0

dobry scenariusz dla Barcelony, teraz tylko Atletico musi wygrać za tydzień z Realem ;)

0

ich gra różni sie od naszej tylko tym że grają szybciej i jest wiecej długich przerzutów na skrzydła..

0

Alba zagrał bardzo dobry mecz.

0

Właśnie obejrzałem mecz 'na spokojnie' i wniosków jest mnóstwo:
- po profesorsku zagrał Pique (ściągał praktycznie wszystkie górne piłki)
- boczni obrońcy co w ich przypadku dość zaskakujące zagrali bardzo solidnie w ataku jak i w obronie i tak np. Navas nie miał nic do gadania.
- Xavi co szczególnie cieszy, świetnie DYRYGOWAŁ przez całe spotkanie

Messi jak to Messi - zagrał swoje.

natomiast trochę bez fajerwerków Busquets no i Alexis (aczkolwiek ukłon za walke i pressing).

Moim zdaniem w rewanżu dużą rolę odegra dobrze dobrany skład, żeby nie popełnić błędu Pellegriniego z tego meczu ;)

aaa no właśnie, tak z przekąsem można powiedzieć iż szkoda, że Demichelis nie zagra w rewanżu :]

0

boje się że sie zaklepiemy na śmierć w środku boiska, podczas gdy City ruszy prosto na bramke z 2-3 razy i załatwi sprawe // obym sie mylił.

0

Drużyna która będzie agresywniejsza - a mianowicie intensywniej będzie stosować pressing wygra.

0

dokładnie, ta trójka to tak jakby u nas z gry całkowicie wyłączyć Busquetsa - Inieste - Messiego

0

w dodatku nam jest potrzebny obrońca który będzie potrafił powalczyć przy rzutach rożnych zarówno pod naszą bramka jak i w ataku - a takim zawodnikiem niewątpliwie jest D. Luiz

0

jest solidny, potrafi wyprowadzić piłkę . to jest przynajmniej realny transfer a nie tak jak z T. Silvą

0

zgadzam się , tylko nie jakieś młodziki z poza europy tylko jakieś sprawdzone marki jak chociażby D. Luiz

0

Barcelonie są potrzebne dwie podstawowe rzeczy żeby znów być najlepszą ekipą na świecie/europie - nauczyć się grać w obronie jak należy i nauczyc sie wyprowadzać kontry z zabójczą precyzją

0

oby Yaya - Silva - Negredo zbytnio nie błyszczeli to bedzie dobrze.

0

odważne stwierdzenie iż wygra ten kto będzie częściej przy piłce.. - oby to była prawda - if you know what I mean ;>

0

gdyby tak każdy grał otwarty futbol z Barceloną..

0

w takim razie wniosek jest prosty: nie efektywna wymiana piłki

0

Podobno Real chce aby finał CdR odbył się na Camp Nou o.O

0

fatalna pogoda - fatalna gra Barcy - fatalny błąd sędziego.

0

i znowu jakieś ''noł nejmy'' .. naprawde ciężko postarać się o kogoś takiego jak D. Luiz ?

0

masz jakieś problemy z komentarzami na tej stronie ?. nic, tylko się spinasz :P

0

z Messim - jak najbardziej trafiona opinia. niestety. ;/

0

nie wydaje mi się - on sie bardzo dobrze czuje w City, a my za bardzo skąpimy kase - myśle ze 65-70 mln trzeba by było wyłozyc szejkom żeby sie zgodzili..

0

zgadzam się .. z Messim to by była miazga.

0

może mi ktoś powiedzieć co takiego niesamowitego zrobił Aguero ?? - bo jest nadal 0-0 ;]

0

nie wiele skoro 3/4 to wychowankowie ;]

0

taa wg. Ciebie ;] , spisałeś przewidywane składy i tyle ^^

0

Xavi jako trener - super sprawa. Jako prezydent ? - hm.. nie sądzę.

0

dług Realu madryt 541mln, Perez cwaniaczek mówi tylko o zadłużeniu netto i to w dodatku tym który wisi bankom. już o długach wobec piłkarzy, firm sportowych, władz miejskich itp nie wspomina ;]

0

z drugiej strony.. to 'spłacanie długu' - Real ma dług 500-600 baniek i nie szczędzą na transferach, i nikt ich za to nie ściga ani żadnych kłopotów z tym związanych nie mają , my w tej chwili mamy 330 baniek długu więc.. zarząd mógłby trochę odpuścić to skąpstwo i wzmocnić drużyne jak należy

0

próbowałbym grać w CdR jak najmniejszym nakładem sił.

0

nie porównujcie dzieci które kiedyś się bawiły na podwórku z gimbusami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?