0

zaraz idę kąpać się i zleci ;d

0

Wolałbym Semedo za Vidala i Roberto do pomocy. Mam nadzieję, że Erni wie co robi, bo strata bramki skomplikowała by nam zadanie

0

kurde jeszcze niecałe 2 godz, ale ten czas wolno leci jak czekam na mecz Barcy ;/

2

no niestety trzeba ich pożegnać, choć Aleixa i Denisa bardzo lubię ale niestety przy obecnej kadrze nie widzę dla nich miejsca w zespole :/

2

Mam to samo, zeby czas szybko minął do 21:30

1

Fajnie by było zobaczyć taki skład jak ASa przywiduje.

0

hahah ale beka xD;):)

0

oooo robi się ciekawie xD

1

Jakby trafiło Leganes jeszcze jedną było by bardzo ciekawie :) xD

2

no oby tak dalej :)

0

na szczęście nic strasznego ;)

0

Luis wrócił do formy :) oby utrzymał ją jak najdłużej

1

Szkoda, szkoda :/ świetnie zastąpił Samuela. Wracaj szybko Verma !

0

Rakieta bardzo dobrze gra u Valverde, oby tak dalej, gdzie tu zmieści Coutinho jak Iniesta wróci ? :-)

0

brawo Rakieta :)

0

Sędziowie w Hiszpanii nie wiedzą, że na swojej połowie nie ma spalonych ? :)

0

tak, jestem trzeźwy

0

nie chodzi o czepianie się, chciałbym żeby strzelił bramkę czy zanotował asystę ale Panowie gość po raz kolejny dostaje szansę i po raz kolejny niczego nie pokazuje

4

Panowie tu nikt nie czepia się Gomesa ale jeżeli notujemy stratę albo złe podanie to robi to Gomes

0

nie mogę patrzyć na Gomesa.....

0

Barca musicie to wygrać ! Vamos !!!!

0

Król powrócił :)))) haha xD

0

Jakby odpadli to pewnie poleci, ale nie chce żeby poleciał przed starciami z PSG.

0

Tak zgodzę się z Tobą ale wolę żeby w starciu z PSG prowadził ich nadal Zidane niż ktoś inny

0

Panowie grają z Deportivo takie mecze niech sobie wygrywają, w tej formie co są obecnie nie mają co się liczyć z mocniejszym rywalem

1

niech Real wygrywa bo Zidane zostanie, lepiej żeby został, gdyby go zwolnili to nowy trener w Madrycie dałby im kopa i zaczęli by grać, lepiej dla nas nie skromnie sobie wygrywają :)

0

Nie ważne jak,musimy to wygrać. Po zwycięstwie Liga będzie już naprawdę blisko.

0

Jest tyle meczów w sezonie ze napewno wszyscy pograja, ja jak najbardziej jest za tym transferem. Griezmanna to bardzo dobry grajek, ta cena patrząc na obecny rynek to jak promocja. Dostaniemy gracza ogranego na hiszpańskich boiskach i w Europie.

0

hahaha mamy to :)

0

yyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?