lokusinho
Dołączył/a: marzec 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie powiem bo - pomysł przesunięcia Masche do pomocy jako zmiennik Busquesta to dobra idea, ale wydaje mi się że Barcelonie potrzebna jest świeża krew, ludzi którzy będą prezentować inny sposób grania ;)
0
skorygowałbym to nieco:
Ter Stegen (12mln) + Caballero/Navas = 20 mln
Laporte + Benatia = 70 mln
pomocnik (nie licząc Pogby) = minimum 40 mln
napastnik - Lloretne 20-30mln ale taki Jackson Martinez = przynajmniej 40 mln
za Alvesa - chociażby Cuadrado = 30 mln
z transferów zawodników co odejdą = 60 mln ( razem z Alvesem)
summa summarum +- 120 mln do wydania. ;|
0
nie ma. podanie do najbliższego zawodnika ?, potrzeba kogoś kto oprócz przerwania akcji będzie coś potrafił wykreować.
0
przecież Deulofeu gra na prawej stronie, zarówno u nas jak był jak i teraz w Evertonie. a Neymar na lewej, ew. musiałby powalczyć z Alexisem o miejsce w składzie.
0
ciekawą opcją jest Mbia na def. pomocnika, taniej niż Martinez, Pogba itp.
0
znając Zubiego, żeby nie skończyło sie na transferach po najniższej lini oporu (Inigo Martinez, Mathieu, Sortano, Osvaldo) - takich grajków u nas wystarczy.
Natomiast reszta opcji wygląda 'sympatycznie':
Ter Stegen + którykolwiek z wymienionych bramkarzy
Laporte + Benatia, za Songa jako zmiennik Busquetsa - J. Martinez
Jackson Martinez lub Llorente jako 9'
przychodzi Rafinha i Deulofeu.
out: Mascherano, Alves, Song, Pedro, Cuenca, Afellay, Tello
pytanie - kogo za Alvesa, Cuadrado ?
0
masakra jak ich gra sie zmieniła. szybkość to raz, a dwa tam wszystko było grane na 1-2 kontakty
0
nie wiem na jakiej zasadzie to sie odbywa, ale to są dwa różne przypadki - bo Valencii naprawde groziło coś w stylu bankructwa..
0
najpierw niech spłaci długi :D, ponad 200 mln w Banki + 90 w innym banku.
25
niech Messi biega przez 90" - to będzie wystarczające zaskoczenie dla Atletico.
0
z tego co czytam na MD, jeśli Barca wygra to ma nie być jak co roku świętowania na otwartym busie i przejazdu przez miasto...
0
plus jeszcze jeden doświadczony obrońca - jakby sie dało Kompany'ego wyciągnąć z City to by było mega.
2
spokojnie, potwierdzone jest że o 18:55 na żywo transmisja na Canal+Family2
1
i skończyłoby się na tym, że facet przestał by strzelać ;] ... jest u nas kilku piłkarzy, którzy niegdyś czy to zanim przeszli do nas czy to jak przyszli na początku mieli opinie potrafiących kropnąć z dystansu... ale filozofia klubu skutecznie im wyprała mózg ;P
1
jak Barca wygra lige to Real będzie miał jeszcze ciężej w finale LM, bo piłkarze Cholo będą wtedy na 200% zmotywowani żeby coś w tym sezonie ugrać
0
Oby Atletico zdobylo chociaz punkt z Malaga, dzieki czemu Real definitywnie odpadnie z walki o mistrzostwo.. a mecz Barca - Atletico nadal bedzie decydujacy ale tylko dla tych dwoch druzyn, ofc jesli Barca wygra z Elche...
0
Valladolid może urwie punkty z racji że są nad strefą spadkową i każdy punkcik jest im potrzebny, a Celta - no cóż, są w dobrej formie i trenerem jest nie byle kto bo Enrique a mu na pewno będzie zależało na odebraniu punktów Realowi. Na Espanyol nawet nie liczcie - przegrywają z kim popadnie, grajaą na SB i prędzej podarują punkty białym niż mistrzostwo Barcelonie ;]
0
ja nawet na sekunde nie włączyłem tego meczu, nie ryzykuje xd, mam podobnie jak Ty ;P
1
Lipa że nawet remis Realu nas nie urządza ..
0
oglądałem ostatnie 15', wiesz dlaczego Levante dało rade ? - bo w polu karnym wszystko byli w stanie wybić dzięki wysokim piłkarzom, eh gdyby u nas było tak samo ;)
0
Teraz będzie 45" oblężenie twierdzy.. i coś wpadnie ;|
0
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, jeżeli dzisiaj jakimś cudem Real przegrałby z Valencią a Barcelona do końca wygra wszystko to będzie mistrzem ?
2
Głodny nie był sobą ;)
0
zgadzam się ;) , podałem tylko taką możliwość ;P - tylko mam wrażenie że Alexisa przygniata wielkość Messiego i Ney'a, bo gdyby grał jak w Udine to byśmy mieli 3 magików w ataku a nie 2
0
jest waleczny, umie wyprowadzić piłkę, dobrze gra w powietrzu - Wystarczy.
0
zauważ że każdy zawodnik, który przed przyjściem do Barcy ma opinie 'potrafiącego kropnąć z dystansu' po przybyciu nie strzela wcale ... taka filozofia.
0
Jeśli by włączyli w to Alexisa to mogło by sie udać :)
0
Najpierw trzeba się pozbyć tych którzy są zbyt słabi a nie że kadra liczy potem 26 zawodników... Cesc powinien zrozumieć że jak nie zacznie grać całego sezonu na poziomie to wyleci, Xavi też już powinien powoli grać ogony, a taki Alves to już dawno powinien być sprzedany - niech Barca wreszcie zacznie zarabiac na piłkarzach a nie czekać aż każdemu sie kontrakt skończy. Co do Mascherano - idealny zmiennik Busquetsa.
0
Pierwszym transferem z klubu powinien byc Zubizaretta, a na jego miejsce ktoś gotowy i skłonny przeprowadzić renowacje/rewolucje jak zwał tak zwał w tym klubie
0
Dlaczego tylko osoby z zewnątrz widzą potrzebę nagłej rewolucji (jak zwał tak zwał), odejście od ukutych na przełomie tych kilku lat schematów. Jak na tacy widać zarówno nasze braki w składzie i tak samo nie od dziś wiadomo z jakim typem drużyny mamy problem (autobus).
Trzeba zdać sobie sprawę że nie można wiecznie grać tiki-taką i milionem podań bo futbol się zmienia a przeciwnicy się czy to dostosowują lub rozgryzają taktykę graną już kilkanaście lat.
Był Milan Sacchiego - czy nadal istnieje? jest potęgą ? nie.
Tak samo BYŁA Barcelona Guardioli - więc teraz należało by coś zmienić żeby nie skończyć jak poprzednicy na przestrzeni wielu lat.