lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie pamiętam meczu kiedy tak wyzywałem... wg. mnie graja słabo - tyle strat ;/... podobnie jak Wy nie wytrzymuje juz z Alexisem i Pedro - w końcu to są napastnicy - wiec cos niech zaczną strzelać do jasnej cholery.
0
Wątpliwy jest występ Iniesty i Adriano w meczu z Valladolid.. jutro ma być podjęta decyzja czy pojadą z drużyną .. ;/
0
Dopiero w Mediolanie ? - z tego co mówią jest szansa że Tito będzie mógł połączyć leczenie z praca zawodową.. więc możliwe że już na Espanyol będzie obecny ;)
0
w rundzie rewanzowej mamy na szczęscie nieco łatwiej :
3 mecze u siebie :
z Deportivo
z Milanem
z Rayo
0
heh, Real gra rewanż z Man.U zaraz po meczu z Barceloną... czy mógłby ktoś napisać jak to jest w naszym przypadku.. w sensie z kim gramy przed i po 1rundzie, podobnie - z kim przed i po w rewanzu ( ofc. chodzi o Ligę )
0
to zanim naciśniesz 'opublikuj komentarz' to sie zastanów z 5x
0
0
jesli Man.U w lutym nie bedzia mialo tragicznej formy... to dadzą rade - kluczowy mecz na Bernabeu!! van Persie błyśnie ;)
Nie wiem jak Wy ale jeżeli Barcelonie uda sie przejść Milan to w ćwierćfinale chciałbym mecz FCB - BVB ;)
0
Trexb - ale my z Malagą jeszcze nie graliśmy w lidze - i kto wie czy wygramy.. to ze Malaga była przed Milanem nie świadczy o tym ze Milan jest słaby tylko że Malaga grała świetnie..
0
to czy beda gwizdac na CR7 zalezy od wyniku w pierwszym meczu... jak Real wygra i bedzie miał zaliczke to pewnie ze beda gwizdac.. wszystko byle pomóc swojej drużynie w odrobieniu strat ;)
Ciekawe jaką forme w lutym bedzie miał Milan..
0
zeby nas ten Milan nie pogrążył - w 1 meczu trzeba wygrać i będzie wtedy po sprawie ;)
0
wujek_albert : chociażby chciałbym żeby potwierdzili to co mówiono w mediach że Tito przejdzie przez 6tyg. chemioterapie ale w tym czasie będzie mógł połączyc to z pracą - tym samym wiedzielibyśmy jak szybko będzie mógł wrocic na ławke..
0
kurde ale Ci dziennikarze dupy.. mogą zapytać o wszystko , powinni pytac sie o same konkrety a tu wlasciwie nic ..
0
Dobrze ze Tito wypracował z zawodnikami taką przewage w lidze.. , dodatkowo zdązy wrocić na Lige Mistrzów, a o CdR nie ma co sie narazie martwić bo na tym etapie to Barca B sobie poradzi... więc myślę że Barca pod nieobecność Tito te kilka tygodni sobie spokojnie poradzi ;)
0
ciekawe co na konferencji powiedzą.. ale pewnie nic nowego ;/
0
Miesiąc przerwy ? - byłoby pięknie !
0
ale zobaczcie... Tito chodził w miesiącu na te kontrolne badania mniej wiecej 2x ... a to cholerstwo od poprzedniej wizyty ma już 2 centymetry ?! ;/
0
jeśli miałby wrocic w ciagu miesiaca to tylko i wyłącznie Jordi Roura, najlepsza opcja niz ktokolwiek inny.. nie warto mieszać, te 3-4 mecze powinien sobie poradzic ;))
0
czytajcie, mam nadzieje ze radzicie sobie z ang.
Doctors, Vilanova optimistic. According to sources consulted by SPORT, routine control he was subjected coach Tuesday was detected a small node within an inch of the place in which you removed the previous tumor. The operation would be to intervenírselo Thursday. The good news is that it is of much less serious than the last. So much so that, if everything goes as planned, it could even spend Christmas at home and join the workouts in a month.
0
z drugiej strony my tak tu gadamy o tym ze moze by Pep wrócił.. a to nie koniecznie mogło by nam wyjść na dobre.. teraz ta Barca gra jednak ;inaczej; niz jak był Guardiola... róznica jest taka ze jak nie idzie w meczu to teraz zawsze coś im sie uda i ustrzelą choćby w końcówce..
0
to by było coś jakby Guardiola zasiadł na ławce 6stycznia w derbach z Espanyolem.. doprowadził Barce do finału LM - i oddał posade Vilanovie
0
Najgorsza jest niewiadoma.. czy Tito wróci jeszcze do trenowania, czy wróci za miesiąc, 3 miesiące czy dopiero od nowego sezonu ... cholera .
0
SirBastos a czy czasem nie zrozumiałeś źle tego co napisali na sport.es po angielsku ? ;)
0
sport.es napisał
Wednesday 19/12/2012, 13:59
The news of the return of Tito Vilanova has already reached the ears of Pep Guardiola. His agent, Josep Maria Orobitg, and his brother Peter are in New York and has explained what happened.
0
nie sądzicie że skoro przechodził kontrole co 15dni to powinno być wszystko ok ? - wychodzi na to że nawrót został wykryty w ciągu niecałych 2tyg. ( od ost. wizyty) więc troche mnie to uspokoiło i dało nadzieję na nieco szybszy powrót Tito niż tak jak to było poprzednio
0
a tak btw... TO NAS WSZYSTKICH począwszy od ZAWODNIKÓW tylko WZMOCNI !!
0
z tymże jeśli Luis Enrique mógłby zostać trenerem, to dlaczego nie Guardiola ? - obydwoje są w tej samej pozycji moim zdaniem.. ba! Sądze że właśnie gdyby tak na chłodno zacząc analizować to właśnie Guardiola powinien być najbardziiej prawdopodobnym kandydatem - jest bliskim przyjacielem Vilanovy, razem pracowali kilka lat, w tej chwili odpoczywa itp. itd. - chyba każdemu kto zaczyna myśleć o 'chwilowym zastępcy' nasuwa sie PEP GUARDIOLA
0
ze tak powiem 'chu* bombki strzelił' ;/
0
Jordi Roura na mecz z Valladolid - nie ma problemu, taktyka i tak juz pewnie byla ułożona po części, zawodnicy będą zmotywowani jak nigdy żeby wygrac mecz , a i zawodnik niezbyt wymagający.. ale co potem ? ;/ Po nowym roku Espanyol, Malaga i tu już bez Tito i jego pomysłów sie nie obejdzie... i asystent moim zdaniem na dłuzszą mete nie da rady ;/
0
cholera - w przypadku Pepa nie bylo problemu - bo wiadomo bylo kto go może zastąpić bez zadnej ze tak powiem straty dla klubu... a tu, asystenci Tito nie dali by rady.. a kazdy kto przyjdzie z zewnatrz tylko może zjeba** to co stworzył Vilanova swoimi pomysłami ;/;/