0

ale jak to jest ?! - Tito odchodzi na 100% i już nie wróci jako trener ? ;/

0

wtf kurw*** ?

0

nie liczcie na to że zacznie grać choćby 45' . Patrzac na to jak Tito postępuje z Villą ( nie mówie że źle ) to Abidal dostanie pierwsze minuty nie prędzej niż pod koniec lutego.. i do końca sezonu bedzie grał max. 10min. w meczu ... ale to i tak super wiadomość ! Może od następnego sezonu byłby w pełni wartościowym zawodnikiem na najwyższym poziomie ;)

0

cholernie ciężko bedzie wyrać LM

0

1' doliczona a Lahoz ciągnie i ciągnie - byle Real skonczył akcje ;]

0

a tak poza tym to dzisiaj naprawde jest co oglądać - zaczynając od Finału KMŚ, Dortmund, Real z Espanyolem, no i Barca ofc. ;))

0

a wiecie co w tym debilu konrado6 jest najlepsze ?? - że na stronie Realu z kolei pisał że to mecz Realu dzisiaj jest w cieniu m.in. meczu Barca - Atletico ;PP

0

haaa ! w moje urodziny ;PP

0

wszystko fajnie pięknie , ale nie rozumiem tych co krytykują Songa - gra dobrze, - za to Thiago gra piach, jakby był jeszcze w Barcelonie B. No i murawa to jakas tragedia ;|

0

teraz widać jak bardzo będzie widoczny brak Cesca ;/ , oby napastnicy zabrali sie za strzelanie bramek a nie tylko Messi, no i przynajmniej przez najblizszy miesiąc Iniesta z Pedro niech asystują jak najwięcej ( a po statystykach widać że potrafią)

0

Nie zdziwie sie jak strzela Nam gola, ale wydaje mi sie że Barca strzeli 3 gole po dobrej grze.. 3-0 albo 3-1 ;)

0

http://translate.google.com/translate?u=www.mundodeportivo.com&langpair=es|en&hl=en&ie=UTF8

polecam artykuł powyżej - pewnie sie wkrótce pojawi tu przetlumaczony ;),
jesli Leo utrzyma swoją formę do konca tego sezonu i caly nastepny sezon to wszystkie 4rekordy w tym art. powinny zostac przez niego pobite ;)

0

na derby z Espanyolem powinien wrócić ;)

0

Brawo Messi, ale na pochwały zasługuje też Adriano ! - to wyjście z piłką - miazga ! . Szkoda straconej bramki - bo teraz jest chaos i groźne akcje ze strony Betisu, a mecz juz był ułożony...

0

>> wiecej od Cristiano - haha :D dzięki ;)

0

tak btw - z tymi 5bramkami to Falcao ile ma na koncie ? ;)

0

wtf!!!!!!!!!!!!!! falcao strzela bramke za bramką - juz 5 strzelił - ja pierd*** ;O

0

co do Villi, gra słabo - ale taki zawodnik jak On może nie strzelać wcale - wystarczy że będzie jak Pedro z ostatnich sezonów gdzie jak już strzelał to były to decydujące bramki ;))

0

Nie ma co.. Real to wygra niestety, nie sądze żeby Valladolid strzelił 3bramke.. a bedzie im potrzebna żeby co najmniej remis ugrac.

0

tak sobie pomyslałem - że jeszcze nie widzialem Messiego jak na treningu to on jest w środku kółeczka i próbuje odebrac piłke ;PP .. ciekawy by to był obrazek ^^

0

haha padłem - na sport.es jest art. wlasnie na temat nieprzychylnych komentarzy na forach spolecznosciowych odnosnie Messiego - i tego jak ludzie zaczeli zyczyc mu ciezkiej kontuzji - przy okazji sa komenty z Twittera zapewne fanów Barcelony - the best of :

DESALOJEN LA CIBELES!!! REPITO DESALOJEN LA CIBELES!!! FALSA ALARMA!!! Lo de Messi solo es un moratón

;)))

0

Ci co sie martwią o rekord Mullera - jesli Messi nie zagra z Betisem - to jest taki mecz z Cordobą gdzie jak zagra na maxa to i z 3 bramki strzeli jesli bedzie chciał.. a na horyzoncie jest jeszcze Valladolid, które aż takie mocne nie jest i tam tez jest duża szansa na gola. Gorzej to wyglada jesli pomyślimy o zbieraniu pkt. - kto wie jak wyjdzie mecz z groźnym Betisem bez Leo. Wiadomo kazdy chce by zagrał już w Niedziele - by cieszyć sie jego grą ale dobrze mu zrobi krótka przerwa ;)

0

Katalońskie media informują że Messi może zagrać nawet w najbliższym meczu z Betisem. ;) Jednak znając Tito - w takim przypadku nie sądze aby pozwolił mu wejść od początku - ew. jak będą remisować lub przegywać to wejdzie..

0

dobra - to chyba wszystko co sie dowiemy na chwile obecną - jakies dokładne wyniki badan podejrzewam ze za minimum 3-4 godziny

0

Leo Messi has a lump on the outside of his left knee. - czyli póki co siniak/guz na zewnatrz ..

0

co Wy z tym strzelaniem goli ?! - przecież dla Benfici to nie jest mecz o pietruszke.. pogromu nie będzie ;) .

0

Czyli tylko Puyol z żelaznej 11-stki ;))
W porównaniu z Realem praktycznie u Nas wszyscy na Betis bedą max. wypoczęci ..

0

kurcze.. mimo wszystko mialem nadzieje ze Messi zagra - z przyjemnością ogl. by sie jak zdobywa bramkę czy dwie i pobija rekord Mullera. Cóż - może dostanie szanse gry od 60'-70'min ;))

0

nikt nie odstawia nogi ani rąk .. a Wy tu byście kartke za kartką rozdawali... zwyczajnie ostry mecz - jak to derby. Ale jedno można śmiało stwierdzić - Atletico nie daje rady - zero akcji w ataku ;/

0

wg. mnie to czysty samobój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?