lukasz1409
Dołączył/a: czerwiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden Deulofeu, tylko Dembele, u Nas mają grać najlepsi a Dembele taki będzie
0
Nie no, za darmo :/ , mogli wyciągnąć te 7/8 mln
3
Jak dla mnie zajebiste :)
0
Ma ktoś jakieś fajne zdjęcia żeby ustawić na zdjęcie w tle na facebooku ? Oczywiście związane z Barcą ;)
0
hehe dokładnie tak, ciekawe ile w tym prawdy ;)
2
Żeby nie było z Rafinhą tak jak z Thiago. Teraz marzenie co nie których żeby Thiago do nas dołączył.
0
no ja by najpierw kupił pomocnika a dopiero później sprzedawał, nie wiadomo ciągle czy uda nam się ściągnąć Verrattiego, znając zarząd Barcy to sprzedadzą Ardę a nie kupią żadnego pomocnika
0
Monaco aż tylu nie zażąda, myślę, że za 40/ 50 mln sprzedadzą go
0
Oj ciężko będzie z tymi szejkami :/
1
Super wynik. Bardzo dobra informacja dla klubu i pierwszej drużyny.
0
Nie otrzymali ofert, to za darmo nasz zarząd ich puści :/
1
Asensio kozak mecz, Denis niestety słabo :/
0
Ceballos do realu pojdzie, real go wyciagnie z betisu, z Ceballosa bedzie drugi Isco