0

Czekamy na oficjalke: Verratti zostaje w PSG !

1

Nie widzę go u nas nawet jako zmiennika :/

1

Sprzedać za 15 mln z opcją odkupienia

0

Zamiast transferów będziemy mieć nową umowę Leo, to będzie nasze wzmocnienie :)

0

Brać Eriksena !!! Verrattiego nie puszczą a z Tottenhamem możemy ubić interes.

2

Pójdzie do realu, nie ma innej opcji :/

1

Kibicowałem i bardzo chciałem żeby Hiszpanie wygrali ale w głowie coś miałem takiego, że szwaby na polskiej ziemi wygrają

0

Bardzo dobrze, osiągnął cel

6

Jak nie Verratti to tylko Eriksen !

5

Haha Bravo Chile, ronaldo miał ostatni strzelać żeby zostać bohater ale nie doczekał się :)

0

dokładnie tak, zmądrzał niestety dla nas ;) kupuje młodych grajków, ich pomoc w tej chwili bije nas kilkukrotnie: Modric, Isco, Kroos, Casemiro, Kovacic, Ceballos, ten młody Llorente, z którego też będzie dobry grajek. Pewnie sprzedadzą Jamesa, możliwe, że Moratę lub Bale, ale zostąpią ich jeszcze lepszymi.

Niestety nasz zarząd musi działać bo jak nie to będą lata panowania Realu w Hiszpanii i być może w Europie :/

2

jak dla mnie Deulofeu gra tak jak kiedyś w Barcelonie, dalej samolubnie i jak jeździec bez głowy. Ja dla niego miejsca nie widzę, jak dla mnie to najsłabsze ogniwo reprezentacji U21, napewno jeśli chodzi o grę ofensywną

0

za rok tak, masz rację, dlatego Real jednego roku ich nie kupi, tylko jednego w jednym sezonie, drugiego w następnym. Jeden z nich w Realu wyląduje napewno ;(

15

no ich polityka transferowa jest jedną z najlepszych na świecie jeśli nie najlepszą :/ oprócz Illaramendiego, reszta młodych gości, których kupili są w 100% trafione. Teraz tylko czekać jak w tym albo następnym okienku kupią Mbappé lub Dembele, albo obu. Nic tylko pozazdrościć ;(

7

2

haha no bez jaj ;) wolę, żeby Marlon grał lub jakiś młodzian z cantery

0

Kiedyś my mieliśmy świetnych młodych: Puyol, Xavi, Iniesta i dominowaliśmy w Hiszpanii, teraz niestety Real ma Asensio, Isco i Ceballosa będzie mial.
Niestety ciężkie czasy nas czekają. Musimy w najbliższych czasach zmienić naszą politykę. Szukać lub wychowywać młodych i wypożyczać na sezon lub dwa do drużyn z Hiszpani typu: Eibar, Alaves, Betis

3

Masz racje, dziś nie błyszczy, mimo asysty

0

Saul kozak !!! :)

0

Po 1, czyżby 2 dogrywka ;)

0

A tu się kolego mylisz, bo o Ceballosie już dawno się pisało, wyróżniał się w Betisie, nawet jak grał przeciwko Barcie

1

Ceballos dobry grajek, szkoda, że kolejna perełka hiszpanskiej piłki trafi niestety do Realu :/

2

Hiszpanie narazie nie błyszczą, szkoda, że się Sandro pozbyliśmy, bedzie z niego grajek. Napewno lepszy niż Deulofeu.

4

Tomka Hajto nie zaprosił ? :-P

0

Fajnie by było jakby jak najszybciej skompletowali skład, coś czuję, że oprócz Bellerina i Deulofeu nikogo już nie sprowadzimy :(

0

Też mi się wydaję, że Włosi zrobią niespodziankę

3

Ja akutat Ardy bym nie sprzedawał, zapomnieli już jak grał za Neymara. Później mimo, że byl w formie siedział do końca sezonu na ławie, a akurat Neymar nie był wtedy w najwyższej formie

3

pewnie, żeby Tomka Hajto usłyszeć trzeba będzie wykupić Pay-per-view :)

5

No to jeden transfer juz chyba mamy, jeszcze Lima, i powrót Douglasa na prawą obronę.

7

Szprzedamy za grosze i za 2 lata odkupimy za 50 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?