0

qbarca

myśle, ze on jednak sam bardzo rzuca sie w oczy i nie daje o sobie zapomnieć ;)

0

kamil9040 coraz bardziej udowadnia że jego wiedza ws. futbolu jest poniżej linii zera ;) Bojan egoistyczny? Marny napastnik? Na pewno lepszy z niego napastnik niż z Ciebie kibic Barcy. To zawodnik który jeśli se postara może wygryźć Ville ze składu, a ty chrzanisz takie pierdoły? Wydaje mi sie czy usilnie chcesz zwrócić na siebie uwagę innych? W domu ci jej za mało poświęcają? Poza tym tak jak już wcześniej napisano: wróć do nauki podstaw języka polskiego, a potem zacznij sie publicznie wypowiadać, a nie ośmieszać jak teraz. Bojan nie musi sie przepychać z obrońcami, po przemknie im pod nosem zanim ci zdążą ruszyć nogą. Przykład miałeś w końcówce meczu z Interem na Camp Nou (jeśli w ogóle oglądasz mecze Barcelony). Nie wiem komu kibicujesz, ale na pewno nie Blaugranie, więc lepiej dla wszystkich będzie jak skończysz pisać durne komentarze nie mające najmniejszego sensu ani potwierdzenia w rzeczywistości.

0

Kiedy Ibra przychodzil jeszcze nie było takie jasne ze bedzie mu trzeba we wszystkim pomagac, poza tym watpie zeby Messi az tak bardzo mial na wzgledzie aspekt finansowy ktory i tak byl b. dobry.

0

sorry miało być 12 mln przy Ibrze ;]

0

Myśle że z tym niedocenieniem Xaviego nie do końca jest wszystko takie łatwe do ocenienia. Xavi na pewno miał duży wkład w sukces Barcy od kiedy zagościł na stałe w 1szym składzie. Ale sam ie jest w stanie pchnąć Barcy do zwycięstwa, owszem ma świetny przegląd pola, podania, wyobraźnie i boiskową 'mądrość', ale do tego wszystkiego potrzebuje dobrych partnerów, którzy to wszystko wykończą, lub otworzą jemu drogę do bramki. Dlatego zawsze bardziej zwraca się uwagę na zawodników pokroju Ronaldinho czy Messiego, takich którzy potrafią sami skonstruować i wykończyć akcję,nawet jeśli nikt inny im w tym nie pomaga. Tutaj każdy piłkarz może zazdrościć Ronniemu kiedy ten był w najwyższej formie, sam wygrywał mecze kiedy reszta zespołu grała padake.

Co do kontraktu Xaviego, to brak podwyżki nie świadczy o kiepskim agencie, a raczej o zawodniku, bo wątpie żeby klub zaczynał rozmowy bez zaoferowania choćby drobnej podwyżki. Kilkunastomilionowe kontrakty to lekka przesada, zwłaszcza jak w zeszłym roku czytałem, ze najpierw zarząd oferuje 1 mln Ibrze, a potem daje podwyżke Messiemu tylko dlatego żeby ten zarabiał więcej od Szweda. Kilka milionów mniej nie sprawi że umrą z głodu, a te pieniądze można przeznaczać a inne cele.

A skoro Xavi będzie kończyć w 2014 roku, to tak akurat rok przed końcem kontraktu Fabregasa, wtedy nie będzie zbytnich żądań Arsenalu, bo skoro Cesc zgodził sie podpisać tak długi kontrakt to niech teraz siedzie i cierpi z trofeowej posuchy.

0

sphinks

Ukrainiec, Białorusin, Rosjanin, Kazach - jedyne co ich dzieli to granice państw, etnicznie że tak powiem jest to jeden naród, a takie dzielenie terytorium na państwa i państewka bo jedni nazwali siebie inaczej, jest niepraktyczne wg mnie;] podobna sytuacja jak w przypadku Austriaków, obywateli Liechtensteinu i Luksemburga czy niemieckojęzycznych Szwajcarów - wszystko to jedna rasa ale oddzielona od Niemiec granicą.

