lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurr** oby Portugalia zakonczyla swoja przygode z Euro, i najlepiej jakby tą przygode zakonczył Iniesta ^^ , podobnie jak Wy coraz bardziej zastanawiam sie jak bardzo ma wplyw gra Ronaldo na to kto dostanie ZP. Myślicie że juz na tym etapie Messi ma mniejsze szanse niz Krystyna czy jednak nadal to Messi dostanie Złotą Piłkę ??
0
na siłe ludzie związani obecnie lub w przeszłości z Madrytem szukają czegos na Barcelone .. byle zaszkodzić.
raz że tak jak jest napisane - Messi mówiac takie coś nie miał zamiaru obrażenia kogokolwiek ( w dodatku sam Higuain uzywał tego sformułowania w stosunku kolegi z drużyny )
a dwa ze jaki jest sens mówienia że Messi jest rasistą skoro gra w 1drużynie z Keitą , Abidalem itd. i jak dotąd praca układa sie wspaniale ;))
0
nie potrzebna ta krytyka.. zwłaszcza Rossela.
wiadomo - nikomu nie podobało sie pojawienie Qatar Foundation na przodzie koszulki - ale robic transfery to każdy z Was by chciał :D , Bale , van Persie itp itd ..a na to potrzebne są duże pieniądze ;]
0
i teraz juz wiadomo dlaczego Barca chce kupic T.Silve - własnie na takie okoliczności..
cholera - szkoda Puyola , juz nawet nie ze wzg. na finał CdR a na Euro.. to mogła być jego ostatnia szansa na wystep w tym turnieju.
0
do tych co piszą żeby kupic Adriana - on strzelił 6goli w lidze. nie trafiał do siatki od 18spotkań. średnia gola na mecz w tym sezonie w lidze hiszpańskiej = 0,17 . to już lepiej nie kupowac nikogo, zaoszczedzić 18mln i dac pograc Pedro ;)
0
Jordi Alba + Thiago Silva + van Persie - po negocjacjach i róznego typu klauzulach, wymianach i dopłatach mysle że Barcelona wydała by ok. 60-65mln euro
0
artykuł nędzny.. przy każdym zawodniku głownie mowa o kasie.
i każdy wg. nich jest bardzo drogi - 30mln ?! Drogi tj. piłkarz za 60-70mln.
Bale'a niech sobie darują - nie pasuje do Barcelony a i w obronie nie wiadomo do konca jaki jest :P
Jordi Alba - 15mln i mamy gościa który rozwiąże problem Lewego Obrońcy na kilka lat.
co do srodkowego obrońcy to sam nie wiem - brak kontuzji = nie jest potrzebny , ale jak bedzie podobnie jak w tym sezonie to mogli by T.Silve sciągnąć - tymbardziej ze kasa podobna jak za J.Albe ( biorac pod uwage transfer Keity i kasa za Ibre )
no i typowa '9' - moim zdaniem transfer musi byc. Musimy miec zawodnika ktory zapewni te 25bramek w sezonie i dzieki któremu dośrodkowania w pole karne wreszcie bedą miały jakiś sens.
van Persie - chyba najlepszy kandydat ( kilka dobrych argumentów za! )
0
a na Marca.com co ?! - wywiad z Mułrinho gdzie ten oczywiscie nie podarował sobie uszczypliwych komentarzy w strone Guardioli, przekonywania na siłe calego świata że teraz ZP nalezy sie Cr7 , i jaki to jego Real jest najlepszy ^^ ... dopóki ten człowiek nie opuści Hiszpanii to cules spokoju nie zaznają :|
0
dopiero w momencie gdy Messi po zdobyciu gola pobiegł do Guardioli zrozumialem ze to koniec .. a gdy Guardiola wyszedł na murawe to oczy wilgotne na maxa :'(
super sie złożyło ze w tym meczu strzelił 50 bramke w lidze !
pozostaje wierzyć że Tito poprowadzi Barce do podobnych sukcesów.. a być może bedziemy świadkami jeszcze lepszej gry Blaugrany :)
0
Mam nadzieje ze Messi ustrzeli chociaz 1bramke ..
z tego co wiadomo to w Madrycie beda pomagać CR7 w dogonieniu Messiego.. a ze graja z Granada to mozna sie nawet spodziewac hattricka ;/
0
Mam nadzieje że rzeczywiscie jak to wiekszosc przewiduje Barca bedzie grała na Messiego żeby wyprzedził Cristiano..
nie przypominam sobie takiej sytuacji w Barcelonie ^^
0
ile Keita jest wart ?
0
dobrze ze to nie od Was zależy kto bedzie wzmocnieniem w ataku :D:D
przecież potrzebujemy napastnika który bedzie w stanie strzelic przynajmniej te 20 bramek w sezonie.. i pograc nie przez sezon a przynajmniej 2-3 .
