lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi zmiana.. kontuzja.
0
Narazie to atmosfera jak i sam mecz wyglada jakby to byl jakis festyn czy tez odpust.
0
Mam nadzieje ze Atletico dzisiaj zmiażdży Real ! , bo nadal nie moge pogodzić się z tym co sie stało w meczu z Elche. Musza oddać punkty które im sie nie należały ;)
0
po wczorajszej kradziezy mialem nadzieje ze wejde na kompa i przeczytam w prasie hiszpańskiej jakieś rozwiązanie tej sprawy.. czyli coś w stylu zakazu sedziowania dla Muniza czy coś.. a tu kompletnie nic oprócz narzekania. Jak takie coś nie bedzie w zaden sposób karane to to sie bedzie powtarzać.
0
odechciewa sie.. naprawde sie odechciewa po czyms takim.
0
takie mecze powinny być kierowane do LFP.. o unieważnienie wyniku czy coś bo to co sie stało to nic innego jak chamstwo i kradzież. brak słów
0
mecz meczowi nierówny.. w derbach równie dobrze mogą wygrać 5-0. Z Elche tez jak strzela pierwsi bramke to worek sie otworzy i kto wie ile goli padnie..
0
obejrze.. ale pewnie emocje skończą sie dość szybko jak Real wciśnie z 2-3 bramki.. a nawet jak Elche coś strzeli to wiadomo jak to wtedy działa.. Real odpłaca się natychmiast i wychodzi na prowadzenie bo drużyna przeciwna nie jest wstanie się solidnie przeciwwstawić
0
czyli w tej chwili taka once de gala
0
ostatnio podczas meczu komentator mówił ze piłkarze skarza sie na napięty grafik dot. treningów, brak wolnych dni i wymóg pojawiania sie za kazdym razem wczesniej niz to bylo za czasow Pepa i Tito.. ale z tego co widze to dzień wolny jest.. treningi po 1 dziennie o 18.00 wiec praktycznie caly dzien wolny.. wydaje mi sie ze wczesniej zdażaly sie nawet 2 treningi dziennie wiec nie wiem skad te pretensje piłkarzy..
0
jak w najbliższych 5 meczach zaprezentuje sie naprawde dobrze, i strzeli choćby 2-3 bramki to może uwierze że jest w formie i zasługuje na gre w Barcelonie.. jeden mecz każdemu może sie przytrafic
0
na canal+ po meczu były statystyki i było Rayo 48% - 52% Barcelona
0
mecz jest szalony. szkoda ze Montoya nie wykorzystuje swojej szansy ;/ . Ciekawe czy Adriano dogra mecz do końca, bo czerwona kartka jest blisko.. Iniesta za Cesca i może da sie opanować środek pola a wtedy to już z górki..
0
widzieliście zapowiedź Higuaina przez speakera Napoli ?, naprawde robi wrażenie
0
czyli Song zagra, teraz tylko liczyc ze wstawi Montoye od początku i wszyscy będą zadowoleni ;))
0
mysle że chodziło o to że bez różnicy wtedy czy siedział by Silva czy Pique - każdy z nich jeśli w przeciągu pierwszych 7 spotkań zagrał by zaledwie jeden pełny mecz to byłby niezadowlony i myślał (hipotetycznie) o odejściu ;)
0
rozumiem że gra Busquets wiekszość czasu.. ale były mecze w których mógł zagrać Song i tematu by nie było, jak już stosuje się rotację to powinna ona objąć każdego.
Teraz jest okres gdzie Barcelona ma dużo meczów w krótkim okresie czasu, w weekend gra z ofensywnie nastawionym Rayo więc aż sie prosi o wystawienie na pełne 90' Songa który skutecznie wybiłby z głowy zapędy na naszą połowę Vallecano. Podobnie dałbym mu szanse z Almerią (wyjazd) lub Celtic (u siebie)
0
Skład dobry, jednak wolałbym zobaczyć Songa i Montoye (aż się prosi o rotacje na linii Alves Montoya i Busquets Song )
0
Lepszy wybór to Arsenal. Nie miałby problemów z wygryzieniem ze składu Szczęsnego, Arsenal w końcu byłby w stanie walczyć o trofea mając takich zawodników jak chociażby Özil, Cazorla, Wilshere, Ramsey + VV ;)
0
Mi jakoś wygrana z Ajaxem ogromnej satysfakcji nie da, bo to jest drużyna z którą Barcelona ma obowiązek wygrać... po tym co ostatnio pokazują w obronie czekam na jakiś mecz z topową drużyną gdzie naprawde będą mogli pokazać swoją wartość i dać nam nadzieję że naprawde będą w tym sezonie bezkonkurencyjni.
0
Wiadomo Messi to Messi .. ale chyba kazdy widzi ze tylko spaceruje na murawie w dzisiejszym meczu... wiecej zaangazowania i bedzie ekstra
0
Naprawde licze na Niego.. mam nadzieje ze przez ten sezon pogra troche, nabierze doswiadczenia i rozwinie sie pilkarsko tak aby po sezonie wrocil do Barcelony - gdzie moglby walczyc o miejsce w skladzie z Alexisem.. podobne odczucia mam do Montoyi ktory moim zdaniem jesli bedzie wiecej gral to bedzie lepszy niz Alves! I jakby nie patrzec przybylo by 2 wychowankow.. a za Alvesa i Pedro niezle pieniadze by byly.
0
uff. ważne 3pkt.. ale należy poprawić tą defensywe bo aż smutno. Jakoś nie czuje radości po tym meczu.. raczej niedosyt po tym co sie stało ;/
0
jak strzelimy bramke to spoko.. mecz wygramy, jak strzeli pierwsza Valencia to już sobie nie postrzelamy i skończy sie remisem ..
0
jakie frajerstwo ze strony piłkarzy FCB.. jak można dostac 2 bramki do szatni ?! - mecz był wygrany..
0
przednia formacja w ogóle niewidoczna.. nic tam sie nie dzieje, znowu masa podań - i żadne z nich nie jest otwierające!
0
co masz na myśli 'dawno' ??
0
zapomniałeś o Superpucharze Hiszpanii i Superpucharze Europy ^^
0
PSG oferuje 40mln za Pedro ale...
nawet nie róbcie sobie nadziei, że go sprzedadzą ;/
jak sobie pomyśle ze za takiego zawodnika dostalibysmy taka kasę to nie zastanawiał bym sie ani przez chwilę
0
po raz pierwszy nie mam przekonania ze Messi powinien wygrać tą nagrodę, możliwe jest nawet to ze będzie 3. na podium. ;|