0

Powinien pełnić rolę zmiennika, gdy w tym czasie jego następca - czy to z cantery czy tez zawodnik pozyskany z innego klubu by sie ogrywał w pierwszym zespole i nabierał doświadczenia aby w pełni zastąpić Kapitana.

0

Real na wyjeździe z Galatasaray bedzie miał niezłe piekło.. wlasnie ogladalem filmiki na YT z kibicami Galaty, awesome!

0

niech zostanie.. licze ze w kolejnym sezonie juz bedzie grał jak na takiego piłkarza przystało i strzeli przynajmniej 15 bramek w La Liga.

a jak już mają sie go pozbyć to transfer definitywny za jakąś konkretną sumę .. a nie ciągle 'wypozyczenie z opcją kupna' bo tego nie lubie - bo wtedy nie ma ani kasy ani piłkarza.

0

nie bedzie Realu z BVB , nie powtórzą meczu z fazy grupowej :D
mam nadzieje na mecz Barcelony z BVB - to by bylo naprawde ładne widowisko

0

widze to tak - awans Barcelony, Realu, BVB i Juve.
pary półfinałowe Barcelona - BVB, Real - Juve

byłoby świetnie.

0

nie no choćbym nie wiem jak kombinował to nie widze opcji zeby Real nie przeszedł Galatasaray..

dobrze ze My z PSG pierwszy mecz gramy na wyjeździe ( w dodatku PSG bez Ibry )

0

za cholere tego nie rozumiem.. kilka dni temu pojawiła sie informacja że Tito nie jest zainteresowany takimi stoperami jak Hummels czy Agger bo chce stopera z prawdziwego zdarzenia - z najwyższej półki a tu info że są zainteresowani Marquinhosem (wiek 19 ) za 25 mln ! ... wtf.!

0

Galatasaray dla Barcelony nie byłby takim łatwym rywalem.. już łatwiej by mieli z PSG.

ja licze na Malage lub BVB ;))

0

tego typu turniej mógłby z powodzeniem zastapić tournee, i to z jaką korzyścią ( 130 mln ) - mozna by spłacić dług lub wykonać jakieś wartościowe transfery bez uszczerbku kasy klubowej.

0

chciałbym BVB lub Porto/Malaga.

oby nie Bayern czy Real.

0

znowu widze komentarze z typami typu 5:0, ludzie ocknijcie się ... nic z tych rzeczy - to nie te lata świetności.

ważne aby strzelili szybko gola - jako pierwsi oczywiscie i bedzie dobrze ;)

0

Adziu2011 - skuteczność musi być, ale to ostatni etap akcji... na San Siro owa 'skuteczność' nic by nam nie dała bo tam nawet strzałów nie było ;|

0

prawda jest taka że jak nie siądą na Milan od pierwszych sekund.. to wtedy będzie mission impossible.

0

trzeba wierzyć!

tylko jedno ale :
jak przełamać ten cholerny mur złożony z przynajmniej 10 zawodników, i przy tym nie stracić żadnej bramki ?! .
Mam nadzieje że Tito wpadł na jakiś pomysł - jak uwolnić Messiego z 'klatki' , bo inaczej sobie chłopak nie pogra i Barcelonie może być ciężko cokolwiek zrobić.

0

bramka na 1-0 w pierwszych 15' , a potem kolejne intensywne ataki i powinno być dobrze!

4-1 dla Barcelony.

śniło mi się że Barcelona bodajże w 12' czy 13' prowadziła 2-0 ;]

0

wszystko wskazuje na to że Barca chce od początku przycisnąć rywala i poszukać gola, w pierwszych 15-20' - cos a'la Real.. jak im sie to uda to może być bardzoo dobre spotkanie, i duża szansa na awans...

jeśli mają zdobywać gole to mam nadzieje na jedno: że po każdej zdobytej bramce natychmiast bedą szukać okazji do kolejnego gola.. a nie jak to czesto bywa w lidze - że oduszczają.

0

bramka w pierwszych 15' i dalej z górki..

0

Najsłabiej Cesc, zaraz po Nim - Song. Ogólnie mecz bez fajerwerków.. ważne 3pkt.

0

@Cr7 rules,

a czy ty aby na dobrej stronie jesteś??
i czy tj. post o meczu Barcelony czy o meczach LM, które były dzisiaj rozgrywane ?

więc cicho bądź.

0

i tak sobie można pykać w piłke, mieć świetny sezon a przyjdzie mecz z takim debilem jak Cuneyt Cakir i wszystko pozamiatane..

0

wiara w czysto piłkarskie umiejętności we mnie zanika po takich meczach jak Man.U - Real. Za taką sytuacje gościu powinien miec zakaz sędziowania, a mecz powtórzony..

0

wcześniej tez byly tego typu spotkania i samokrytyka i gadanie ze 'ten mecz jest jak finał' i wszyscy widzieli jak sie skończyło..

0

wszystko wskazuje na totalną rewolucje w meczu z Milanem.. sam jestem ciekaw co też nas czeka... jakie 'cudowne' ustawienie i skład ;>

0

@MESSiah16 , odpadniecie Realu ma znaczenie, choćby z tego względu ze te 2 druzyny zawsze są pod koniec sezonu porównywane pod wzgledem osiągnieć. I myśle że zaden Cules czy też piłkarze FCB nie chcą aby ich odwieczny rywal wygrał/bądź też awansował dalej niz Oni w LM.

0

Sezon może uratować kilka zdarzeń.. mianowicie:
dzisiejsza wygrana z Realem (zdecydowana) co daje 19pkt przewagi.
we wtorek - odpadnięcie Realu z LM
awans Barcelony do 1/4 LM po wygranej z Milanem na CN

tym samym.. Barcelona będzie miała Lige, być może powalczy o LM..
a Real bedzie sie musiał postarać w finale o CdR ( i nic poza tym )

i tym sposobem znów było by widać (jak na tacy) kto jest lepszy ;)

0

pierwszy raz wolałbym aby tego meczu nie było.. jak mam mieć doła jak ostatnio po meczu z Milanem to dziękuje bardzo. ;/

0

Mam wrażenie że faworytem w tym meczu jest niestety Real.
Wszyscy tutaj komentują że Real od 1 sekundy zaatakuje, że to my powinniśmy zacząć od zdecydowanych ataków - w Pełni sie zgadzam...

ale obrazek pewnie będzie standardowy.. klepanie tu i tam. a Real swoje wykorzysta, i będzie trzeba 'odrabiać straty'.

0

nie potrafili dobić Realu na SB mimo że mieli ku temu okazje to teraz mają powody do strachu.. ja jestem nastawiony pesymistycznie do tego meczu, wole by mnie ew. miło zaskoczyli. Bo jak ma to byc mecz typu z Milanem to znowu przez dwa nastepne dni bede chodził wkur**

0

@pawloVEB,
argumenty są takie, że ostatnio Barcelona traci bramke za bramką, Real w tego typu meczach gra dobrze - niezależnie od formy jaką prezentuje no i u nas oczywiście nie ma na kogo liczyć że sypnie brame - nie licząc Messiego - i tu kolejny argument - Messi w klasykach ostatnio nas nie ratuje..

oczywiście chciałbym sie mylić ! i licze na zwycięstwo.. ale.. ciężko!

0

czy tylko ja mam złe przeczucia do tego meczu ? ... nie widze argumentów aby pokonać Real. ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?