0

@pokemon227

zamiast "motorku" proponował bym zainwestować w słownik ortograficzny ;]

Co do Dimy to ja wierze że jeszcze pokaże na co go stać. Niech poprawi dynamike i będzie dobrze. Ruskie to twarde sztuki, więc będzie nie do zdarcia jesli 'nauczy sie' stylu Barcy ;)

0

Kandydat dobry, ale czy warto go sadzać na rezerwe? Moim zdaniem powinien to byc ktoś typu Sylvinho - solidny zmiennik na którego można zawsze liczyć, ale jego kariera nie ucierpi przez przesiadywanie na ławce.

0

Mickey131

Nie mam zamiaru umniejszac jego zasług. Ale sytuacja z Toure woła o pomstę do nieba. To najlepszy zawodnik na tej pozycji, a ewidentne stawianie na będącego bez formy Keite nie można zaliczyć do jego systemu rotacji. A o Barcelonie dowiedziałem sie dużo lat wcześniej aniżeli Pep w ogóle pomyślał ze może być kiedyś jej trenerem. I jak przeczytałeś do końca to doskonale wiesz że chodziło mi wyłącznie o jego stosunek do Keity.

0

to nie fantazja, po prostu wszyscy dobrze wiemy komu zawdzięczamy takie newsy i tą cała sytuacje. Gdyby nie dziwne uwielbienie Pepa co do osoby słabego Keity, dziś nie musielibyśmy sie martwić o nasz środek pola. Takich zawodników sie nie oddaje w takich sytuacjach.

0

jak sie na to zgodzą to znaczy że sa pogięci na maxa. Nawet za 100mln, tacy zawodnicy są bezcenni, szczerze to wolałbym żeby poleciał Pep niż Yaya.

0

pewnie dziecko czeka aż mu sie coś w tych całych grach on-line zbuduje, więc mu sie nudzi i wstawia to g*wno byle gdzie ;]

0

A mnie tam cieszy taki obrót sprawy. Wyciągać Fabregasa na siłę nie ma co, bo i wydamy fortune i będziemy musieli "usiedlić" jego, Inieste lub Xaviego. A to sie mija z celem. Owszem, ławka powinna być długa i silna, ale jeśli zasiądą na niej tacy zawodnicy jak keita, Busi, Dos Santos czy Thiago to raczej nie ma zbytnio co rozpaczać. A Arsenalowi i tak niewiele przyniesie zatrzymanie Cesca, znowu nie będą w stanie wygrać rywalizacji z Chelsea czy Manchesterem. Są po prostu jak Milan - nie potrafią postawić kropki nad "i", tracąc punkty w najmniej spodziewanym momencie. A i w LM nawet Real gdyby trafił na nich w 1/8 to musiałby mieć pecha żeby znowu przegrać w tej fazie rozgrywek.

0

a jak będzie chciał odejść to może w pięciu chwycą jego ręke i podpiszą nią nowy kontrakt? Prosze cie. Póki co Werder dopuszcza do takiej sytuacji i takie newsy na pewno będą sie pojawiać w znaczących klubach w których ew. mógłby zagrać ten zawodnik.

0

cracker

czytanie ze zrozumieniem, kontrakt do 2011 roku, czyli ostatni gwizdek żeby go mogli opchnąć za jakąkolwiek kase, jeśli nie przedłuży kontraktu, więc Werder na pewno nie zrobi tu wielkiego interesu.

Co do zawodnika, to myśle, że mógłby sie sprawdzić,zwłaszcza, że 'lubi' grać świetne mecze przeciwko najmocniejszym przeciwnikom (np. Bayern). Jeśli to nie jest kolejna plota, to na miejscu zarządu zagrałbym na nosie nie tylko Realowi ale także Arsenalowi, zrywając te i tak bezkomrpomisowe negocjacje dot. transferu Fabregasa i kupując jego lub jakiegoś innego młodego, taniego i dobrego zawodnika.

