lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stolice ciężko złamać, a Perez póki nie wygra Decimy to nie odejdzie ;]
0
Madryt się cieszy, zaczeli nagonke i skutecznie ją doprowadzili do końca.
0
chyba przecenia sie role prezydenta klubu.
0
Josep Lluís Nuñez - to jest dopiero koleś - 22 lata jako prezydent klubu.
0
PSG złozy napewno za Rosella oferte :)
0
ejj Pique coś mówił że chce zostać prezydentem klubu .. jak nie teraz to kiedy :D
0
oby sie zaczelo i skończyło przed 21:00, żeby na spokojnie obejrzeć ATM.
0
powinni puścić muzyczke ze star wars jak bedzie wchodził :D
0
a co powiesz na goscia - oczywiście od Nas.. który pisze 'heil hitler' ?? .. jaki to trzeba mieć łeb zjeb***
0
Ci 'ludzie' na YT - mówie o Polakach to jakaś żenada.. rozumiem jakby komentowali jakoś sensownie - ale nie.. tylko przeklinanie, przekrzykiwanie i obrażanie.
I don't wanna live on this planet anymore.
0
mi jest smutno że ktoś taki jak Ty jest na tej stronie.
0
hahah, you make my day :)
0
w polityke sie nie mieszam.. a co do rujnowania - póki co nie odczuwam tego na własnej skórze - ani tych złych ani dobrych decyzji w rządzie.. więc - niech sobie tam rządzą 'na górze' byle by mi to nie przeszkadzało w normalnym spokojnym funkcjonowaniu ;)
0
Dopóki Barcelona bedzie jednym z najlepszych klubów świata i będzie zdobywać trofea to tak naprawde mam gdzieś kto jest prezydentem klubu.. wedle mnie może być wtedy nawet Tusk ^^
0
uspokój się już.. nic z tych rzeczy.
0
jedyne co sie moze spr. w tym scenariuszu to Cruijff
0
szkoda że wszystko to się dzieje przed najtrudniejszym miesiącem w sezonie.
0
dokładnie.
0
sam coś wspominał o chęci wystartowania w wyborach.. pytanie czy nadal ma takie chęci i czy socios by go poparli ;]
0
pewnie związane z duzym zamieszaniem w zarządzie..
0
Problem w tym momencie jest taki że : NIC SIE NIE ZMIENI - bo prezydent tak naprawde będzie 'taki sam' - Bartomeu - czyli ten sam pomysł i polityka klubu.
Wiec nie ma co liczyć na zmiany typu : kupno 'super' stopera itp.
Dopiero jak przyjdzie ktoś całkiem nowy można liczyć że coś się ruszy - tylko pytanie w którą strone ;]
0
chyba nie musze mowić które gazety zaczęły nagonke na koszt transferu Neymara ;]
0
nie wiem.. ale wydaje mi się że powrót Laporty mógłby ozywić ten klub.
0
Ale trzeba mu podziękować za transfery i za konsekwentne spłacanie długu.
0
Czuję niepokój, nie potrafie stwierdzić czy to źle czy jednak dobrze że Rosell odejdzie..
0
z City będzie powtórka z rozrywki jak z Bayernem.
0
za Bale'a ? - owszem, zgadzam się :)
0
zapewniam Cie że nikt z tej strony nie kupił Neymara, nie dysponujemy pieniędzmi w wysokości 57mln ;)
0
póki co zanosi się że Negredo i Aguero nas rozniosą.. ;/
0
to ja już w końcu nie wiem, czy Oni kryją strefą czy poszczególnych zawodników ?