lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówcie co chcecie, ale wg mnie Mourinho skończy w Realu jak Capello - wywalą go za kiepski styl gry po pierwszym sezonie. Real nie powinien zwalniać Pellegriniego, w lidze grali w tym sezonie świetnie, jeśli teraz znowu wszystko będą robić od nowa to kolejny sezon na marne raczej pójdzie. Perez ma 0 cierpliwości, to zwykły debil z bogatą fantazją (i to dosłownie bogatą). Mourinho zepsuje Real. Popatrzyć wystarczy co zrobił z Interem. Wczorajszy mecz wyglądał jak ten w którym graliśmy z Wisłą na Camp Nou - Brożek latał z przodu i łapał wybijane piłki, tak samo wczoraj Milito, choć ma większe umiejętności i a też te dwie bramki.
0
housin
takich gracy jak Toure Ibra czy Henry sie nie wypożycza, bo to piłkarze wielkiego formatu i taki proces byłby cieżki do przeprowadzenia. Poza tym Barca nie zagra 4-4-2, na 100%, więc Twoje zestawienie nie ma większego sensu, tym bardziej. że Fabregas jest póki co graczem Arsenalu
0
barcelonista - po pierwsze Puyol, po drugie na lewej bedzie Capdevilla, po trzecie do kontuzji Villi Hiszpania grała na dwóch napastników;]
0
Dla mnie tez trio REM jest nie do pobicia;) mówcie co chcecie, ale to co potrafił kiedyś na boisku Ronaldinho nie są w stanie powtórzyć ani Messi ani Ronaldo, ani żaden inny. Asysty, gole, sypane niczym z worka czasem prawie że z niczego ;]
A tak swoją drogą, to zastanawiam sie czy sprowadzenie na sile Fabregasa w tym sezonie jest takie niezbędne. Wiem że zaraz mnie zjedziecie niezle, ale zastanówcie sie. Jest Xavi i Iniesta, poza tym Toure - jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) na swojej pozycji. Kontuzje owszem zdarzają sie, ale czy aż tak często? Jeden z tej wspaniałej kreatywnej 3 będzie musiał usiąść na ławce, a na to żaden pewnie sie nie zgodzi. Na miejscu naszych skautów rozejrzałbym sie za kimś kreatywnym i odpowiednim do stylu Barcy, ale też takim który nie będzie chciał na siłe wskakiwać do pierwszego składu w każdym meczu. A Fabregasa można by kupić kiedy Xavi zacznie się nam starzeć ;)
PS: słyszeliście już, że kupujemy Rooneya za 80mln funtów??:P
0
donfajda
Nawet gdyby dostał numer "44" to dla kibiców liczyłoby sie samo nazwisko zawodnika. Uważam że Fabregas jedyne na co będzie zwracać uwagę na koszulce to herb Barcy i własne nazwisko, wątpie by przywiązywał aż tak dużą wagę do numeru z jakim będzie występować
0
pytoneyro wątpie żeby sprzedawali zawodnika żeby mieć nr dla nowego ;] wg mnie numer z jakim zagra Fabregas jest bez znaczenia. Koszulki z "1" czy "10" owszem, bo w piłce to jakby symbole więc ich przyznawanie raczej sie rozważa, ale poza tym nie ma to wiekszego znaczenia
0
Pique jest nie do pobicia na boisku i poza nim :D:P
0
Ma ktoś link na yt z prezentacja i celebracją?? :P Bo ja wczoraj nie dalem rady oglądać przez przeładowaie serwerów...
0
kur*a na nastepny sezon trzeba sobie załatwić nsport, bo na necie nic sie nie da porządnie pooglądać... wszystko zablokują ciekawscy z realu albo jakieś dzieci, a kibic niech sie martwi...
0
To akcja z dedykacją dla decyzji Guardioli o upratym stawianiu na Keite zamiast Toure :P
0
Ludzie czy Wy widzicie co piszecie?? Ten człowiek może jest dobrym piłkarzem, ale jest też zagorzałym madritista. Po pierwsze żeby go kupić z Realu to Barca musiałaby zapłacić chyba dwukrotność sumy za C. Ronaldo. Po drugie wątpie żeby sam "zainteresowany" podpisałby kontrakt z Barceloną. A jeśli mówimy o mszczeniu sie na Realu to 10 razy szybciej wybrałby Atletico.
