lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeraża mnie myśl, że Barcelona tak naprawde musi strzelić 4 bramki żeby awansować.. SICK! , bo niestety trzeba sie liczyć ze strata co najmniej 1 gola.
0
Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale:
Barcelona jest w stanie awansować, i to nie jest nawet jakieś bardzooo ciężkie zadanie - POD 1 Warunkiem, że nie stracą gola...
i tu znika nadzieja, bo jak dobrze Wiemy Barcelona w ostatnich kilkunastu meczach traciła przynajmniej 1 bramke.
Obstawiam 2-0. Dogrywka..
0
wolałbym Inieste w środku pola, i zagrać Tello/Alexis-- Messi --Pedro
0
Malaga w meczu z Porto oddała jeden strzał ( celny ). brak słów.
0
Rayo mogło marzyć o remisie/wygranej jeśli by strzeliło bramke kontaktową do przerwy... a tak.. nie sądze aby w 2połowie wbili 2bramki.
Jak sie nie wykorzystuje takich sytuacji jakie mieli pod koniec 1połowy to niestety ale z Realem sie wtedy nawet nie remisuje.
0
zawsze każda drużyna wychodząc na prowadzenie z realem zaczyna panikować.. zamiast własnie jeszcze bardziej sie skupic i przetrwać następne 15min ataków. eh.. kiedy ktoś ich w końcu upokorzy. ;)
0
przynajmniej kasa by była za niego.
0
w sumie założenie osobnego tematu o Lidze Mistrzów nie było by złe.. bo wiadomo że dzisiaj i jutro sa rozgrywane mecze które bedą szeroko komentowane na tym forum, szczególnie przed/w trakcie/ i po meczu Real-Man.u, wysilać się nie trzeba- wystarczy napisac kto z kim gra, gdzie i o której itp. ( pewnie nie więcej niż 10 zdań) . Dzieki temu temat powyżej jak i inne dot. bezpośrednio Barcelony nie będą komentowane w związku z Ligą Mistrzów ;))
0
na Seville gotowy ;] , choć nie wykluczone ze z Granadą zagra.. nie napisano nigdzie ze nie zagra.
0
tak btw. podstawowym celem transferowym Realu jest Bale i Cavani, być może Silva z Man. City. i stąd moje pytanie - skąd oni do cholery mają tyle kasy na transfery ( kryzys w hiszpanii, Barca musi oszczędzac i spłacać dług... a oni sobie taka kase maja zamiar wydać) przecież Bale to transfer rzędu 45 mln euro, Cavani - 60 mln euro i do tego ktoś do pomocy Isco/Silva/Cazorla i mamy kwote w granicach = 150 mln euro
SICK !
0
bramkarz - srodkowy obrońca - napastnik , wreszcie konkretne cele. Bramkarz - wiadomo dlaczego! , środkowy obrońca - Puyol już nie te lata i nalezy poszukać kogoś kto za te kilka lat będzie wraz z Pique wymiatał, a napastnik - mysle ze mają tu na myśli Neymara.
a co do trójki wymienionych zawodników : Villa - koniecznie musi zostać, jeśli nie podstawowy gracz to świetny zmiennik. Adriano - tak samo, świetny zmiennik zarówno Alby/Alvesa, lepszej opcji nie znajdziemy, Abidal - tu jest troche inna sprawa, bardzo delikatna.. nawet jeśli nie będzie na tyle dobry by grać w podstawowym to przecież Barcelona go nie wypieprzy po tym co przeszedł i po tym jak walczył o powrót do grania.
0
blaugrana158, nie sądzisz że zagrożeniem dla Barcelony w LM i CdR jest głównie Real ?. Oni nawet bez formy mogą nam spierd** sezon.. nie zawsze czysto sportowo i to mnie irytuje ;|
0
a tam, te rekordy sa nie istotne.. przyjdą same - bedą wynikiem dobrej gry. Najważniejsze to zdobywać trofea, i cieszyć sie z gry ;)
0
super że teraz mają praktycznie 3dni odpoczynku. Dopiero od środy po 1 treningu dziennie... i w sobote Granada. Mysle że tego typu tydzień będzie zbawienny na nadchodzące mecze, które bedą ciężkie i intensywne.
Mam nadzieje że Real spuchnie w związku ze swoim terminarzem.. i głównie na Old Trafford będą człapać po boisku ;]
0
brak płynności w meczu.. co chwila rzuty wolne.
0
zastanawiam sie czy sobie nie obejrzeć powtórki meczu o 19.00 na Canal+Sport ;P
0
nooo teraz to z niecierpliwością czekam na bramki z komentarzem RAC1 ;))
0
Iniesta > Alba > Alexis > Messi > Adriano , w tym meczu ofc. ;)
0
licze na przynajmniej 2 bramki Leo. ;))
0
zmiany powinny dzisiaj dotyczyć Puyola, Inieste i kogoś z dwójki Villa/Alexis
0
fajnie ze Pique i Puyol razem.. widać że zdają sobie sprawe iż Getafe może coś strzelić.
0
mega skład ! , wreszcie kilku zawodników odpocznie. ;)
0
no i po meczu. liczyłem przynajmniej na zacięty mecz.. ;/
0
Bartra - Montoya i Tello ... jak dla mnie wielka przyszłość Barcelony, i dziwie sie że nie dostają choć 10-15min w spotkaniu. Szczególnie wiąże ogromne nadzieje z Montoyą, moim zdaniem jeśli będzie grał dość często to będzie lepszy od Alvesa.
0
ma ktos dobra transmisje meczu Szwecja -Argentyna ??
0
Mam dylemat ! jakie mecze dzisiaj obejrzeć... wiadomo Hiszpanie na start ( ale nie do konca bo..) o 20.30 jest Szwecja - Argentyna i Anglia - Brazylia, ktory z tych meczy obejrzec ? - ciekaw jestem występu Alvesa, Ronaldinho i Neymara jednak to co pokaże Messi kieruje mnie w strone ogl. Argentyny ...ehs.
0
skandal jest duży.. ale jak zwykle odnosi się to do meczów 3 lig itd. - w najwyzszych klasach rozgrywek ustawionych meczy nie ma albo są w liczbie 1-2 w przeciągu pewnie 10lat.
;)
0
Czytaliście o skandalu dopingowym w futbolu ? , wszyscy teraz ofc jada na Barcelone, głównie mecz z Chelsea w LM , ja za to gdzieś doczytałem że być może podejrzany jest Real Sociedad ( chodzi o sezon 2002/2003 kiedy to zajął 2miejsce w lidze za Realem, a najlepszym zawodnikiem byl wtedy w drużynie nie kto inny jak Xabi Alonso ;] )
0
teraz bedzie mecz u siebie z Getafe.. więc Xavi, Busquets, Iniesta, Pique, Pedro a nawet Messi powinni siedzieć na ławce...
dobry by był skład na Niedziele :
Valdes - Montoya - Bartra - Puyol - Adriano - Song - Thiago - Cesc - Tello - Villa - Alexis
0
Zasłużony remis! Cieszy fakt że powiększyliśmy przewage nad Realem do 16pkt. ;) ...najbardziej to żenujące jest to że jeśli Messi nie strzela to nie ma kto go wyręczyć. - a Messi ? - moim zdaniem dobre zawody ( nie takie super extra jak zwykle ), bardzo groźne podania, gdyby ktoś z partnerów by je wykorzystywał to.. no właśnie, ale nie ma kto :|