0

Moze ktos napisac jak gra Bvb ? Owszem jest 2-0 ale bardziej mi chodzi o to czy widac ze moga dac rade wyeliminowac Real, poki co ogladam drugi mecz i nie wiem czy warto przelaczac transmisje xd

3

Barca zagra w 3 komplecie - czarne stroje, a mecz bedzie sędziował Howard Webb

0

szkoda że nie padła odpowiedź czy w najbliższym czasie można oczekiwać powrotu intensywnego dopingu na stadionie - czyli wpuszczenie grup kibica za to odpowiedzialnych

1

seriously ? po co w takim razie zaczepka w formie 'z dzieckiem..' ?

7

ogarnijcie się - każdy kiedyś musi zacząć kibicować..

0

to mają nic nie pokazać ? - w ten dzień większego wyboru nie mają xd

6

Brak fajerwerkow, naprawde lepiej zeby zdobyli jak najszybciej 2 bramke bo sie moze zle skonczyc

1

jestem podobnego zdania. Jakby tak dać Montoyi pograć w sezonie z 20 meczy to okazałoby się że jest conajmniej tak dobry jak Alves - jak nie lepszy - bo czy można grać gorzej w obronie niż Alves i wrzucać gorzej od niego ? :D

2

W bramce mają Adana a na szpicy Leo Baptistao więc lepiej żeby nasi nie myśleli o spacerku tylko od 1' wzięli się do roboty żeby później nie cierpieć.

0

czekam na spokojny sezon bez afer, brudów itp. - bo póki co jest więcej pierd** niż grania

0

Wydaje mi się że zarząd czeka na ostateczną decyzję FIFA, i niezależnie od wyniku sprawy przejdą wtedy do ataku a mianowicie zaczną wyciągać wszelkie dowody i nazwiska i będą ciągnąć kogo się da przed sąd. Bo ile można słuchać nieprawdziwych oskarżeń, które nie robią nic innego jak strasznie psują wizerunek tego klubu, na który pracowano przez wiele lat.

0

Zubizarreta w środę podał się do dymisji - jednak zarząd nie przyjął jego rezygnacji w pełni wspierając jego dotychczasową pracę.

0

Bez CR7 Real i tak większość meczy wygrywa a ostatnio to inni zawodnicy ciągną gre Realu więc ..

0

Wenger ''Barcelona nie przestrzegała zasad''. no comment.

0

no tak ale skoro LFP wydała zgode na grę tych zawodników to gdzie tu wina ze strony Barcelony ? ,

0

podobnie argumentował na dzisiejszej konferencji Bartomeu. - skoro zawodnicy dostali licencje to grali, jednak w momencie odebrania im licencji przez FIFA nie występowali w oficjalnych meczach.

0

tylko ze sam Ter Stegen już nie wie co robić, mógłby zadeklarować że poczeka aż sprawa sie wyjaśni itp. a nie że w takiej sytuacji wykluczamy transfer do Barcelony.

0

good idea ! , najlepiej jakby redakcja się tym zajęła.. odzew mógłby być olbrzymi gdyby zaangażować w to face'a itp. - tak żeby dotarło to poza granice Polski..

0

Wie ktoś w ciągu ilu dni będzie wiadomo tak naprawde czy będą mogli wykonywac transfery czy nie ? - bo taki Ter Stegen nie będzie czekał nie wiadomo ile - tylko zacznie rozmowy z innymi klubami ;/

0

to jest dopiero strata i zarazem chamstwo jakie sie stanie jeśli te sankcje uprawomocnią..

0

mnie te argumenty nie przekonują, wręcz odwrotnie wynika z nich jasno że wina jest po stronie Barcelony, a zarząd jedynie mówi ze tak naprawde to co zrobili to jest 'dobre' a nie 'złe"

0

BARTOMEU dobrze sie wypowiedzial wczesniej.. ze w przypadku La Masii to prawo nie powinno obowiazaywac, w koncu to jest szkolka ktora ma wykreowac najlepszych z najlepszych, a wlasnie wiek odgrywa tu wazna role gdzie w wieku 18 lat jest juz dawno za pozno.

0

Nie wiem i nic takiego nie napisalem .. typowy napinacz. Ale jesli ktos byl tak odwazny zeby to zglosic to mogl byc tez tak odwazny zeby widnialo przy tym jego nazwisko :)

0

Nie widzisz roznicy miedzy czysto sportową rywalizacja gdzie jedna druzyna wygrala a rocznym zakazem transferow ? W dodatku sprawa zgloszona przez 'anonimowa osobe' , really ?!

0

Wie ktos jak do calej sytuacji odnioslo sie radio Rac1 ? Oni zazwyczaj maja najnowsze i najbardziej rzetelne info. Gdy cos sie dzieje...

0

Najbardziej mnie teraz denerwuje brak jakiejkolwiek reakcji w mediach itp. ze strony FCB. Żadnych informacji .. i co teraz będzie trzeba czekać 90dni aż sie dowiemy czy ten zakaz jednak bedzie obowiązywał czy nie ? sick!

0

Chyba połowa ludzi tutaj nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Jeszcze sezon wcześniej to nie byłaby taka tragedia ale teraz ?!. Brak bramkarza światowej klasy, brak obrońcy światowej klasy - przecież to sie odbije na wynikach w przyszłym sezonie w lidze jak i LM, przecież to może być poziom Man.U z tego sezonu ;|

0

Rayo gra zbyt bojazliwie w obronie.. a w ataku szkoda ze nie sa bardziej konkretni.

0

Zgadzam sie. Moze troche ostro napisane ale niestety taka jest prawda, facet w ataku nawet wrzucic nie potrafi dokladnie a w obronie nie istnieje - dzisiaj Pedro musial grac tam w obronie xd. Sprzedac Alvesa poki jeszcze mozna za niego dostac ~ 15 mln.

0

Typowo zły skład dobral Martino na ten mecz. Jezeli chce wygrac to Iniesta za Cesca, Alexis za Pedro badz Neymara i to najpozniej w 60'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?