0

to co Xavi miał na nodze to.. eh, aż szkoda gadać

0

ja rozumiem taki wynik, ale kolejny raz tzw. 'autobus' powstrzymał Barcelone - i to tutaj należałoby się zastanowić nad planem B - jak podejsc do takiego meczu aby uzyskać załozony cel - w tym przypadku 3pkt.

0

jedyne w czym musze Ci przyznać racje to to że :
w Barcelonie tylko sie GADA o wyciąganiu wniosków z takich meczy jak ten z Levante... problem w tym że nic sie nie zmienia i żadne wnioski wyciągane nie są.

0

teraz tak mówisz.. bo Barcelona póki co jest na 1. miejscu, a przed Nami ciężkie miecze z Malagą-Valencią-Sevillą i niech sie przytrafi remis i porażka i już będą plecy.

0

2x Messi, więc obstawiam 2-1; max. 3-1

0

jak już mają sprawić kłopoty to oby to było w jednym z meczy CdR a nie w Lidze ;)

0

nie zagra Barral więc będzie łatwiej ;)

0

podbijam !

0

dokładnie.. Tello i Alves - amatorka w tym meczu.

0

''diagnosis of a sprained speaks the peroneal tendons in his right ankle''

0

przede wszystkim kontuzja kostki a nie kolana co już jest optymistyczne ;)

0

kochaj sobie kogoś innego ;]

0

to sobie Tello za dużo nie pogra, będzie pomijany w grze ofensywnej..

0

powodzenia z wyciąganiem wniosków na podstawie Fify xD

0

tylko jeśli wziąść pod uwagę ze Xavi miałby odejść w ciągu 1-2 lat, a Cesc nominalnie wystę;powałby na pozycji fałszywej '9' to już sie miejsce robi ;)

0

Messi od 1' głodny gry + Neymar.. jakoś nie sądze żeby grali 'bez fajerwerków'

0

Wydaje mi się że na naszych oczach powstajae nowa Barcelona, w ciągu 2-3 lat będziemy oglądać całkiem nowy zespół. Bez VV, Puyola, Xaviego. Być może bez Mascherano, Alvesa.. za to grać będą Neymar, Ter Stegen, młodzi z La Masii + jakiś nowy obrońca, pomocnik z innego klubu.

0

Tragedii nie będzie jak odejdzie Xavi.. jest S. Roberto, Cesc i podobno są zainteresowani Gundoganem.. czas na świeżą krew ;)

0

Negredo w gazie ;|

0

to jest chyba ostatni dzwonek.. żeby kupić stopera. I to nie znowu jakiegoś no name'a tylko właśnie kogoś za porządne pieniądze.. jak dla mnie David Luiz to super transfer.

0

i pomyśleć że wygrał ją tylko dlatego, że Messi nie mógł z Nim konkurować przez cały rok z powodu kontuzji..
.. licze że 2014 rok będzie należał do Messiego ;)

ani razu jak Messi dostawał ZP, fani Realu tak ochoczo nie gratulowali zwycięzcy... cieszę sie ze w naszym przypadku (fanów Barcelony) jest odwrotnie co tylko potwierdza słuszność tezy 'Més que un club'

0

naprawde liczysz ze Messi wygra ? ;o

0

jednak Pele :D

0

nie ogarniam po cholere to oglądać jak wiadomo że Ronaldo wygra.. ;|

0

nawet nie oglądam ... niestety tym razem Ronaldo bedzie zwycięzcą więc daruję sobie ogladanie jego cwaniakowatych min i gestów po ogłoszeniu wyników.

0

Ledwo Messi wrócił i już CR7 w cieniu.. troszke ucierpi jego EGO ;)

0

ja miałem nadzieje że poleci zaraz po tym 'na żywo' na jakims kanale nc+ a tu zonk... dziwna sprawa. ;/

0

wie ktoś czy i gdzie bedzie można obejrzeć powtórke meczu Atletico - Barca, najlepiej w ten sam dzień.. ?

0

10 lat młodszy od VV, Ter Stegen 1,89 cm , VV - 1, 83 cm. Szkoda tylko że w Barcelonie bramkarz nie jest jedynie od bronienia, a praktycznie od wyprowadzania akcji, i tutaj ciekawe jak spisze sie nowy nabytek...

0

Leo Messi. Jednak pojawia się małe 'ale".. miałem wrażenie że znowu zaczyna się granie tylko na Messiego, jakby to była jedyna opcja w ataku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?