0

Cos jest nie tak z J. Alba ... jakas kontuzja. :/

0

każda jego wypowiedź.. za każdym razem tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że Yaya będzie chciał wrócić do Barcelony.. wtedy gra 2 DP byłaby wskazana... ( if you know what I mean )

0

Raczej wasza nie wiedza.. owszem Aguero ma kontuzje, ktora poczatkowa oceniano na 6 tyg. Przerwy.. ale jak sie okazuje moze to byc nawet 8tyg. Co sprawia ze moze nie zagrac w pierwszym meczu ze wzgledu na slabe przygotowanie..

0

Najlepsze jest to że po meczu z Realem na stronie białych w opisie meczu strzelcem bramek dla Osasuny był Oriol Romeu , z tego co widze juz poprawili ^^

0

natomiast Barca.. wiadomo najlepiej Olympiacos > Schalke > Leverkusen > Zenit > Galata > Arsenal > Man. City ;]

0

Real jak trafi na City to ich rozgromi, grali juz z nimi i dlatego sobie poradzą, natomiast jakby trafili na Arsenal lub (uwaga!) Milan to mogą mieć schody.. jakoś mimo słabej formy Milanu myślę że Balotelli i Kaka plus porządny włoski autobus mógłby dać radę ^^

0

nie wiem czy sie ze mną zgodzicie... Barca gra dobrze, ale nie bardzo dobrze. - muszą wykorzystywać stworzone sytuacje jak typowi killerzy bo potem bedą wymówki jak Mourinho po przegranym meczu ze Stoke, a po za tym ktoś ich wreszcie musi nauczyć kontrataków - bo aż szkoda patrzeć jak czasem czekają aż cala drużyna przeciwna sie spowrotem ustawi.
a tak btw. Alexis póki co najlepszy, czasem widać że koledzy na boisku nie ogarniają bądź odstają poziomem ;)

0

Mascherano do Napoli, i można kupić D. Luiza/Hummelsa, czekam na okienko transferowe, w którym sprzedadzą Pedro a w zamian przyjdzie zawodnik pokroju van Persiego/Aguero

0

'Borussia'

0

'Chelsea'

0

Pedro za Xaviego, i Cesc do lini pomocy, a Alexis na środek ataku... i byłoby dobrze.

0

Ribery.

0

ja po 15min. meczu zauwazylem istotna rzecz: Messi spocony jak ***, i to jest chyba przyczyna, zazwyczaj Messi chodzi po boisku. dzisiaj musial sie zaangazowac w gre w destrukcji i byc moze siadł fizycznie

0

ogladam mecz.. i jedynie przychodzi mi do głowy ... Kaka, gra naprawde świetnie - i jak narazie lepiej niż nasi pomocnicy, juz od 2-3 meczów czekam aż Iniesta zacznie grac na swoim najwyzszym poziomie, bo wtedy nie trzeba sie bedzie martwic o nasza gre ;)

0

Klose - typowy lis, chciałbym go zobaczyć w koszulce Barcelony :D

0

Arsenal i BVB - jak najbardziej.. ciekawe mecze by były ;))

0

1 połowę zagrał naprawde słaboo, chciałem wtedy nawet napisać komentarz ze jest pierwszy do zmiany.. ale sie powstrzymałem i dobrze zrobiłem. po w drugiej połowie zagrał dobrze, gol, podanie do Alexisa i potem gol Ney'a. Ogarnął sie jednym słowem ;)

0

Real nic nie gra, ale jak to real coś przyfarci i wygra. Albo sedzia coś odwali ;|

0

Monaco akurat nie jest zbyt dobrym kierunkiem dla VV., fajnie gdyby udał sie transfer do Arsenalu albo BVB.

0

3 bramki na mecz.. oby tak dalej ;)

0

Po cholere narzekacie.. nawet nie zdajecie sobie sprawy jak cenne sa te 3 pkt ;)

0

oby Neymar dał rade siłowo..

0

Song by pasowal idealnie.

0

jeśli wygramy z Celtic nie mam nic przeciwko, a tak to wolalbym nie przegrać z Milanem .. bo wtedy nasza sytuacja w gr. lekko by sie skomplikowała

0

jakby nie patrzeć : time for Neymar show! , juz nie wystarczą asysty.. musi zacząć strzelać ;]

0

wydaje mi sie że te 3 tygodnie jest tylko ze wzgledu na troske o Leo. - okres powrotu jak na moje jest o tydzień zawyżony i b. dobrze - bo Leo juz by chciał jechac na mecze reprezentacji.. a tak odpocznie ;)

0

Nie jest źle, najbliższe 2 mecze nie są arcyważne i ciężkie. A warto zauważyć ze bedzie jeszcze przerwa reprezentacyjna.. w podobnym okresie po tej przerwie wrócą praktycznie wszyscy kontuzjowani - Mascherano.Alba.Puyol.Messi

0

moim zdaniem dobrze ze potrafia sie czasem opierdo** , a nie udawać że wszystko jest okay. To pokazuje ze zalezy im wszystkim na dobrym wyniku i wyeliminowaniu błędów.. ciągłym poprawianiu się w grze.

0

Tak btw. Ronaldinho doznal jakiejs groźnej kontuzji.. podobno jedna z gorszych w jego karierze.

0

Najlepsza rzecza jaka moze zrobic Costa w tym meczu to sie uspokoic i obrywac od graczy Realu.. w koncu ktorych z sedziow to zauwazy i wyciagnie konsekwencje.. nie ma co oddawac i sie narazac. jedynie czego sie boje to ze ktorys z pilkarzy realu przycwaniakuje i sedzia popelni blad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?