lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry scenariusz dla Barcelony, teraz tylko Atletico musi wygrać za tydzień z Realem ;)
0
ich gra różni sie od naszej tylko tym że grają szybciej i jest wiecej długich przerzutów na skrzydła..
0
Alba zagrał bardzo dobry mecz.
0
Właśnie obejrzałem mecz 'na spokojnie' i wniosków jest mnóstwo:
- po profesorsku zagrał Pique (ściągał praktycznie wszystkie górne piłki)
- boczni obrońcy co w ich przypadku dość zaskakujące zagrali bardzo solidnie w ataku jak i w obronie i tak np. Navas nie miał nic do gadania.
- Xavi co szczególnie cieszy, świetnie DYRYGOWAŁ przez całe spotkanie
Messi jak to Messi - zagrał swoje.
natomiast trochę bez fajerwerków Busquets no i Alexis (aczkolwiek ukłon za walke i pressing).
Moim zdaniem w rewanżu dużą rolę odegra dobrze dobrany skład, żeby nie popełnić błędu Pellegriniego z tego meczu ;)
aaa no właśnie, tak z przekąsem można powiedzieć iż szkoda, że Demichelis nie zagra w rewanżu :]
0
boje się że sie zaklepiemy na śmierć w środku boiska, podczas gdy City ruszy prosto na bramke z 2-3 razy i załatwi sprawe // obym sie mylił.
0
Drużyna która będzie agresywniejsza - a mianowicie intensywniej będzie stosować pressing wygra.
0
dokładnie, ta trójka to tak jakby u nas z gry całkowicie wyłączyć Busquetsa - Inieste - Messiego
0
w dodatku nam jest potrzebny obrońca który będzie potrafił powalczyć przy rzutach rożnych zarówno pod naszą bramka jak i w ataku - a takim zawodnikiem niewątpliwie jest D. Luiz
0
jest solidny, potrafi wyprowadzić piłkę . to jest przynajmniej realny transfer a nie tak jak z T. Silvą
0
zgadzam się , tylko nie jakieś młodziki z poza europy tylko jakieś sprawdzone marki jak chociażby D. Luiz
0
Barcelonie są potrzebne dwie podstawowe rzeczy żeby znów być najlepszą ekipą na świecie/europie - nauczyć się grać w obronie jak należy i nauczyc sie wyprowadzać kontry z zabójczą precyzją
0
oby Yaya - Silva - Negredo zbytnio nie błyszczeli to bedzie dobrze.
0
odważne stwierdzenie iż wygra ten kto będzie częściej przy piłce.. - oby to była prawda - if you know what I mean ;>
0
gdyby tak każdy grał otwarty futbol z Barceloną..
0
w takim razie wniosek jest prosty: nie efektywna wymiana piłki
0
Podobno Real chce aby finał CdR odbył się na Camp Nou o.O
0
fatalna pogoda - fatalna gra Barcy - fatalny błąd sędziego.
0
i znowu jakieś ''noł nejmy'' .. naprawde ciężko postarać się o kogoś takiego jak D. Luiz ?
0
masz jakieś problemy z komentarzami na tej stronie ?. nic, tylko się spinasz :P
0
z Messim - jak najbardziej trafiona opinia. niestety. ;/
0
nie wydaje mi się - on sie bardzo dobrze czuje w City, a my za bardzo skąpimy kase - myśle ze 65-70 mln trzeba by było wyłozyc szejkom żeby sie zgodzili..
0
zgadzam się .. z Messim to by była miazga.
0
może mi ktoś powiedzieć co takiego niesamowitego zrobił Aguero ?? - bo jest nadal 0-0 ;]
0
nie wiele skoro 3/4 to wychowankowie ;]
0
taa wg. Ciebie ;] , spisałeś przewidywane składy i tyle ^^
0
Xavi jako trener - super sprawa. Jako prezydent ? - hm.. nie sądzę.
0
dług Realu madryt 541mln, Perez cwaniaczek mówi tylko o zadłużeniu netto i to w dodatku tym który wisi bankom. już o długach wobec piłkarzy, firm sportowych, władz miejskich itp nie wspomina ;]
0
z drugiej strony.. to 'spłacanie długu' - Real ma dług 500-600 baniek i nie szczędzą na transferach, i nikt ich za to nie ściga ani żadnych kłopotów z tym związanych nie mają , my w tej chwili mamy 330 baniek długu więc.. zarząd mógłby trochę odpuścić to skąpstwo i wzmocnić drużyne jak należy
0
próbowałbym grać w CdR jak najmniejszym nakładem sił.
0
nie porównujcie dzieci które kiedyś się bawiły na podwórku z gimbusami.