9

gdzie Paulinho ? :)

0

Czekam do czwartku ale wydaje mi sie ze jeszcze sporo sie wydarzy w tym okienku w naszym zespole. Kilku graczy wrecz musi odejsc no i zapewne ktos dolaczy :)

0

Nie mogę zrozumieć tego, że chcą go wypożyczyć. Trzeba 4 solidnych obrońców, a według mnie nie mamy tego. Verma wygląda na to, że u nas zostanie tzn. zostanie w szpitalu w Barcelonie i zostaniemy z 3 obrońcami. Chciałbym co w niektórych meczach na środku obrony zobaczyć Marlona z Umititim

0

Trzeba coś zrobić z nimi, tak samo z Munirem, kadra jest długa ale niestety jakościowo za wąska

0

Zobaczmy jak się to wszystko potoczy, miejmy nadzieję ze będziemy to bardzo udany sezon :)

2

Po co wydawać? A chcesz odzyska mistrza i liczyć się w walce o ligę mistrzów ?

1

Jednym słowem zaj...ebiscie :) teraz pozbyć się co niektórych, i spróbować jeszcze postarać się o Coutinho lub Eriksena

8

Czekam na oficjalke. Co z tego ze za taką kase. Dostaliśmy 222 mln za Neymara, wiec stac nas. Gosc ma wielki talent, tamten sezon mial swietny, ten bedzie mial jeszcze lepszy, zobaczycie.

0

"Co tu się dzieję co tu się wyprawia ..."

0

No myślałem ze ten temat juz zakonczony bo cisza chwilowa byla z Paulinho, a tu nagle zwrot.
Gosc nam nie potrzebny, podobnie z nim bedzie jak z Andre Gomesem. Nam potrzebny topowy rozgrywajacy a Paulinho nim nie bedzie. Ale obym sie mylil

2

Ja osobiście wolałbym Eriksena od Coutinho

0

Widać po meczach eliminacyjnych na kogo będzie stawiał trener. Francja stawia na młodych więc nie wydaję mi się że któryś z wymienionych przez ciebie zawodników, nagle wbił się do jedenastki. Jeśli trójka zawodników których wymieniłem utrzyma poziom to prawdopodobnie ta trójka wychodzić będzie w podstawowej jedenastce

2

Dokładnie po MŚ jego wartość napewno wzrośnie a Francje z Mbappe, Dembelem i Griezmanem w ataku widzę jednych z faworytów Mistrzostwa.

1

To wymień tych 20-latków co robią wiatr we włosach

1

Tak czytam niektóre komentarze i stwierdzam, że dużo kibiców narzeka, że za drogo, że za młody, że jeden dobry sezon zagrał i nic więcej.
Panowie ten gość ma niesamowity talent, jest bardzo młody, gra na poziomie Barcy cóż chcieć więcej. Za rok, dwa lata będzie jednym z najlepszych gości na świecie. Brać go Barco a nie będziemy żałować, nawet za 130 mln.

0

Wiedzą że będziemy mieć kasę za Neymars to wołają więcej, Dembele swoim zachowaniem pokazuję, że chce do Barcy dołączyć

0

Dobrze wwczoraj zagrał ale Panowie my mamy walczyć o największe trofea a z Gerardem w pierwszej 11 nie wydaje mi się żeby to było możliwe. Może odpali ale to nie jest gracz na najwyższym poziomie.

2

Lubię gościa ale oprócz kilku dobrych spotkań w tamtym sezonie podczas nieobecności Neymara nic więcej nie pokazał. W okresie przygotowawczym wyglądał według mnie fatalnie. Jego czas w Barcelonie minął. Jeśli Galatasaray zaproponowała by koło 20 mln, bez żadnego zastanowienia sprzedałbym Turka.

0

Czekam na newsa: Oficjalnie Coutinho i Dembele piłkarzami Barcy

0

Kurde coś mi się wydaję, że dupa z naszych Dembele i Coutinho ale zasili nas Martinez i Paulinho ;d

0

Brać chłopa, chce grać u nas, dawać 100 mln i mamy świetnego młodego grajka na lata

12

Kurde wystraszył mnie ten news, źle przeczytalem nagłówek :)

0

też tak sądze

2

co tu dużo pisać mamy kasę i to sporo to działajmy. Za Coutinho i Dembele trzeba składać oferty, jeśli Liverpool nie puści Coutinho to składać ofertę za Eriksena.

No i trzeba wkońcu kilku gości się pozbyć ale to może dopiero jak zdoła się kogoś pozyskać

0

Kurde brać za 2-3 lata to będzie jeden z najlepszych graczy na świecie. Dawać 100 mln i mamy zabójczo szybkie skrzydełko. Alba + Dembele na jednej stronie będzie szybko ;)

0

Dobry grajek, ale czy potrzebny nam ŚO, jeśli Martinez ma grać u Nas to co z Mascherano ?, bo Marlon zostanie bo dopiero co został wykupiony. Raczej 5 środkowych obrońców nie będziemy mieć

0

Jazda Barca ...... :)

0

Lubię Arde i uważam że u Enrique gral za mało bo mimo wszystko to dobry grajek, teraz będzie ciężko go sprzedać za dużą sumę

0

Pozamiatał Neymar :)

0

Ładna klepa, brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?