0

Jedziemy BARCA !!!

0

dokładnie tak, wszystkie piłki gość wygrywa

0

Mamy wielki problem w obronie, Pique przegrywa wszystkie starcia z Willianem Jose, musimy twardo zagrać, więcej siły i jaj

0

yyyyyyyyyyeeeeeeeeee jedziemy

0

masakraaaaaaaaaa

0

oglądam długo, wyniku w PL ręcznej już nie ma od dłuższego czasu

0

Jedziemy z Nimi :) Vamos !!!

0

taka prawda, słaba, nie wiem czy oglądałeś mecz ale mieliśmy wynik 22:24 i kontrę, a późnej tracimy 4 bramki z rzędu, przecież tak nie można robić grając o Mundial

0

Boże jaka ta Polska ręczna słaba :(

0

Troszkę przekombinowany skład patrząc na rywala z jakim dziś gramy i teren, który nam nie odpowiada.

0

Wygramy to. Jest moc :) dziś zła passa w San Sebastian zostanie przerwana.

0

Już nic nie chce wpadać z wrzutek i w 90 minutach :)

1

hahahahahahahahaha xd :):):)

1

mi wystarczy Leganes :)

1

po co ci Real ?, mi wystarczy Leganes :) nie ważne kto, ważne by do przodu

0

Dziwi mnie nieco brak Dembele, chłop musi się ogrywać bo będzie potrzebny

3

ale ten Lobotka dobry gość, po jego wejściu Celta rozruszała się

0

ale mrozy w Madrycie :)

0

Mascherano w pierwszym ! wydaje mi się, że to jego pożegnalny mecz i niedługo... Fichado Mina !

2

zajebiście :) !!!!!!!

0

Póki nie ma oficjalki, nie możesz być pewien :) fajnie by było żeby transfer został ogłoszony jak najszybciej.

10

Czekamy na... Fichado Coutinho !

0

gramy bardzo dobrze, nic to kwestia minut kiedy strzelimy na 2:1

0

yeeeeeeeee 1:1

0

Hahahaha :-) :-) :-) :-)

0

Hahahahahaha yeee :)

0

To musiało się tak skończyć, nic nie gramy

0

Narazie słabo, za wolno, oby się obudzili

1

no nie, znowu Roberto na PO ;/

0

Fajnie by było wygrać 0:2, 0:3 i po bramkach Dembele, Semedo i Paulinho ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?