lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale jak to jest ?! - Tito odchodzi na 100% i już nie wróci jako trener ? ;/
0
wtf kurw*** ?
0
nie liczcie na to że zacznie grać choćby 45' . Patrzac na to jak Tito postępuje z Villą ( nie mówie że źle ) to Abidal dostanie pierwsze minuty nie prędzej niż pod koniec lutego.. i do końca sezonu bedzie grał max. 10min. w meczu ... ale to i tak super wiadomość ! Może od następnego sezonu byłby w pełni wartościowym zawodnikiem na najwyższym poziomie ;)
0
cholernie ciężko bedzie wyrać LM
0
1' doliczona a Lahoz ciągnie i ciągnie - byle Real skonczył akcje ;]
0
a tak poza tym to dzisiaj naprawde jest co oglądać - zaczynając od Finału KMŚ, Dortmund, Real z Espanyolem, no i Barca ofc. ;))
0
a wiecie co w tym debilu konrado6 jest najlepsze ?? - że na stronie Realu z kolei pisał że to mecz Realu dzisiaj jest w cieniu m.in. meczu Barca - Atletico ;PP
0
haaa ! w moje urodziny ;PP
0
wszystko fajnie pięknie , ale nie rozumiem tych co krytykują Songa - gra dobrze, - za to Thiago gra piach, jakby był jeszcze w Barcelonie B. No i murawa to jakas tragedia ;|
0
teraz widać jak bardzo będzie widoczny brak Cesca ;/ , oby napastnicy zabrali sie za strzelanie bramek a nie tylko Messi, no i przynajmniej przez najblizszy miesiąc Iniesta z Pedro niech asystują jak najwięcej ( a po statystykach widać że potrafią)
0
Nie zdziwie sie jak strzela Nam gola, ale wydaje mi sie że Barca strzeli 3 gole po dobrej grze.. 3-0 albo 3-1 ;)
0
http://translate.google.com/translate?u=www.mundodeportivo.com&langpair=es|en&hl=en&ie=UTF8
polecam artykuł powyżej - pewnie sie wkrótce pojawi tu przetlumaczony ;),
jesli Leo utrzyma swoją formę do konca tego sezonu i caly nastepny sezon to wszystkie 4rekordy w tym art. powinny zostac przez niego pobite ;)
0
na derby z Espanyolem powinien wrócić ;)
0
Brawo Messi, ale na pochwały zasługuje też Adriano ! - to wyjście z piłką - miazga ! . Szkoda straconej bramki - bo teraz jest chaos i groźne akcje ze strony Betisu, a mecz juz był ułożony...
0
>> wiecej od Cristiano - haha :D dzięki ;)
0
tak btw - z tymi 5bramkami to Falcao ile ma na koncie ? ;)
0
wtf!!!!!!!!!!!!!! falcao strzela bramke za bramką - juz 5 strzelił - ja pierd*** ;O
0
co do Villi, gra słabo - ale taki zawodnik jak On może nie strzelać wcale - wystarczy że będzie jak Pedro z ostatnich sezonów gdzie jak już strzelał to były to decydujące bramki ;))
0
Nie ma co.. Real to wygra niestety, nie sądze żeby Valladolid strzelił 3bramke.. a bedzie im potrzebna żeby co najmniej remis ugrac.
0
tak sobie pomyslałem - że jeszcze nie widzialem Messiego jak na treningu to on jest w środku kółeczka i próbuje odebrac piłke ;PP .. ciekawy by to był obrazek ^^
0
haha padłem - na sport.es jest art. wlasnie na temat nieprzychylnych komentarzy na forach spolecznosciowych odnosnie Messiego - i tego jak ludzie zaczeli zyczyc mu ciezkiej kontuzji - przy okazji sa komenty z Twittera zapewne fanów Barcelony - the best of :
DESALOJEN LA CIBELES!!! REPITO DESALOJEN LA CIBELES!!! FALSA ALARMA!!! Lo de Messi solo es un moratón
;)))
0
Ci co sie martwią o rekord Mullera - jesli Messi nie zagra z Betisem - to jest taki mecz z Cordobą gdzie jak zagra na maxa to i z 3 bramki strzeli jesli bedzie chciał.. a na horyzoncie jest jeszcze Valladolid, które aż takie mocne nie jest i tam tez jest duża szansa na gola. Gorzej to wyglada jesli pomyślimy o zbieraniu pkt. - kto wie jak wyjdzie mecz z groźnym Betisem bez Leo. Wiadomo kazdy chce by zagrał już w Niedziele - by cieszyć sie jego grą ale dobrze mu zrobi krótka przerwa ;)
0
Katalońskie media informują że Messi może zagrać nawet w najbliższym meczu z Betisem. ;) Jednak znając Tito - w takim przypadku nie sądze aby pozwolił mu wejść od początku - ew. jak będą remisować lub przegywać to wejdzie..
0
dobra - to chyba wszystko co sie dowiemy na chwile obecną - jakies dokładne wyniki badan podejrzewam ze za minimum 3-4 godziny
0
Leo Messi has a lump on the outside of his left knee. - czyli póki co siniak/guz na zewnatrz ..
0
co Wy z tym strzelaniem goli ?! - przecież dla Benfici to nie jest mecz o pietruszke.. pogromu nie będzie ;) .
0
Czyli tylko Puyol z żelaznej 11-stki ;))
W porównaniu z Realem praktycznie u Nas wszyscy na Betis bedą max. wypoczęci ..
0
kurcze.. mimo wszystko mialem nadzieje ze Messi zagra - z przyjemnością ogl. by sie jak zdobywa bramkę czy dwie i pobija rekord Mullera. Cóż - może dostanie szanse gry od 60'-70'min ;))
0
nikt nie odstawia nogi ani rąk .. a Wy tu byście kartke za kartką rozdawali... zwyczajnie ostry mecz - jak to derby. Ale jedno można śmiało stwierdzić - Atletico nie daje rady - zero akcji w ataku ;/
0
wg. mnie to czysty samobój