lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko że to bedzie dwumecz, a tu jak zremisują bądź przegrają to pozamiatane.
0
Nie zrozumiem decyzji Martino jeśli zostawi Inieste na ławce (obecnie najlepszy zawodnik Barcelony) wystawiając tym samym Cesca (zawodnik, który chyba najbardziej obniżył loty) na teoretycznie najtrudniejszy mecz jaki został do rozegrania w lidze.
0
paradoksalnie to by mógł być zły wybor/ zła wiadomośc dla Barcy. Wiadomo jaka by była na nim presja ze strony Realu i kto wie jakby gwizdał.
0
Remis tez bylby spoko xd
0
o.O really ?
0
Oby nie stracili teraz bramki do 80' to bedzie naprawde dobrze...
0
Pilkarze realu biegaja jakby mieli owsiki xd widac powoli nerwowke...
0
Czy ktos kryje Marcelo ? Juz chyba 3x wchodzi gladko w pole karne, na szczescie zle podaje poki co...
0
Cos co powtarzam od zawsze, mecz meczowi nie rowny.. wiec nie ma co sie nastawiac na 'slaba forme realu'
0
Macie 'słaby' Real.. zawsze cos im na Fuksa wyjdzie, na szczescie nie ma gola. Kurcze, Sevilla slabo w obronie i to martwi...
0
Nie 'sadzisz' bo nie stac Cie na wlasna konstruktywna opinie.
0
Real gra zbyt intensywnie wiec nie sadze zeby przegrali..
0
Dlaczego ten sedzia kazde nawet lekkie starcie gwizdze dla realu ?
0
Pinto sobie poradzi, tylko niech przestanie kombinowac z pilka przy nodze bo az strach przy kazdym jego kontakcie z pilka. Odnosnie meczu Real-Sevilla to w obronie Sevilla niestety sprawia wrazenie wystraszonej i naprawde ciezkoo bedsie tu o remis.
0
chyba za bardzo wszyscy liczą na stratę punktów Realu z Sevillą.
0
Adriano - OK, ale niech Martino nie strzela sobie w stopę wystawiając razem Mascherano - Bartre, jestem za wystepem Bartry od 1' ale w parze z Pique, i zamiast Neymara niech zagra Pedro :)
0
śmieszne te kary, nie chodzi o to że zaraz mieli by dowalić 3 mecze zawieszenia ale - taka grzywna to dla nich kompletnie nic.. to powinno oscylować w granicach 1,5 mln euro żeby nazwać to karą dla nich. :D
0
gra ktoś z Was abonenci nc+ o bilety na lige mistrzów ? - trzeba ułożyć puzzle, ale jak zobaczyłem że ktoś to zrobił w 1:40 to zrezygnowałem bo to jest zwyczajnie nie możliwe...
0
mam nadzieję, że ostatnie świetne występy Barcy i być może końcowe trofea jak tak dalej pójdzie - nie przyćmią Zubiemu i Martino oczu - i mimo wszystko zrobią małą rewolucję tzn. kupią choć jednego światowej klasy obrońce, jakiegoś wysokiego zawodnika 9' żeby wrzutki wreszcie miały sens, bocznego prawego obrońce. I niech zastanowią się nad sprzedaniem kogoś z trójki Masche - Song - Alves póki można coś zarobić.
0
to będą jedynie kary finansowe.
0
wspaniale się to czyta. gratulacje ;)
0
coś mało zamieszania itp. po tym meczu, zawsze było tyle informacji że ciężko było się połapać :)
0
eh.. dopiero teraz zdałem sobie sprawę że - rzeczywiście jak Barca przegra to praktycznie wypada z wyścigu o mistrzostwo.. myślałem że tych kolejek do końca zostało trochę więcej, no cóż.. oby emocje były do końca - a to możliwe tylko jeśli Barca wygra ! VeB!
0
Atletico to nie jest drużyna, której nie da się pokonać na wyjeździe więc spokojnie.. myśle że jeśli wynik pierwszego meczu będzie w granicach 2 - 1 to awansujemy ;)
0
cieszyłbym się z 0:1 xMessi
0
haha jak wylosuja takie same pary to będzie mega skandal, zresztą nie pierwszy raz ^^
mi osobiście Man.U pasuje choć wolałbym BVB, natomiast jeśli PSG miałoby grać rewanż u siebie to Real nie miałby wcale tak łatwo.
0
mam wrażenie że tylko w meczach Barcelony dzieją sie niezwykłe rzeczy, a taki Real zwyczajnie wygrywa mecz za meczem. ;/
0
Tak samo to widze :)
0
od tej gry w dziada są tacy statyczni na boisku ;]
0
mecz meczowi nie równy, to są derby.. i tak na przekór ostatnie 2 przegrane ATM z Realem mogą być dla nich na plus.. do 3x sztuka ;]