Drogba - owszem ale na ławke a takich nam nie potrzeba bo jest Pedro,Villa i ew. Cuenca,Tello
0
potrzebny z tego względu ze nie mozna byc pewnym w jakiej formie bedzie Villa jak wróci, podobnie jest z Pedro.
a Messi sam meczy nie bedzie wiecznie wgrywał..
jednak co do Drogby to zdecydowanie - Nie !
niestety ale coś kasy trzeba poswięcić jesli chce sie dominować
0
z innej beczki...
właśnie sobie uświadomiłem ze real moze jutro juz zdobyc definitywnie mistrzostwo ;/
mam nadzieje ze sie potkna i do samego konca beda sie musieli męczyć ^^
aaa i kibicie Bilbao jesli real zdobedzie u nich mistrza maja zamiar 5min. przed koncem meczu opuscic stadion :D:D - bylo by ciekawie gdyby calkiem opustoszał
0
Llorente - mysle ze dałby rade, i rzeczywscie duzo by pomógł sciagając na siebie uwage 2obrońców, i wreszcie dośrodkowania w barcelonie miałyby jakis sens.
van Persie - to była by jakość sama w sobie, strzela duzo bramek, jest wysoki no i miałby łatwość w zrozumieniu sie z Fabregasem co mogło by zaowocować.
szkoda ze Barcelona nie mysli o sprowadzeniu Aguero - co by wyprawiał z Messim aż strach pomysleć ;))
ale jak słysze pogłoski o Torresie , Drogbie to normalnie mam ochote coś rozpierdo*** .
0
Mam nadzieje że zdobędą CdR , a Messi strzeli wiecej bramek niż Cristiano - to sprawi ze ten sezon wcale nie bedzie taki zły. Złoty but i pichichi da Messiemu kolejną złotą piłke - tym bardziej ze bedzie dodatkowo królem strzelcow w LM
0
Dlaczego żaden z dziennikarzy nie zapytał Guardioli czy widzi sie jeszcze kiedyś w roli trenera Barcelony ? !! to wlało by w Nas nadzieje jeśli dałby do zrozumienia że tak;))
0
wejdźcie na face'a na konto strony i tam w komentarzach ktoś pieknie przedstawił scenariusz jakiego mozemy sie spodziewać za kilka lat :))
0
jedno mnie martwi , czy nie bedzie to miało złego wpływu na postawe Messiego ? , to Guardiola go ukształtował na Najlepszego Piłkarza Na Świecie, a to że Messi nim jest to moim zdaniem w dużej mierze dzieki jego psychice i osobowości..
0
niektóre wypowiedzi sugerują że : odpocznie rok i wróci ;)
0
co to będzie? co to bedzie? ;'(
w dodatku nie bede mógł ogladać meczu w Niedziele.. a to są ostatnie chwile z Nim na ławce ;/
0
mieszane uczucia.. ale cokolwiek bedzie mozna powiedzieć najszybciej w połowie nastepnego sezonu. Wtedy sie okaże czy godnie zastąpi Guardiole, a być może bedą grali jeszcze lepiej ? ;>
zastanawia mnie jedno : czy jest szansa ze Guardiola powróci kiedyś w roli trenera Barcelony ;))
0
w tej sytuacji najbardziej mi szkoda piłkarzy ;|
ciekawe jak to na nich wpłynie jeśli odejdzie..
0
Nie widzę jak narazie innej opcji jak : Guardiola .
Musi sie zrewanzować Mourinho ;]
Jeżeli nie przedłuży kontraktu to na 100% otrzymamy od Pepa jakieś konkretne i bardzo szczere wytłumaczenie ;)
i wtedy żaden Blanc czy Valverde , tylko i wyłącznie Bielsa.
0
nie wiem jak Wam ale mi ten mecz pozwolił nieco zapomnieć o wczorajszym wypadku przy pracy ;))
zdobyć puchar króla i jedziemy dalej !!
dobranoc.
0
jak sądzicie .. w ewentualnych karnych kto ma przewage ?
0
Ludzie przestańcie sie napinać..
jestem kibicem , ba! fanatykiem barcelony od 9lat i ogladając ten mecz wyraźnie widać dlaczego w tym sezonie Real wygrywa Lige, i jest bliski finału Ligi Mistrzów. - Grają o wiele prostszą piłke niż My co w wielu przypadkach bardziej sie opłaca.. Złota piłka też pewnie powedruje do Żelka -
i tu trzeba sobie zadać pytanie - Jakim kosztem ?! ;]
ich postawa i szacunek do rywala - zerowy
postawa trenera - żałosna
aaa i co mi sie nasuwa to myśl że Mourinho przeważnie wyciska z druzyny maximum.. zdobywa co chce ( co potrzebuje do własnej gablotki ) i sie zmywa.. a drużyna nie może sie ogarnąc przez najbliższe lata ;))
0
A może własnie to zadziała na Barce ... przegrali 2najwazniejsze trofea walcząc i męcząc sie do samego końca .
Mysle ze nastepny sezon bedzie owocny ;)
0
Najlepiej Niech Nikt Nic Nie Pisze !
Stało sie, smutno na maxa..
Nie udało sie w tym roku - to moze sie uda za rok lub dwa.
Jedyne co to Barcelona musi znaleźć sposób na wyciągnięcie przeciwnika sprzed pola karnego - jak narazie to jest jedyny sposób na jej zatrzymanie.
Mam wrażenie że są jakby to powiedzieć 'więźniami własnego stylu ' :|
pozostał puchar króla.. co troszke smiesznie brzmi mówiąc o Barcelonie !
VeB!