lukasz1409
Dołączył/a: czerwiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedziemy BARCA !!!
0
dokładnie tak, wszystkie piłki gość wygrywa
0
Mamy wielki problem w obronie, Pique przegrywa wszystkie starcia z Willianem Jose, musimy twardo zagrać, więcej siły i jaj
0
yyyyyyyyyyeeeeeeeeee jedziemy
0
masakraaaaaaaaaa
0
oglądam długo, wyniku w PL ręcznej już nie ma od dłuższego czasu
0
Jedziemy z Nimi :) Vamos !!!
0
taka prawda, słaba, nie wiem czy oglądałeś mecz ale mieliśmy wynik 22:24 i kontrę, a późnej tracimy 4 bramki z rzędu, przecież tak nie można robić grając o Mundial
0
Boże jaka ta Polska ręczna słaba :(
0
Troszkę przekombinowany skład patrząc na rywala z jakim dziś gramy i teren, który nam nie odpowiada.
0
Wygramy to. Jest moc :) dziś zła passa w San Sebastian zostanie przerwana.
0
Już nic nie chce wpadać z wrzutek i w 90 minutach :)
1
hahahahahahahahaha xd :):):)
1
mi wystarczy Leganes :)
1
po co ci Real ?, mi wystarczy Leganes :) nie ważne kto, ważne by do przodu
0
Dziwi mnie nieco brak Dembele, chłop musi się ogrywać bo będzie potrzebny
3
ale ten Lobotka dobry gość, po jego wejściu Celta rozruszała się
0
ale mrozy w Madrycie :)
0
Mascherano w pierwszym ! wydaje mi się, że to jego pożegnalny mecz i niedługo... Fichado Mina !
2
zajebiście :) !!!!!!!
0
Póki nie ma oficjalki, nie możesz być pewien :) fajnie by było żeby transfer został ogłoszony jak najszybciej.
10
Czekamy na... Fichado Coutinho !
0
gramy bardzo dobrze, nic to kwestia minut kiedy strzelimy na 2:1
0
yeeeeeeeee 1:1
0
Hahahaha :-) :-) :-) :-)
0
Hahahahahaha yeee :)
0
To musiało się tak skończyć, nic nie gramy
0
Narazie słabo, za wolno, oby się obudzili
1
no nie, znowu Roberto na PO ;/
0
Fajnie by było wygrać 0:2, 0:3 i po bramkach Dembele, Semedo i Paulinho ;d