca mógłby grać Deulofeu . eh. po 3 pkt. !

0

ja mam TV N, nie miałem wykupionego Npremium i mam odblokowane. Posprawdzajcie sobie Ci co mogą ;)

0

ludzie - nie ważne czy na nsport czy npremium - właśnie włączyłem TV i na czas meczu jest odblokowany npremium ;)))

0

a teraz reklama w nsport ze Bayern - Juve na nsport. kurde mogli by gdzies oficjalnie potwierdzic gdzie co leci ;/

0

z doświadczenia licze na mecz Barcelony w nsport a nie na nPremium ( za każdym razem ciekawszy mecz transmitowali na nPremium który jest kodowany a wiec dzisiaj tam powinien byc Bayern - Juve )

0

ogladam właśnie Nsport i na pasku jest info ze mecz PSG - FCB na nsport HD a Bayern- Juve na nPremium HD

0

tak swoją drogą - słuch zaginął po takich zawodnikach jak Montoya czy Bartra.. ;/

0

i niech Messi zmieni korki/buty bo to nie wygląda najlepiej jak co chwile się ślizga ..

0

mimo prowadzenia 2-0 Rayo nadal jest niebezpieczne i kto wie co sie stanie jesli strzela na 2-1 , Barca musi byc do 90' skupiona i postarac sie o 3 bramke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?