lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ShawnC - oby sprawdziły sie Twoje słowa. Mecz z Getafe to wielka niewiadoma.. bo po przerwie, bez Iniesty. Zawodnicy zmęczeni.. Nie wiem jak Wy ale o mecz z Granadą i LM sie nie martwie. Najbardziej mi zależy na 6pkt z Getafe i Sevilla ;)
0
powinien wrócić na mecz z Sevilla 29.09 ! oby ;)
0
Jedynie o co jest sie martwić - to mecze wyjazdowe. Szukam jeszcze jak to sie w przypadku Realu rozłożyło - w sensie mecze Lm z meczami ligowymi - czy jest szansa ze jakis mecz LM może im nieco utrudnić mecz w lidze ;PP
0
Nawet na mundo deportivo jest artykuł odnośnie miny CR7 jaką miał przy wręczaniu nagrody Inieście :D , a poem ;].
0
Szanse na to że Real nie wyjdzie z gr. sa znikome.. żeby tak sie stało Man. City musi ich ograć 2x , i Dortmund wygrać u siebie .. bo Ajax to będzie dostarczyciel pkt. ;/
Barcelona też ma ciekawą gr. - w Rosji jak to w Rosji pogoda będzie znacząca. I ciekawe jak Barcelona poradzi sobie na wyjazdach z Benfica i Celtic - może być ciężko szczególnie w Szkocji. Na Camp Nou raczej komplet pkt. ;)
aaa no i ofc - super że wygrał Iniesta ( nagroda zostaje w szatni FCB) , dodatkowo cieszy fakt jak Messi sie z tego cieszył - co najmniej jakby sam wygrał ;PP
0
stało się.. 2 bramki tak naprawde podarowaliśmy Realowi w tym dwumeczu. - teraz skupić sie na Lidze żeby do GD utrzymać te 5pkt przewagi ;) , trzeba niestety przyznać że przegraliśmy frajersko ;/ . Najchętniej oglądałbym teraz mecze Barcelony dzień w dzień żeby zapomnieć co sie stało i cieszyć sie ich grą ;)
0
Tito zawieszony na 2 mecze ?! wtf. A Coentrao najniższa z możliwych kar - 4 mecze. - w przypadku Coentrao wolałbym żeby to on zagrał niż Marcelo. ;/
0
W tym meczu wszystko może się zdarzyć, mam nadzieje że wygramy - i wydaje mi się że w przypadku Wygranej Barcelony może to mieć duże znaczenie na formę Realu w najbliższych 2-3 meczach - więc jest o co grać ^^
2-2 albo 2-1 dla Barcelony ;)
0
m_o_z, dzięki. Mam nadzieje ze ten mecze odbedzie sie jednak w sobote ;P
0
Witam, mam do Was pytanie ( w szczególności do redakcji ) czy daty spotkań które juz są ustalone są pewne ? - prawie każde przypada na Niedziele. Głównie interesuje mnie data 30.09 ( Sevila - Barcelona ) .
0
To że byliśmy lepsi nie podlega wątpliwości, ale .. pozostaje niesmak po tym co zrobił Valdes - bo gdyby nie to Puchar byłby 99% nasz. Alexis słabo ale dziwią mnie wszyscy, którzy po nim jadą - przecież Messi w tym meczu też nie zagrał na swoim poziomie - mógł strzelić przynajmniej 2 bramki. Ten mecz tak naprawde ogarnął i uratował nam Busquets - Iniesta - Xavi. Na SB muszą wyjść z zamiarem zdobycia bramki - najlepiej jako pierwsi, a potem z górki..