Żeby go tu zobaczyć musielibyście go najpierw tu wołami przyciągnąć. Tylko nie widzę rozwiązania problemu jego gry w czasie meczu. Chyba że w GD, żeby strzelić nam kilka bramek samobójczych.
To zwykła sonda, wymyślona żeby więcej ludzi odwiedziło stronę, a Wy już byście spisali warunki jego kontraktu z Barceloną. Brak słów komentarza...
0
kur** znowu ten Keita??? Co on ma romans z Guardiolą??
0
Mnie tam osobiście zwisa jakie ma przeczucia ;] co do jego "wspaniałej" formy, to ma szczęście, że tak jak w ManU tak i w Realu układają grę pod niego. Ale pamiętam też jedną z wypowiedzi naszego Ronaldinho pare lat temu: "Moja skuteczność znacznie zmalała bo obrońcy PD 'nauczyli się' już mojego stylu gry, moich trików..." - myślę, że taka sama sytuacja będzie z Ronaldo. Wystarczy zauważyć, że takie kluby jak np. nasza Barca nie dają się zaskoczyć bo znają ten styl z europejskich pucharów. Jeszcze trochę czasu i nawet kluby z dolnej półki La Liga nauczą się go skutecznie eliminować z gry.
0
Villa może i jest dużo wart ale napewno nie tyle, najwyżej 30 mln, choć to też po podbiciu, a już z pewnością nie opłaca sie oddawać Bojana.
0
dokładnie, nie śmiałbym sie wyśmiewać z Pique, bo tak kompletnego obrońcy nie widziałem już od dawna ;] A bramka z Interem była naprawde świetna, tak jak i z Realem :)
0
Szkoda że Abidal jeszcze nie wraca. Bardzo by sie przydał.
Ale zamiast Zlatana postawiłbym może na szpicy Pique, to praktycznie gwarancja bramek :D
0
Moim zdaniem Fabregas czy Torres powinni zawitać w Barcie w następnym sezonie. Nie mamy szczerze mówiąc żadnych asów do wyciągnięcia w krytycznej sytuacji (inaczej byłoby gdyby w formie był Henry, a Bojan bardziej "pewnym"). To może będzie naśladownictwo Realu z wielkimi zakupami, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy młody piłkarz z talentem wyciągnięty z młodzieżówki da rade zagrać na 100% w takich meczach.
A tak nawiasem, to może wystawić w środku Puyola z Milito, a zamiast Ibry na ataku Pique?? ;] Chyba miałoby to swoje dobre efekty :D
0
Swoją drogą od początku było wiadome, że Sneijder zagra. Zawsze robi sie dużo szumu w takich sytuacjach i nic z tego nie wynika na naszą korzyść
0
Moim skromnym zdaniem Villa, owszem, bardzo by się przydał, zna lige od podszewki i wie jak strzelać duże ilości bramek, ale wyciągnąć go z Valencii będzie cholernie trudno. Jak dla mnie o wiele łatwiej będzie pozyskać Torresa (zwłaszcza jeśli sytuacja sportowo-finansowa Liverpoolu nie zmieni się na lepsze). Dodatkowym jego atutem jest to, że jest młodszy. I jako były gracz Atletico zdeterminowany by dokopać Realowi :D Co do osób które są za sprzedażą Ibry - wątpię by jakiś klub mogący zapłacić odp. duże pieniądze będzie nim obecnie zainteresowany. Poza tym ja bym go nie skreślał, zwłaszcza przy możliwości rychłego odejścia Henry'ego. Jeśli chodzi o pomoc - po pierwsze niech Guardiola wreszcie przestanie odsuwać Toure od pierwszego składu, bo dla mnie jest najlepszym obecnie zawodnikiem na swojej pozycji, a przy obecnym stanie rzeczy możemy się go pozbyć na własne życzenie ;/ Jako alternatywe dla Xaviego i Iniesty widziałbym tylko Fabregasa;) Ew. mogliby pokombinować z Ardą Turanem, bo chłopak naprawdę jest warty uwagi (oby nie skończyło się jak z Hlebem).