0

Żaden Deulofeu, tylko Dembele, u Nas mają grać najlepsi a Dembele taki będzie

0

Nie no, za darmo :/ , mogli wyciągnąć te 7/8 mln

3

Jak dla mnie zajebiste :)

0

Ma ktoś jakieś fajne zdjęcia żeby ustawić na zdjęcie w tle na facebooku ? Oczywiście związane z Barcą ;)

0

hehe dokładnie tak, ciekawe ile w tym prawdy ;)

2

Żeby nie było z Rafinhą tak jak z Thiago. Teraz marzenie co nie których żeby Thiago do nas dołączył.

0

no ja by najpierw kupił pomocnika a dopiero później sprzedawał, nie wiadomo ciągle czy uda nam się ściągnąć Verrattiego, znając zarząd Barcy to sprzedadzą Ardę a nie kupią żadnego pomocnika

0

Monaco aż tylu nie zażąda, myślę, że za 40/ 50 mln sprzedadzą go

0

Oj ciężko będzie z tymi szejkami :/

1

Super wynik. Bardzo dobra informacja dla klubu i pierwszej drużyny.

0

Nie otrzymali ofert, to za darmo nasz zarząd ich puści :/

1

Asensio kozak mecz, Denis niestety słabo :/

0

Ceballos do realu pojdzie, real go wyciagnie z betisu, z Ceballosa bedzie drugi Isco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?