0

stolice ciężko złamać, a Perez póki nie wygra Decimy to nie odejdzie ;]

0

Madryt się cieszy, zaczeli nagonke i skutecznie ją doprowadzili do końca.

0

chyba przecenia sie role prezydenta klubu.

0

Josep Lluís Nuñez - to jest dopiero koleś - 22 lata jako prezydent klubu.

0

PSG złozy napewno za Rosella oferte :)

0

ejj Pique coś mówił że chce zostać prezydentem klubu .. jak nie teraz to kiedy :D

0

oby sie zaczelo i skończyło przed 21:00, żeby na spokojnie obejrzeć ATM.

0

powinni puścić muzyczke ze star wars jak bedzie wchodził :D

0

a co powiesz na goscia - oczywiście od Nas.. który pisze 'heil hitler' ?? .. jaki to trzeba mieć łeb zjeb***

0

Ci 'ludzie' na YT - mówie o Polakach to jakaś żenada.. rozumiem jakby komentowali jakoś sensownie - ale nie.. tylko przeklinanie, przekrzykiwanie i obrażanie.

I don't wanna live on this planet anymore.

0

mi jest smutno że ktoś taki jak Ty jest na tej stronie.

0

hahah, you make my day :)

0

w polityke sie nie mieszam.. a co do rujnowania - póki co nie odczuwam tego na własnej skórze - ani tych złych ani dobrych decyzji w rządzie.. więc - niech sobie tam rządzą 'na górze' byle by mi to nie przeszkadzało w normalnym spokojnym funkcjonowaniu ;)

0

Dopóki Barcelona bedzie jednym z najlepszych klubów świata i będzie zdobywać trofea to tak naprawde mam gdzieś kto jest prezydentem klubu.. wedle mnie może być wtedy nawet Tusk ^^

0

uspokój się już.. nic z tych rzeczy.

0

jedyne co sie moze spr. w tym scenariuszu to Cruijff

0

szkoda że wszystko to się dzieje przed najtrudniejszym miesiącem w sezonie.

0

dokładnie.

0

sam coś wspominał o chęci wystartowania w wyborach.. pytanie czy nadal ma takie chęci i czy socios by go poparli ;]

0

pewnie związane z duzym zamieszaniem w zarządzie..

0

Problem w tym momencie jest taki że : NIC SIE NIE ZMIENI - bo prezydent tak naprawde będzie 'taki sam' - Bartomeu - czyli ten sam pomysł i polityka klubu.
Wiec nie ma co liczyć na zmiany typu : kupno 'super' stopera itp.
Dopiero jak przyjdzie ktoś całkiem nowy można liczyć że coś się ruszy - tylko pytanie w którą strone ;]

0

chyba nie musze mowić które gazety zaczęły nagonke na koszt transferu Neymara ;]

0

nie wiem.. ale wydaje mi się że powrót Laporty mógłby ozywić ten klub.

0

Ale trzeba mu podziękować za transfery i za konsekwentne spłacanie długu.

0

Czuję niepokój, nie potrafie stwierdzić czy to źle czy jednak dobrze że Rosell odejdzie..

0

z City będzie powtórka z rozrywki jak z Bayernem.

0

za Bale'a ? - owszem, zgadzam się :)

0

zapewniam Cie że nikt z tej strony nie kupił Neymara, nie dysponujemy pieniędzmi w wysokości 57mln ;)

0

póki co zanosi się że Negredo i Aguero nas rozniosą.. ;/

0

to ja już w końcu nie wiem, czy Oni kryją strefą czy poszczególnych zawodników ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?