0
Tito sie zastanawia między Pinto a Valdesem, oby nie spieprzył wyjściowej 11. Na Camp Nou najmocniejszą ekipą zagrać - być może uda sie jakąś bramkową zaliczkę zdobyć i wtedy na Bernabeu niech sobie eksperymentuje ze składem. ;)
0
Wg. mnie Messi nie musi strzelać w meczach z Realem, jeżeli zamiast tego ma zaliczyć 2 asysty to czemu nie :D , a tak btw. tylko ja mam wrażenie że coś mało sie mówi w mediach o jutrzejszym meczu ? ;)
0
na Camp Nou wyjść najmocniejszym składem czyli : VV - Alves - Pique/Puyol - Mascherano - Alba - Busq. - Xavi - Iniesta - Pedro - Messi - Alexis. I jak uda sie uzyskać dobry wynik to w rewanżu można by zaryzykować z wystawieniem Songa i Villi
0
chociaż : wejdźcie na soccer-live i któraś z transmisji przez sopcast'a zaczyna sie o 21.15 ;))
0
chyba cieżko bedzie obejrzeć gdzies prezentację zawodników, wszędzie transmisje od 22. samego meczu ;|
0
soccer-live - tam poszukajcie sobie transmisji z meczu - o 22.00 będzie ich co najmniej z 10. A co do prezentacji i wcześniejszej relacji to juz trzeba poszperać w google.
0
Wygrają obydwa mecze z Realem, to nie ważne jaki przeciwnik przyjedzie na Camp Nou - zacznie przychodzić min. 75tys. na mecz ;)
0
teraz mam nadzieje ze Osasuna nie sprawi żadnych kłopotów..
0
Real juz zaczyna cisnac.. bankowo coś jeszcze strzelą ;/ . Co do składu to dziwi mnie troche brak Iniesty, bo Alexis może być troche zmęczony..
0
gdyby Valencia grała jak na jej poziom przystało to by Real bramki nie strzelił.. fajnie że 1-1 ale obawiam sie że podobnie jak to było w meczach w poprzednim sezonie Real i tak fuksiarsko wygra. Szkoda Casillasa bo widać że coś z nim nie tak, a to jedyna osoba z tego klubu którą jako kibic Barcelony szanuję.
0
no tak tylko juz mam przypisane 0 pkt przy tym spotkaniu
0
kris81 wlasnie mialem o to samo pytac - taki sam przypadek- w lidze typerów wytypowalem 2-1 dla Malagi i zamiast 1pkt. mam 0 .. why ?
0
mecz z Realem na CN to będzie zapowiedź sezonu. Jeżeli Barcelona wygra ten mecz w dobrym stylu ( zaznaczam - w dobrym ! ) to będe spokojny - i pewny że Barcelona pod wodzą Tito powróci na tron ;) ... i odwrotnie- jeśli w Superpucharze górą zdecydowanie będzie Madryt to być może bedziemy oglądać panowanie Realu przez najblizsze 2-3 lata podobnie jak to było/jest w przypadku Blaugrany
0
http://translate.google.com/translate?u=www.mundodeportivo.com&langpair=es|en&hl=en&ie=UTF8
0
no własnie nie jestem pewien ale z tego co rozumiem to mecz Barca - Real bedzie na zasadzie pay per view ... mam nadzieje że sie mylę ;))
0
szkoda że w tym sezonie żeby obejrzeć Gran Derby trzeba bedzie zapłacić.. ciekawe ile Canal+ sobie zażyczy za meczyk
0
orientuje sie ktoś .. czy w związku z tym że w tym sezonie mecze Barca - Real w Hiszpanii bedą na zasadzie pay per view - oznacza to że u Nas na Canal+ będzie można obejrzeć mecz tylko za kase ??
0
Ważne aby Barcelona wygrała spokojnie 2 pierwsze kolejki w lidze.. a z Realem zagrała mądrze i na swoim poziomie, wydaje mi się że Real będzie od początku rozpędzony więc jakby tak 23.08 dostali kubeł zimnej wody to by mogło zadziałać na plus dla Nas ;))
0
patrząc na to co sie dzieje na rynku transferowym lepiej żeby chłopaki się porządnie przygotowali na nadchodzący sezon.. Nie licząc Barcelony i Realu bardzo jestem ciekawe co zaprezentuje w Lidze Mistrzów : Man.City, PSG i Juventus.
Ojj będzie sie działo ^^