0

Nie ma co sie podniecać.. i liczyć na wpadke Realu.. pewnie skonczy sie jak zwykle albo Lahoz pomoże ;/

0

moje wkur*** po meczu cały czas jest podsycane .. ;/

0

Jak zwykle nie potrafią dobić rywala.. grr.

0

NIEDOSYT !!

0

w sensie - asystach

0

Pedro i Xavi niech podgonią troche w statystykach i będzie miazga ;)

0

nawet nie chce myśleć co by sie działo gdyby Villa/Alexis/Pedro byli w wysokiej formie strzeleckiej.. co mecz ogladalibyśmy nie manite a wyniki po 6,7,8 bramek.

0

cieszy dobra współpraca Messiego z Villa - widać ze chętnie do siebie podają ;), wkurza za to znowu bezsensownie stracona bramka!, licze na jeszcze jedną bramke Messiego w 2połowie żeby wyszedł na zero z CR7 ;]

0

to takie pytanie do Was : czy Barcelona ma cos do powiedzenia w tej sprawie ? - czy wystarczy ze po złozeniu petycji przez Real - LFP sie zgodzi i załatwione ??

0

i tak bedzie lipa i tak.

0

lepszy Szpaku niż Babiarz, ale wszyscy liczą na Laskowskiego.. i pewnie nie ma na co liczyć ;]

0

kurde... wiecie co .. to juz bym chyba wolał Szpaka ( kilka błędów by zrobił ale jednak jego głosu dobrze sie słucha, lata pryzwyczajeń ;P )

0

Znalazł ktoś konkretne info o tym kto bedzie komentował mecz na SB ?

0

Siema, tak piszecie i piszecie o pozycji bramkarza w Realu...
i w sumie wszyscy mają racje - że Mourinho sam sobie strzela w łeb kupując Diego Lopeza mimo że Adan dla niego jest nawet lepszy od Casillasa.
że właściwie gdyby go nie kupili to nie mieliby zmiennika na tą pozycje w razie urazu Adana. itp.

Myśle że Real i całe to szemrane towarzystwo wyjdzie z tego cało jeśli postawi na Adana, a Diego Lopez będzie jedynie jako konkurent i osoba w razie nagłego wypadku.
Jak z Getafe i z Barceloną zagra Diego Lopez - to śmiech na sali :D

0

Madridista22 , pocieszyłeś :) , uważam że nic dobrego z tego nie będzie. Nie sprawdzi sie w meczach z Barcą czy Man.U . Jedyne co to możecie być spokojni w meczach z ogórkami.

0

pewnie że nie, to nie La Liga tylko CdR

0

Dasek, co ty z tym Ronaldo ? ;P , Ronaldo bedzie grał ;)

0

mam nadzieje ze w srode zagra Adan, a jesli Lopez to oby nie został bohaterem meczu ;/

0

Ciekawe czy Diego Lopez zagra w środe z Barcą ;) , tak wgl. to nie wiem co sądzić o tym transferze... mam nadzieje że nie jest w zbyt dobrej dyspozycji ;]

0

ktoś z tych pojedynków i intensywnych tygodni wyjdzie zwycięsko, a ktoś będzie płakał... o wiele więcej do stracenia ma Real i jest również w o wiele gorszej sytuacji kadrowej... pytanie tylko czy :

Barcelona będzie potrafiła to wykorzystać i dobić rywala ?

oby.

0

kurde Ludzie.. opamiętajcie się z tą przesadną pewnością i manitami.. bo później będzie płacz. Niech rozegrają dobry mecz i 'coś' ustrzelą na SB :)

0

taka moja refleksja : ten mecz z Realem jest troche za szybko.. to już w tą środę Panie i Panowie. wolałbym nacieszyć sie awansem troszke dłużej.. poobserwowac co sie dzieje zarówno w grze Barcelony i Realu.. i dopiero podejść do tego meczu.. szkoda że nie są to choćby 2tyg. do meczu a zaledwie kilka dni ;)

0

i naprawde nie wiem co jest tego przyczyną ze obrona ( powiedzmy sobie szczerze) gra słabo.. bo jak wziaść każdego zawodnika z osobna pod lupe to gra na wysokim poziomie ( moim zdaniem za wyjatkiem Mascherano ) . Jednak to nie jest ten... MUR jaki istniał w poprzednich sezonach ;)

0

Nika94 - tez sobie o tym pomyślałem - ostatnio za łatwo Real nam strzelał bramki - zresztą - ostatnio każda drużyna strzela nam bez problemu - wygrywamy tylko dzieki temu ze strzelamy więcej niż przeciwnik .. i w końcu może sie to zemścić

0

oglądałem mecz z kumplami.. czasem taka beka ze Szpakowskiego że szok, kumpel wychwycił właśnie tekst że stadion Barcy to Santiago Bernabeu xD , ogólnie podsumowując - gdyby nie murawa mecz byłby jeszcze piękniejszy - jedyne czego życze sobie i Wam kibice FCB - żeby Barcelona w półfinale podeszła do meczu na 110% bez 'owijania w bawełne' i zaaplikowała Realowi przynajmniej 2 bramki ;))

0

Niech nikt nie liczy na spacerek i pewny awans.. będzie trudno - nie zdziwie sie jak kwestia awansu będzie nie rozstrzygnieta nawet w 90' . Niech Barca wreszcie udowodni ze potrafi zagrac na 100% w całym meczu a nie 45'. !

Damy rade !

0

limit zalezy od tego ile ludzi aktualnie ogl. - jak będzie full na początku to ani minuty nie obejrzysz..

0

ue kur*** , teraz dojrzałem że mecz sędziowac bedzie Mateu Lahoz. Oby nie było szopek z Nim w roli głównej ;/

0

a tak wgl. jest gdzies podane kto bedzie komentował mecz w tvp sport ?? - Szpaku czy koleś który teraz komentuje mecz Betis - At. Madryt ?

0

Boje sie o gre w obronie - Mascherano ostatnio gra słabo, jęsli nie powiedziec ze tragicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?