0

było widome, ale najbardziej mnie irytuje ostatnie stwierdzenie 'less known centre back..' - przecież to równie dobrze może być Tomasz Kędziora z Lecha Poznań ;| . Nie wiem - jak nie Silva to z TOP obrońców zostaje D.Luiz i rzeczywiście jest tańszy od zawodnika PSG.

0

wlasnie czyt. na AS.com ze barcelona lacznie za Neymara wybuliła 72mln euro - jesli to prawda to juz nie bedzie tak fajnie... bo on jest wart połowe tej ceny

0

LOL, wg. AS.com Barcelona za transfer Neymara zaplacila 72 mln euro ;]

0

z tego co wiem to VV chce odejść za darmo, a zarząd sie na to nie zgadza bo ew. środki z transferu miały by iść na pokrycie transferu nowego bramkarza.. tym bardziej ze troche euro poszło na Neymara..

0

licze na wysępienie blisko 15 mln euro, bo za 10 - 12 to od byle jakiego klubu by sie należało ;)

0

owszem - Barcelona już ma taki atak, natomiast w przypadku Realu jak narazie jest tylko Cristiano, Bale prawdopodobnie w tym sezonie nie przyjdzie, a Cavani moze pojdzie do Man. City ;]

0

w tym sezonie Bale do Realu nie dołączy ;]

0

niby podpisal rowniez 3 letni kontrakt z przyszłym sponsorem Premier League, gdzie ma być główną gwiazdą w reklamach itp.

0

tak btw. Realowi do ściągnięcia został tylko Cavani i Isco, reszta zawodników którymi był zainteresowany albo podpisali kontrakty w obecnych klubach albo już przeszli do innych ;)) , w dodatku jest szansa że zarówno Cavani jak i Isco pójdą za Pellegrinim do Man.City (które bedzie mialo w tym okienku nieograniczony budżet) ... ciekawe kogo Florek sciągnie żeby sie przypodobać madridistas

0

tak btw. Realowi do ściągnięcia został tylko Cavani i Isco, reszta zawodników którymi był zainteresowany albo podpisali kontrakty w obecnych klubach albo już przeszli do innych ;)) , w dodatku jest szansa że zarówno Cavani jak i Isco pójdą za Pellegrinim do Man.City (które bedzie mialo w tym okienku nieograniczony budżet) ... ciekawe kogo Florek sciągnie żeby sie przypodobać madridistas :D

0

7' sie zwolni ;]

0

Myślicie że Real da rade sciagnac Bale'a ? - gdzieś czyt. ze dopiero co podpisal kontrakt z Kogutami a co wazniejsze ze sponsorem PL na kolejny sezon - gdzie ma być główną gwiazdą reklamową ..

0

dzisiaj o 21.00 mesz Santosu, warto obejrzeć ;)

0

oby go kupili !

0

też bym widzial Walkera w FCB ;P, szybki na maxa! - ale jest Montoya w którego wierze i sądze że bedzie równie dobry jak Alves

0

a czy tej roli opiekuna dla mlodszego bramkarza nie moglby pełnić Pinto ?! eh.

0

no były newsy ze jesli nie Silva to Tito ma zamiar zaufac Adriano i postawic na niego w przyszlym sezonie :| , jak nie Silva to oby spróbowali Hummelsa/D. Luiza

0

dobrze by było gdyby Villa odszedł - 14mln jak najbardziej pasuje ;)
na jego pozycje w tej chwili od nowego sezonu prawdopodobnie bedzie Neymar i Tello

0

oby koszty nie były takie jak podajesz.. max 40.

0

+ Ter Stegen
+ Hummels/T.Silva/D. Luiz

out: Valdes, Villa, Abidal (to już wiadome), i fajnie jakby jeszcze Pedro sprzedali

wtedy jeszcze by się mogli pokusić o jakąś klasyczną '9'

0

ole ole ole ;)

0

kur** mam już dosyć piłkarzy 'przemianowanych' na pozycje stopera.! jest mascherano, song a nawet busquets czasami.. niech wreszcie przyjdzie stoper z prawdziwego zdarzenia co bedzie czyścił przed polem karnym aż miło .

0

Podobno jest plan aby obniżyc koszty transferu T. Silvy z PSG - dorzucić Pedro. :))

0

to bedą istne jaja.. jak już pisałem kilka dni wczesniej.. dojdzie jeszcze Neymar który bedzie zasłoną dymną dla tragicznych transferów.. i Tito wraz z super dyrektorem sportowym Zubizarreta bedą zachwyceni nowym nabytkiem podczas gdy w obronie i na bramce będzie ser szwajcarski.. i od połowy sezonu znowu będzie ta sama śpiewka..!

0

Nie wiem czy wiecie ale sztab trenerski FCB jest przekonany co do zakupu Reiny jako nastepcy VV, a po 2. w zwiazku z problemami co do zakupu T. Silvy na 1. miejsce wychodzi niejaki Marquinhos z Romy. Co do Hummelsa - nie chca go bo jest to gracz typu Pique a szukaja kogos w stylu Puyola.

jak tak ma wygladac rewolucja i letnie transfery.. to ja dziekuje. Przecież to jest jawne osłabianie składu a nie go wzmacnianie !!

0

ewentualnie mozna zobaczyc co zrobi w nast. sezonie... albo sie sprawdzi albo transfer. Natomiast naprawde nie widze w tym klubie Villi i Pedro.

0

Nie wiem czy ktoś z Was natknał sie na wywiad z Grahamem Hunterem - ale gość świetnie rozumie obecną sytuację Barcelony i ma pomysł na rozwiązanie podobny do takiego jaki ma Wielu z Nas na tej stronie, a mianowicie najchętniej zwolniłby dyrektora sportowego Zubizarretę. I w letnim okienku transferowym kupiłby przede wszystkim 2 stoperów spośród czwórki : Hummels/Silva/Kompany/Vertonghen i do tego klasycznego napastnika jakim jest chociażby Lewandowski. .. do tego tylko Neymar i byłbym spokojny.

0

zastanawiam sie jak długo Pedro z taką formą bedzie trzymany w klubie ;] , i kto sie potem z tego wytłumaczy że koleś który póki co nic nie robi na boisku trzepie kase zamiast sprzedac go - a zysk przeznaczyć na kogos kto sie będzie wywiązywał z obowiazków napastnika.

0

w ogóle co to za artykuł ! ... z którego wychodzi że za Bojana+Afellaya+Cuence+Fontasa klub miałby zysk rzędu 10mln euro ^^


podane jest 100 mln na transfery, 50 z klubowej kasy + Valdes (10-15mln) Villa (10-15mln) Alexis (20mln ) - jak nic wychodzi minimum te 40 mln za tych zawodników xD

sick!

0

tak więc mając 120-130 mln na transfery można kupić bramkarza ( nie myśląc wcale o Reinie ) za ~ 20mln. Stopera ~ 25 - 30 mln ( Hummels ), Neymar 40mln.

Zostaje 30-40 mln na '9' z prawdziwego zdarzenia.

Dopiero takie zakupy pozwoliłyby na odciążenie Messiego, i nie trzeba by sie było martwić o Messidependencie.. bo miałby kto strzelać gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?