lukasz1409
Dołączył/a: czerwiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
gdzie Paulinho ? :)
0
Czekam do czwartku ale wydaje mi sie ze jeszcze sporo sie wydarzy w tym okienku w naszym zespole. Kilku graczy wrecz musi odejsc no i zapewne ktos dolaczy :)
0
Nie mogę zrozumieć tego, że chcą go wypożyczyć. Trzeba 4 solidnych obrońców, a według mnie nie mamy tego. Verma wygląda na to, że u nas zostanie tzn. zostanie w szpitalu w Barcelonie i zostaniemy z 3 obrońcami. Chciałbym co w niektórych meczach na środku obrony zobaczyć Marlona z Umititim
0
Trzeba coś zrobić z nimi, tak samo z Munirem, kadra jest długa ale niestety jakościowo za wąska
0
Zobaczmy jak się to wszystko potoczy, miejmy nadzieję ze będziemy to bardzo udany sezon :)
2
Po co wydawać? A chcesz odzyska mistrza i liczyć się w walce o ligę mistrzów ?
1
Jednym słowem zaj...ebiscie :) teraz pozbyć się co niektórych, i spróbować jeszcze postarać się o Coutinho lub Eriksena
8
Czekam na oficjalke. Co z tego ze za taką kase. Dostaliśmy 222 mln za Neymara, wiec stac nas. Gosc ma wielki talent, tamten sezon mial swietny, ten bedzie mial jeszcze lepszy, zobaczycie.
0
"Co tu się dzieję co tu się wyprawia ..."
0
No myślałem ze ten temat juz zakonczony bo cisza chwilowa byla z Paulinho, a tu nagle zwrot.
Gosc nam nie potrzebny, podobnie z nim bedzie jak z Andre Gomesem. Nam potrzebny topowy rozgrywajacy a Paulinho nim nie bedzie. Ale obym sie mylil
2
Ja osobiście wolałbym Eriksena od Coutinho
0
Widać po meczach eliminacyjnych na kogo będzie stawiał trener. Francja stawia na młodych więc nie wydaję mi się że któryś z wymienionych przez ciebie zawodników, nagle wbił się do jedenastki. Jeśli trójka zawodników których wymieniłem utrzyma poziom to prawdopodobnie ta trójka wychodzić będzie w podstawowej jedenastce
2
Dokładnie po MŚ jego wartość napewno wzrośnie a Francje z Mbappe, Dembelem i Griezmanem w ataku widzę jednych z faworytów Mistrzostwa.
1
To wymień tych 20-latków co robią wiatr we włosach
1
Tak czytam niektóre komentarze i stwierdzam, że dużo kibiców narzeka, że za drogo, że za młody, że jeden dobry sezon zagrał i nic więcej.
Panowie ten gość ma niesamowity talent, jest bardzo młody, gra na poziomie Barcy cóż chcieć więcej. Za rok, dwa lata będzie jednym z najlepszych gości na świecie. Brać go Barco a nie będziemy żałować, nawet za 130 mln.
0
Wiedzą że będziemy mieć kasę za Neymars to wołają więcej, Dembele swoim zachowaniem pokazuję, że chce do Barcy dołączyć
0
Dobrze wwczoraj zagrał ale Panowie my mamy walczyć o największe trofea a z Gerardem w pierwszej 11 nie wydaje mi się żeby to było możliwe. Może odpali ale to nie jest gracz na najwyższym poziomie.
2
Lubię gościa ale oprócz kilku dobrych spotkań w tamtym sezonie podczas nieobecności Neymara nic więcej nie pokazał. W okresie przygotowawczym wyglądał według mnie fatalnie. Jego czas w Barcelonie minął. Jeśli Galatasaray zaproponowała by koło 20 mln, bez żadnego zastanowienia sprzedałbym Turka.
0
Czekam na newsa: Oficjalnie Coutinho i Dembele piłkarzami Barcy
0
Kurde coś mi się wydaję, że dupa z naszych Dembele i Coutinho ale zasili nas Martinez i Paulinho ;d
0
Brać chłopa, chce grać u nas, dawać 100 mln i mamy świetnego młodego grajka na lata
12
Kurde wystraszył mnie ten news, źle przeczytalem nagłówek :)
0
też tak sądze
2
co tu dużo pisać mamy kasę i to sporo to działajmy. Za Coutinho i Dembele trzeba składać oferty, jeśli Liverpool nie puści Coutinho to składać ofertę za Eriksena.
No i trzeba wkońcu kilku gości się pozbyć ale to może dopiero jak zdoła się kogoś pozyskać
0
Kurde brać za 2-3 lata to będzie jeden z najlepszych graczy na świecie. Dawać 100 mln i mamy zabójczo szybkie skrzydełko. Alba + Dembele na jednej stronie będzie szybko ;)
0
Dobry grajek, ale czy potrzebny nam ŚO, jeśli Martinez ma grać u Nas to co z Mascherano ?, bo Marlon zostanie bo dopiero co został wykupiony. Raczej 5 środkowych obrońców nie będziemy mieć
0
Jazda Barca ...... :)
0
Lubię Arde i uważam że u Enrique gral za mało bo mimo wszystko to dobry grajek, teraz będzie ciężko go sprzedać za dużą sumę
0
Pozamiatał Neymar :)
0
Ładna klepa, brawo