0

nie powiem bo - pomysł przesunięcia Masche do pomocy jako zmiennik Busquesta to dobra idea, ale wydaje mi się że Barcelonie potrzebna jest świeża krew, ludzi którzy będą prezentować inny sposób grania ;)

0

skorygowałbym to nieco:
Ter Stegen (12mln) + Caballero/Navas = 20 mln
Laporte + Benatia = 70 mln
pomocnik (nie licząc Pogby) = minimum 40 mln
napastnik - Lloretne 20-30mln ale taki Jackson Martinez = przynajmniej 40 mln
za Alvesa - chociażby Cuadrado = 30 mln

z transferów zawodników co odejdą = 60 mln ( razem z Alvesem)

summa summarum +- 120 mln do wydania. ;|

0

nie ma. podanie do najbliższego zawodnika ?, potrzeba kogoś kto oprócz przerwania akcji będzie coś potrafił wykreować.

0

przecież Deulofeu gra na prawej stronie, zarówno u nas jak był jak i teraz w Evertonie. a Neymar na lewej, ew. musiałby powalczyć z Alexisem o miejsce w składzie.

0

ciekawą opcją jest Mbia na def. pomocnika, taniej niż Martinez, Pogba itp.

0

znając Zubiego, żeby nie skończyło sie na transferach po najniższej lini oporu (Inigo Martinez, Mathieu, Sortano, Osvaldo) - takich grajków u nas wystarczy.
Natomiast reszta opcji wygląda 'sympatycznie':
Ter Stegen + którykolwiek z wymienionych bramkarzy
Laporte + Benatia, za Songa jako zmiennik Busquetsa - J. Martinez
Jackson Martinez lub Llorente jako 9'
przychodzi Rafinha i Deulofeu.

out: Mascherano, Alves, Song, Pedro, Cuenca, Afellay, Tello

pytanie - kogo za Alvesa, Cuadrado ?

0

masakra jak ich gra sie zmieniła. szybkość to raz, a dwa tam wszystko było grane na 1-2 kontakty

0

nie wiem na jakiej zasadzie to sie odbywa, ale to są dwa różne przypadki - bo Valencii naprawde groziło coś w stylu bankructwa..

0

najpierw niech spłaci długi :D, ponad 200 mln w Banki + 90 w innym banku.

25

niech Messi biega przez 90" - to będzie wystarczające zaskoczenie dla Atletico.

0

z tego co czytam na MD, jeśli Barca wygra to ma nie być jak co roku świętowania na otwartym busie i przejazdu przez miasto...

0

plus jeszcze jeden doświadczony obrońca - jakby sie dało Kompany'ego wyciągnąć z City to by było mega.

2

spokojnie, potwierdzone jest że o 18:55 na żywo transmisja na Canal+Family2

1

i skończyłoby się na tym, że facet przestał by strzelać ;] ... jest u nas kilku piłkarzy, którzy niegdyś czy to zanim przeszli do nas czy to jak przyszli na początku mieli opinie potrafiących kropnąć z dystansu... ale filozofia klubu skutecznie im wyprała mózg ;P

1

jak Barca wygra lige to Real będzie miał jeszcze ciężej w finale LM, bo piłkarze Cholo będą wtedy na 200% zmotywowani żeby coś w tym sezonie ugrać

0

Oby Atletico zdobylo chociaz punkt z Malaga, dzieki czemu Real definitywnie odpadnie z walki o mistrzostwo.. a mecz Barca - Atletico nadal bedzie decydujacy ale tylko dla tych dwoch druzyn, ofc jesli Barca wygra z Elche...

0

Valladolid może urwie punkty z racji że są nad strefą spadkową i każdy punkcik jest im potrzebny, a Celta - no cóż, są w dobrej formie i trenerem jest nie byle kto bo Enrique a mu na pewno będzie zależało na odebraniu punktów Realowi. Na Espanyol nawet nie liczcie - przegrywają z kim popadnie, grajaą na SB i prędzej podarują punkty białym niż mistrzostwo Barcelonie ;]

0

ja nawet na sekunde nie włączyłem tego meczu, nie ryzykuje xd, mam podobnie jak Ty ;P

1

Lipa że nawet remis Realu nas nie urządza ..

0

oglądałem ostatnie 15', wiesz dlaczego Levante dało rade ? - bo w polu karnym wszystko byli w stanie wybić dzięki wysokim piłkarzom, eh gdyby u nas było tak samo ;)

0

Teraz będzie 45" oblężenie twierdzy.. i coś wpadnie ;|

0

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, jeżeli dzisiaj jakimś cudem Real przegrałby z Valencią a Barcelona do końca wygra wszystko to będzie mistrzem ?

2

Głodny nie był sobą ;)

0

zgadzam się ;) , podałem tylko taką możliwość ;P - tylko mam wrażenie że Alexisa przygniata wielkość Messiego i Ney'a, bo gdyby grał jak w Udine to byśmy mieli 3 magików w ataku a nie 2

0

jest waleczny, umie wyprowadzić piłkę, dobrze gra w powietrzu - Wystarczy.

0

zauważ że każdy zawodnik, który przed przyjściem do Barcy ma opinie 'potrafiącego kropnąć z dystansu' po przybyciu nie strzela wcale ... taka filozofia.

0

Jeśli by włączyli w to Alexisa to mogło by sie udać :)

0

Najpierw trzeba się pozbyć tych którzy są zbyt słabi a nie że kadra liczy potem 26 zawodników... Cesc powinien zrozumieć że jak nie zacznie grać całego sezonu na poziomie to wyleci, Xavi też już powinien powoli grać ogony, a taki Alves to już dawno powinien być sprzedany - niech Barca wreszcie zacznie zarabiac na piłkarzach a nie czekać aż każdemu sie kontrakt skończy. Co do Mascherano - idealny zmiennik Busquetsa.

0

Pierwszym transferem z klubu powinien byc Zubizaretta, a na jego miejsce ktoś gotowy i skłonny przeprowadzić renowacje/rewolucje jak zwał tak zwał w tym klubie

0

Dlaczego tylko osoby z zewnątrz widzą potrzebę nagłej rewolucji (jak zwał tak zwał), odejście od ukutych na przełomie tych kilku lat schematów. Jak na tacy widać zarówno nasze braki w składzie i tak samo nie od dziś wiadomo z jakim typem drużyny mamy problem (autobus).
Trzeba zdać sobie sprawę że nie można wiecznie grać tiki-taką i milionem podań bo futbol się zmienia a przeciwnicy się czy to dostosowują lub rozgryzają taktykę graną już kilkanaście lat.
Był Milan Sacchiego - czy nadal istnieje? jest potęgą ? nie.
Tak samo BYŁA Barcelona Guardioli - więc teraz należało by coś zmienić żeby nie skończyć jak poprzednicy na przestrzeni wielu lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?