0

Jeżeli Thiago odejdzie to to będzie zrozumiałe i jak najbardziej dobre rozwiązanie

0

tylko że te 10 mln to suma jaką Messi zarabia w Barcelonie w ciągu roku w ramach kontraktu - więc czy mało czy dużo to jest w końcu kasa równowartości roku pracy ;]

0

jaki koleś :D

0

wymiana na lini FCB - Man.U Cesc za Rooneya ;)

0

czy to jest OFICJALNE czy tylko domysły prasy ?

0

co oni tak wszyscy o tym Reinie 'facepalm'

0

i zaloze sie ze wtedy przyjdzie Reina. bo bedzie gadanie ze tylko on jest doswiadczony i ze srodowiska Barcelony.. a z innym bramkarzem (np. Ter Stegen, Courtois czy Guaitą) nie beda ryzykowac bo nie ograny itp ;]

0

na sport.es jest fajny art. na temat ew. nastepców Valdesa - do kazdego jest zalaczony filmik z paradami/obronami

0

a ci co pisza o Puyolu - jest info ze na konferencji ma omowic szczegoly jego naglej operacji itp.

0

kur** błagam niech zarzad z Tito zaczną myśleć ! - teraz nadaża sie okazja zeby kupic Ter Stegena - i caly rok moglby ogrywac sie pod okiem VV, - bylby to wydatek 15mln.

a sami pamietacie jak niedawno mowilo sie ze odchodzi Valdes i musi przyjsc Reina bo potrzeba bramkarza z doswiadczeniem dla innego mlodego bramkarza ( w domyśle Ter Stegena)

wiec jak dla mnie problem rozwiazany i tylko czekac czy zarzad na to wpadnie ..

0

aa i btw. - miała być mała rewolucja no to ją mamy ;)))
Abi odchodzi, Villa odchodzi, Valdes odejdzie, Thiago klauzula 18 baniek i pewnie odejdzie, Neymar przychodzi.. ojj dużo sie jeszcze wydarzy przed poczatkiem nowego sezonu.. Ważne aby w ogólnym rozliczeniu było na PLUS a nie na MINUS

0

aaa powiem wam coś jeszcze - To że Valdes chce zostac do 2014 nie znaczy ze zarzad bedzie chcial go .. moze woli na nim zarobic ? ;)
podobnie bylo wczoraj z Abidalem - chcial zostac ale ze wzgledow sportowych zarzad go nie chciał..

0

Zgadzam sie z poprzednikami ! - to jest dobry moment zeby kupic Ter Stegena ktory mialby caly rok na wkomponowanie sie do zespolu i ogrywanie przy VV, i za rok mielibysmy w pelni gotowego zastepce ;)

0

Tymoschuk wypowiedział sie ze Heynckes na 99% zostanie trenerem Realu Madryt ;O , nie chciał bym tego ;| , myśle ze Ancelotti nie zagrozi Barcelonie w walce o trofea natomiast Jupp jak najbardziej ;/

0

swoją drogą chęć pozyskania obrońcy jakim jest - D.Luiz bardzo mnie cieszy ;)

0

Ludzie ! Jakby nie patrzeć - decyzja zarządu dobra. To jest FC Barcelona która co sezon musi walczyć o najwyższe cele - bo inaczej krytyka bedzie olbrzymia. Tito chce mieć zawodników na 100% zdolnych fizycznie do gry przez cały sezon.. a niestety ale Abidal pod tym wzgledem odstaje od reszty.
To jest decyzja czysto sportowa! - a jak już powiedziano chcą go z powrotem w Barcelonie..
zamiast przeklinać i zwalniać członków zarządu i sztabu trenerskiego należy Podziękować Abiemu i życzyć mu szczęścia!

0

właśnie sobie myśle.. o Thiago. Nie ogarne tego jak zarząd go puści.. przecież On w ciągu 2 najbliższych lat będzie mógł z powodzeniem zastąpić Xaviego na boisku.
Zarząd milczy. Thiago mówi że 'zobaczymy jak to będzie' .. beton!

0

if you know what I mean ;>

0

haha 'czy ja Panu coś zrobiłem' hahahah... póki co porawiasz humor. Ale lepiej jakbyś zniknął bo mamy juz na stronce takich jak Ty

0

a po co zgrywasz pajaca ?

0

Villa i VV out
Ter Stegen i D.Luiz IN

zostaje Thiago, Deulofeu

takie marzenia ;)

0

chciałbym T.Sile ale nie realne
na 2. stawiałbym Hummelsa - zadeklarowal ze zostaje w klubie
na 3. D. Luiz - i tu jest szansa na kupienie za całkiem dobre pieniadze zawodnika z TOPu

a znając życie kupimy Marquinhosa albo Adriano będzie pełnił rolę ŚO ^^

0

no ja też optowałem za Hummelsem ale właśnie - zadeklarował ze zostaje. Podobnie jak Kompany. A z Marquinhosem to.. mam dosyć transferów z poza TOPu, a tym bardziej na obrone. Od 2 sezonów gada sie że obrona u nas troche kuleje i potrzebne są wzmocnienia.. no wiec jak wzmocnienia to na serio a nie kupowanie zawodników którzy są ciut lepsi od Bartry, a o wiele gorsi od Pique,Mascherano czy nawet Adriano jakby go tam ustawić ;P

0

15 baniek i była by kasa aby w calosci pokryc transfer Ter Stegena ;]

0

ale o wiele tańszy niz Silva. Myśle ze na transfer ŚO za 25 mln euro jeszcze nas stać :P

0

David Luiz ( Chelsea ) ?

0

Ter Stegen, a ogrywać mógłby sie przy Pinto

0

wszystko fajnie pięknie.. za wyjątkiem wypożyczenia Deulofeu.
aaa no i oby kandydatem na bramkarza nie był Reina. Jedyny słuszny wybór to Ter Stegen

0

jest nowy art. na mundo deportivo odnośnie transferów - jesli to ma wygladac tak jak tam piszą to mi juz sie odechciało okienka transferowego.

za Bojana 5mln
Afellay 3mln

a co do transferów do klubu to ofc Reina, Marquinhos

0

juz zdementowali ze Valdes pojechal negocjowac transfer ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?