0

przeraża mnie myśl, że Barcelona tak naprawde musi strzelić 4 bramki żeby awansować.. SICK! , bo niestety trzeba sie liczyć ze strata co najmniej 1 gola.

0

Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale:

Barcelona jest w stanie awansować, i to nie jest nawet jakieś bardzooo ciężkie zadanie - POD 1 Warunkiem, że nie stracą gola...

i tu znika nadzieja, bo jak dobrze Wiemy Barcelona w ostatnich kilkunastu meczach traciła przynajmniej 1 bramke.

Obstawiam 2-0. Dogrywka..

0

wolałbym Inieste w środku pola, i zagrać Tello/Alexis-- Messi --Pedro

0

Malaga w meczu z Porto oddała jeden strzał ( celny ). brak słów.

0

Rayo mogło marzyć o remisie/wygranej jeśli by strzeliło bramke kontaktową do przerwy... a tak.. nie sądze aby w 2połowie wbili 2bramki.

Jak sie nie wykorzystuje takich sytuacji jakie mieli pod koniec 1połowy to niestety ale z Realem sie wtedy nawet nie remisuje.

0

zawsze każda drużyna wychodząc na prowadzenie z realem zaczyna panikować.. zamiast własnie jeszcze bardziej sie skupic i przetrwać następne 15min ataków. eh.. kiedy ktoś ich w końcu upokorzy. ;)

0

przynajmniej kasa by była za niego.

0

w sumie założenie osobnego tematu o Lidze Mistrzów nie było by złe.. bo wiadomo że dzisiaj i jutro sa rozgrywane mecze które bedą szeroko komentowane na tym forum, szczególnie przed/w trakcie/ i po meczu Real-Man.u, wysilać się nie trzeba- wystarczy napisac kto z kim gra, gdzie i o której itp. ( pewnie nie więcej niż 10 zdań) . Dzieki temu temat powyżej jak i inne dot. bezpośrednio Barcelony nie będą komentowane w związku z Ligą Mistrzów ;))

0

na Seville gotowy ;] , choć nie wykluczone ze z Granadą zagra.. nie napisano nigdzie ze nie zagra.

0

tak btw. podstawowym celem transferowym Realu jest Bale i Cavani, być może Silva z Man. City. i stąd moje pytanie - skąd oni do cholery mają tyle kasy na transfery ( kryzys w hiszpanii, Barca musi oszczędzac i spłacać dług... a oni sobie taka kase maja zamiar wydać) przecież Bale to transfer rzędu 45 mln euro, Cavani - 60 mln euro i do tego ktoś do pomocy Isco/Silva/Cazorla i mamy kwote w granicach = 150 mln euro

SICK !

0

bramkarz - srodkowy obrońca - napastnik , wreszcie konkretne cele. Bramkarz - wiadomo dlaczego! , środkowy obrońca - Puyol już nie te lata i nalezy poszukać kogoś kto za te kilka lat będzie wraz z Pique wymiatał, a napastnik - mysle ze mają tu na myśli Neymara.

a co do trójki wymienionych zawodników : Villa - koniecznie musi zostać, jeśli nie podstawowy gracz to świetny zmiennik. Adriano - tak samo, świetny zmiennik zarówno Alby/Alvesa, lepszej opcji nie znajdziemy, Abidal - tu jest troche inna sprawa, bardzo delikatna.. nawet jeśli nie będzie na tyle dobry by grać w podstawowym to przecież Barcelona go nie wypieprzy po tym co przeszedł i po tym jak walczył o powrót do grania.

0

blaugrana158, nie sądzisz że zagrożeniem dla Barcelony w LM i CdR jest głównie Real ?. Oni nawet bez formy mogą nam spierd** sezon.. nie zawsze czysto sportowo i to mnie irytuje ;|

0

a tam, te rekordy sa nie istotne.. przyjdą same - bedą wynikiem dobrej gry. Najważniejsze to zdobywać trofea, i cieszyć sie z gry ;)

0

super że teraz mają praktycznie 3dni odpoczynku. Dopiero od środy po 1 treningu dziennie... i w sobote Granada. Mysle że tego typu tydzień będzie zbawienny na nadchodzące mecze, które bedą ciężkie i intensywne.

Mam nadzieje że Real spuchnie w związku ze swoim terminarzem.. i głównie na Old Trafford będą człapać po boisku ;]

0

brak płynności w meczu.. co chwila rzuty wolne.

0

zastanawiam sie czy sobie nie obejrzeć powtórki meczu o 19.00 na Canal+Sport ;P

0

nooo teraz to z niecierpliwością czekam na bramki z komentarzem RAC1 ;))

0

Iniesta > Alba > Alexis > Messi > Adriano , w tym meczu ofc. ;)

0

licze na przynajmniej 2 bramki Leo. ;))

0

zmiany powinny dzisiaj dotyczyć Puyola, Inieste i kogoś z dwójki Villa/Alexis

0

fajnie ze Pique i Puyol razem.. widać że zdają sobie sprawe iż Getafe może coś strzelić.

0

mega skład ! , wreszcie kilku zawodników odpocznie. ;)

0

no i po meczu. liczyłem przynajmniej na zacięty mecz.. ;/

0

Bartra - Montoya i Tello ... jak dla mnie wielka przyszłość Barcelony, i dziwie sie że nie dostają choć 10-15min w spotkaniu. Szczególnie wiąże ogromne nadzieje z Montoyą, moim zdaniem jeśli będzie grał dość często to będzie lepszy od Alvesa.

0

ma ktos dobra transmisje meczu Szwecja -Argentyna ??

0

Mam dylemat ! jakie mecze dzisiaj obejrzeć... wiadomo Hiszpanie na start ( ale nie do konca bo..) o 20.30 jest Szwecja - Argentyna i Anglia - Brazylia, ktory z tych meczy obejrzec ? - ciekaw jestem występu Alvesa, Ronaldinho i Neymara jednak to co pokaże Messi kieruje mnie w strone ogl. Argentyny ...ehs.

0

skandal jest duży.. ale jak zwykle odnosi się to do meczów 3 lig itd. - w najwyzszych klasach rozgrywek ustawionych meczy nie ma albo są w liczbie 1-2 w przeciągu pewnie 10lat.

;)

0

Czytaliście o skandalu dopingowym w futbolu ? , wszyscy teraz ofc jada na Barcelone, głównie mecz z Chelsea w LM , ja za to gdzieś doczytałem że być może podejrzany jest Real Sociedad ( chodzi o sezon 2002/2003 kiedy to zajął 2miejsce w lidze za Realem, a najlepszym zawodnikiem byl wtedy w drużynie nie kto inny jak Xabi Alonso ;] )

0

teraz bedzie mecz u siebie z Getafe.. więc Xavi, Busquets, Iniesta, Pique, Pedro a nawet Messi powinni siedzieć na ławce...
dobry by był skład na Niedziele :
Valdes - Montoya - Bartra - Puyol - Adriano - Song - Thiago - Cesc - Tello - Villa - Alexis

0

Zasłużony remis! Cieszy fakt że powiększyliśmy przewage nad Realem do 16pkt. ;) ...najbardziej to żenujące jest to że jeśli Messi nie strzela to nie ma kto go wyręczyć. - a Messi ? - moim zdaniem dobre zawody ( nie takie super extra jak zwykle ), bardzo groźne podania, gdyby ktoś z partnerów by je wykorzystywał to.. no właśnie, ale nie ma kto :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?