lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
było widome, ale najbardziej mnie irytuje ostatnie stwierdzenie 'less known centre back..' - przecież to równie dobrze może być Tomasz Kędziora z Lecha Poznań ;| . Nie wiem - jak nie Silva to z TOP obrońców zostaje D.Luiz i rzeczywiście jest tańszy od zawodnika PSG.
0
wlasnie czyt. na AS.com ze barcelona lacznie za Neymara wybuliła 72mln euro - jesli to prawda to juz nie bedzie tak fajnie... bo on jest wart połowe tej ceny
0
LOL, wg. AS.com Barcelona za transfer Neymara zaplacila 72 mln euro ;]
0
z tego co wiem to VV chce odejść za darmo, a zarząd sie na to nie zgadza bo ew. środki z transferu miały by iść na pokrycie transferu nowego bramkarza.. tym bardziej ze troche euro poszło na Neymara..
0
licze na wysępienie blisko 15 mln euro, bo za 10 - 12 to od byle jakiego klubu by sie należało ;)
0
owszem - Barcelona już ma taki atak, natomiast w przypadku Realu jak narazie jest tylko Cristiano, Bale prawdopodobnie w tym sezonie nie przyjdzie, a Cavani moze pojdzie do Man. City ;]
0
w tym sezonie Bale do Realu nie dołączy ;]
0
niby podpisal rowniez 3 letni kontrakt z przyszłym sponsorem Premier League, gdzie ma być główną gwiazdą w reklamach itp.
0
tak btw. Realowi do ściągnięcia został tylko Cavani i Isco, reszta zawodników którymi był zainteresowany albo podpisali kontrakty w obecnych klubach albo już przeszli do innych ;)) , w dodatku jest szansa że zarówno Cavani jak i Isco pójdą za Pellegrinim do Man.City (które bedzie mialo w tym okienku nieograniczony budżet) ... ciekawe kogo Florek sciągnie żeby sie przypodobać madridistas
0
tak btw. Realowi do ściągnięcia został tylko Cavani i Isco, reszta zawodników którymi był zainteresowany albo podpisali kontrakty w obecnych klubach albo już przeszli do innych ;)) , w dodatku jest szansa że zarówno Cavani jak i Isco pójdą za Pellegrinim do Man.City (które bedzie mialo w tym okienku nieograniczony budżet) ... ciekawe kogo Florek sciągnie żeby sie przypodobać madridistas :D
0
7' sie zwolni ;]
0
Myślicie że Real da rade sciagnac Bale'a ? - gdzieś czyt. ze dopiero co podpisal kontrakt z Kogutami a co wazniejsze ze sponsorem PL na kolejny sezon - gdzie ma być główną gwiazdą reklamową ..
0
dzisiaj o 21.00 mesz Santosu, warto obejrzeć ;)
0
oby go kupili !
0
też bym widzial Walkera w FCB ;P, szybki na maxa! - ale jest Montoya w którego wierze i sądze że bedzie równie dobry jak Alves
0
a czy tej roli opiekuna dla mlodszego bramkarza nie moglby pełnić Pinto ?! eh.
0
no były newsy ze jesli nie Silva to Tito ma zamiar zaufac Adriano i postawic na niego w przyszlym sezonie :| , jak nie Silva to oby spróbowali Hummelsa/D. Luiza
0
dobrze by było gdyby Villa odszedł - 14mln jak najbardziej pasuje ;)
na jego pozycje w tej chwili od nowego sezonu prawdopodobnie bedzie Neymar i Tello
0
oby koszty nie były takie jak podajesz.. max 40.
0
+ Ter Stegen
+ Hummels/T.Silva/D. Luiz
out: Valdes, Villa, Abidal (to już wiadome), i fajnie jakby jeszcze Pedro sprzedali
wtedy jeszcze by się mogli pokusić o jakąś klasyczną '9'
0
ole ole ole ;)
0
kur** mam już dosyć piłkarzy 'przemianowanych' na pozycje stopera.! jest mascherano, song a nawet busquets czasami.. niech wreszcie przyjdzie stoper z prawdziwego zdarzenia co bedzie czyścił przed polem karnym aż miło .
0
Podobno jest plan aby obniżyc koszty transferu T. Silvy z PSG - dorzucić Pedro. :))
0
to bedą istne jaja.. jak już pisałem kilka dni wczesniej.. dojdzie jeszcze Neymar który bedzie zasłoną dymną dla tragicznych transferów.. i Tito wraz z super dyrektorem sportowym Zubizarreta bedą zachwyceni nowym nabytkiem podczas gdy w obronie i na bramce będzie ser szwajcarski.. i od połowy sezonu znowu będzie ta sama śpiewka..!
0
Nie wiem czy wiecie ale sztab trenerski FCB jest przekonany co do zakupu Reiny jako nastepcy VV, a po 2. w zwiazku z problemami co do zakupu T. Silvy na 1. miejsce wychodzi niejaki Marquinhos z Romy. Co do Hummelsa - nie chca go bo jest to gracz typu Pique a szukaja kogos w stylu Puyola.
jak tak ma wygladac rewolucja i letnie transfery.. to ja dziekuje. Przecież to jest jawne osłabianie składu a nie go wzmacnianie !!
0
ewentualnie mozna zobaczyc co zrobi w nast. sezonie... albo sie sprawdzi albo transfer. Natomiast naprawde nie widze w tym klubie Villi i Pedro.
0
Nie wiem czy ktoś z Was natknał sie na wywiad z Grahamem Hunterem - ale gość świetnie rozumie obecną sytuację Barcelony i ma pomysł na rozwiązanie podobny do takiego jaki ma Wielu z Nas na tej stronie, a mianowicie najchętniej zwolniłby dyrektora sportowego Zubizarretę. I w letnim okienku transferowym kupiłby przede wszystkim 2 stoperów spośród czwórki : Hummels/Silva/Kompany/Vertonghen i do tego klasycznego napastnika jakim jest chociażby Lewandowski. .. do tego tylko Neymar i byłbym spokojny.
0
zastanawiam sie jak długo Pedro z taką formą bedzie trzymany w klubie ;] , i kto sie potem z tego wytłumaczy że koleś który póki co nic nie robi na boisku trzepie kase zamiast sprzedac go - a zysk przeznaczyć na kogos kto sie będzie wywiązywał z obowiazków napastnika.
0
w ogóle co to za artykuł ! ... z którego wychodzi że za Bojana+Afellaya+Cuence+Fontasa klub miałby zysk rzędu 10mln euro ^^
podane jest 100 mln na transfery, 50 z klubowej kasy + Valdes (10-15mln) Villa (10-15mln) Alexis (20mln ) - jak nic wychodzi minimum te 40 mln za tych zawodników xD
sick!
0
tak więc mając 120-130 mln na transfery można kupić bramkarza ( nie myśląc wcale o Reinie ) za ~ 20mln. Stopera ~ 25 - 30 mln ( Hummels ), Neymar 40mln.
Zostaje 30-40 mln na '9' z prawdziwego zdarzenia.
Dopiero takie zakupy pozwoliłyby na odciążenie Messiego, i nie trzeba by sie było martwić o Messidependencie.. bo miałby kto strzelać gole.