lukasz1409
Dołączył/a: czerwiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo u szejków tylko kasa się liczy, lepiej jakby zaczął w Europie
0
Fajna wypowiedź, godna kapitana
0
Fajnie, że wziął się za trenerke tylko szkoda, że u szejków
0
Kiedyś to były czasy, 16 mln i takiego gościa miałeś. Dziś za taką kase takiego gościa nie kupisz.
0
Dobry młody grajek, pasujący do Barcy, ale to tylko plotki transferowe. Atletico Saula nie wypuści, na dodatek ma bana transferowego więc to raczej nierealne :/
0
No żonka to mu się trafiła ;)
19
Szkoda Tenerify ;(
0
Getafe co raz bliżej 2:0
14
Mam nadzieję, że Chile lub Meksyk wygrają to
0
Też mam taka nadzieję
1
Zarząd kompromituje ten klub. Ten artykuł pokazuje chyba, że transfer Verrattiego jest nierealny. Nie szukajmy na siłę takich graczy, już lepiej dajmy szansę młodym wychowankom lub kupić młodego gościa z innego klubu z Hiszpanii, np. Dani Ceballos, Saul. Wymieniłem tylko przyklady, ale wolę takich gości niż Paulinho.
0
Kadra Getafe wygląda lepiej, u siebie są mocni i są w stanie odrobić straty. Myślę postawić na 1.
0
Getafe - Tenerife, myślicie ze Getafe odrobi straty i awansuje ?
2
Najlepszego Leo :) Życzę Mistrzostwa Świata za rok, ktorego brakuje w tej wspaniałej karierze
10
Żaden Lima!!!
Verratti, Dembele i Bellerin, jak nie oni to Eriksen, Coutinho i Semedo. Takich graczy musimy sprowadzać jak chcemy coś ugrac w przyszłym sezonie.
13
Skończy się na tym, że dołączy do nas Deulofeu i Lima :)
1
Mam nadzieję, że Barca w tym roku szybko zakontraktuje pilkarzy na ktorym im zależy i nie bedzie czekać do końca okienka.
Czekamy na: "Oficjalnie Verratti piłkarzem Barcy."
5
Rozliczenie transferu Neymara ciąg dalszy ...
0
20 mln??? Barcie wystarczy 5 mln ;) po co aż tyle dają :)
2
Ważni pilkarze ??? Mam nadzieję, że chodzi o Verrattiego, Dembele i Bellerina.
0
Nie wierze w ten transfer ale bardzo bym go chciał, taki teraz rynek, że trzeba sporo wydać. Sporo się piszę o naszych transferach a pewnie tylko Bellerin do nas dołączy. Wiem tyle, że jeśli nie kupimy w tym roku Dembele to już go nie zobaczymy w barwach Barcy.
0
Kuźwa co to ??? drugi Douglas ??? pierwsze słyszę o chłopie ! jeszcze 27 letni !
0
Dobry mecz, nasi niestety nie mają co szukać w tym turniej, od niektórych reprezentacji dzielą nas wieki
0
Ja bym go jeszcze nie skreślał
0
Jeśli nie chcemy wydać większej kwoty to niestety w najbliższych okienkach transferowych nie będziemy istnieć, takie czasy, że kluby sprzedają za grube mln. Jeśli mamy być najlepszym klubem na świecie to musimy też wydawać gruby hajs na wzmocnienia. Jest teraz na rynku sporo młodych, naprawdę dobrych graczy, jeśli nie stać nas czy nie chce zarząd wydac teraz 80/90 mln to za rok tym bardziej nie wyda 110/120 mln
0
Kupić póki tanio i wypoźyczyć, albo zostawić
i Marlona wypożyczyć
2
Musimy go mieć, kto oglądał mecze Dortumndu w tym sezonie i ostatnie mecze reprezentacji Francji wie dlaczego. Zawodnik, który już wymiata a przyszłość dopiero przed nim
2
Jest coś na rzeczy bo dużo piszą, czekamy na oficjalke :)
0
Porząd grajek ale skupmy się na Verrattim
0
Bellerin, Verratti, Dembele, ale bym chcial takie transfery w tym sezonie, ale znając nasz zarząd to pewnie będzie Bellerin i Deulofeu i na tym się skończy :/