lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to co Xavi miał na nodze to.. eh, aż szkoda gadać
0
ja rozumiem taki wynik, ale kolejny raz tzw. 'autobus' powstrzymał Barcelone - i to tutaj należałoby się zastanowić nad planem B - jak podejsc do takiego meczu aby uzyskać załozony cel - w tym przypadku 3pkt.
0
jedyne w czym musze Ci przyznać racje to to że :
w Barcelonie tylko sie GADA o wyciąganiu wniosków z takich meczy jak ten z Levante... problem w tym że nic sie nie zmienia i żadne wnioski wyciągane nie są.
0
teraz tak mówisz.. bo Barcelona póki co jest na 1. miejscu, a przed Nami ciężkie miecze z Malagą-Valencią-Sevillą i niech sie przytrafi remis i porażka i już będą plecy.
0
2x Messi, więc obstawiam 2-1; max. 3-1
0
jak już mają sprawić kłopoty to oby to było w jednym z meczy CdR a nie w Lidze ;)
0
nie zagra Barral więc będzie łatwiej ;)
0
podbijam !
0
dokładnie.. Tello i Alves - amatorka w tym meczu.
0
''diagnosis of a sprained speaks the peroneal tendons in his right ankle''
0
przede wszystkim kontuzja kostki a nie kolana co już jest optymistyczne ;)
0
kochaj sobie kogoś innego ;]
0
to sobie Tello za dużo nie pogra, będzie pomijany w grze ofensywnej..
0
powodzenia z wyciąganiem wniosków na podstawie Fify xD
0
tylko jeśli wziąść pod uwagę ze Xavi miałby odejść w ciągu 1-2 lat, a Cesc nominalnie wystę;powałby na pozycji fałszywej '9' to już sie miejsce robi ;)
0
Messi od 1' głodny gry + Neymar.. jakoś nie sądze żeby grali 'bez fajerwerków'
0
Wydaje mi się że na naszych oczach powstajae nowa Barcelona, w ciągu 2-3 lat będziemy oglądać całkiem nowy zespół. Bez VV, Puyola, Xaviego. Być może bez Mascherano, Alvesa.. za to grać będą Neymar, Ter Stegen, młodzi z La Masii + jakiś nowy obrońca, pomocnik z innego klubu.
0
Tragedii nie będzie jak odejdzie Xavi.. jest S. Roberto, Cesc i podobno są zainteresowani Gundoganem.. czas na świeżą krew ;)
0
Negredo w gazie ;|
0
to jest chyba ostatni dzwonek.. żeby kupić stopera. I to nie znowu jakiegoś no name'a tylko właśnie kogoś za porządne pieniądze.. jak dla mnie David Luiz to super transfer.
0
i pomyśleć że wygrał ją tylko dlatego, że Messi nie mógł z Nim konkurować przez cały rok z powodu kontuzji..
.. licze że 2014 rok będzie należał do Messiego ;)
ani razu jak Messi dostawał ZP, fani Realu tak ochoczo nie gratulowali zwycięzcy... cieszę sie ze w naszym przypadku (fanów Barcelony) jest odwrotnie co tylko potwierdza słuszność tezy 'Més que un club'
0
naprawde liczysz ze Messi wygra ? ;o
0
jednak Pele :D
0
nie ogarniam po cholere to oglądać jak wiadomo że Ronaldo wygra.. ;|
0
nawet nie oglądam ... niestety tym razem Ronaldo bedzie zwycięzcą więc daruję sobie ogladanie jego cwaniakowatych min i gestów po ogłoszeniu wyników.
0
Ledwo Messi wrócił i już CR7 w cieniu.. troszke ucierpi jego EGO ;)
0
ja miałem nadzieje że poleci zaraz po tym 'na żywo' na jakims kanale nc+ a tu zonk... dziwna sprawa. ;/
0
wie ktoś czy i gdzie bedzie można obejrzeć powtórke meczu Atletico - Barca, najlepiej w ten sam dzień.. ?
0
10 lat młodszy od VV, Ter Stegen 1,89 cm , VV - 1, 83 cm. Szkoda tylko że w Barcelonie bramkarz nie jest jedynie od bronienia, a praktycznie od wyprowadzania akcji, i tutaj ciekawe jak spisze sie nowy nabytek...
0
Leo Messi. Jednak pojawia się małe 'ale".. miałem wrażenie że znowu zaczyna się granie tylko na Messiego, jakby to była jedyna opcja w ataku...