0

kamil9040

i tu już dobrze gadasz, ceny są dalekie od właściwych. Bojan przy normalnych cenach nie byłby wart więcej niż 10mln, a Cesca ściągnęliby za jakieś 20.

0

I pomyśleć, że do tej właśnie chwili miałem nadzieje, że coś sie zmieni w tym klubie na lepsze... Oby tylko Pep nie żałował swego uwielbienia dla niektórych piłkarzy i nie poleciał razem z nimi na zbity pysk

0

Ale na pewno nie humanistycznych. Kogo masz na myśli mówiąc "wy"? Myślisz że mój komputer zna coś takiego jak gra? Chyba że Pasjans i te inne instalowane z Windowsem. Nie masz czasu an gry, ale napisanie głupot już tak. Z dwojga złego już wolałbym żebyś teraz nad tymi grami siedział, bo tylko tam spełni sie twoje wielkie marzenie ;]

0

nie mówmy może o maturze, bo to pewnie twoje przykre wspomnienie, o ile do niej przystąpiłeś. Pisać "jak chcesz" to sobie możesz w domu na kartce, a to jak piszesz dodatkowo obrazuje poziom pojmowania przez ciebie niektórych rzeczy. Tutaj, pod tym tematem, mamy na to niezbite dowody. Żyjesz sobie w wirtualnym świecie, budujesz składy w FIFie czy PESie i myślisz, że tworzysz jakieś wspaniale idee? No to błąd. Gdyby Rooney był tak potrzebny w Barcelonie, to pewnie nie oglądałbyś dzisiaj Zlatana w koszulce Barcy.

0

kamil9040

"usiądzie na parę lat na ławce i będzie tam grzał ławę." - a już myślałem że drewniany fotelik dla dziecka.

"Byliśmy wstanie dać $0 baniek za Ville. Jesteśmy wstanie dać 50 baniek za Cesca" - za Ville płacili w Euro i to 40 mln, nie zero, a Fabregasa nie kupią za więcej niż cena rynkowa, czyli ok 30mln, już dawno było takie oświadczenie.

"Powiedziałem ze transfer Villi jest nie udany bo istotnie tak mi się wydaje że tak jest."; "W ostatnie dwa lata robimy najgorsze transfery od lat." - 'tak mi sie wydaje tak', nie dość, że piszesz niepoprawnie składniowo, to jeszcze z góry twierdzisz że najlepszy hiszpański snajper nie sprawdzi sie w klubie z troche wyższej półki??

"i jak skupywać jakiegoś środkowego pomocnika to jakiegoś tańszego" - skupywać można pierze albo żywiec wieprzowy na kilogramy.

Krótko mówiąc, albo pisząc jesteś taki podniecony, albo poloniści mieli z tobą niemałe problemy ;] Rooney w Barcelonie? Po co? Żeby taranować obrońców? To jet piłkarz grający siłowo (tak jak wymaga liga angielska), a nie technicznie, nie wpasuje sie do żadnego hiszpańskiego klubu, już tym bardziej Barcy. Ibra jest dla ciebie do niczego? Owszem miał słabą końcówkę sezonu, ale to zdarzyć się może nawet Messiemu. Poza tym jak na debiutanta w lidze która kolosalnie różni się od defensywnego, włoskiego stylu, wypada b. dobrze. Pique też nie od razu grał na takim poziomie jak teraz, troche kiepskich interwencji na początku miał, gdy wrócił do Barcy. Każdy musi sie nauczyć stylu gry danego klubu, jedni szybciej ten styl pojmują , drudzy wolniej. Rooneya tak samo chcialbyś potem wyrzucić ja teraz Zlatana.

0

Gdyby Maicon był słabszy do grałby Alves, nie uważacie? Tymczasem gra Maicon i to z powodzeniem. A już na pewno potrafi lepiej bronić. Jeśli Alves będzie grał w 1szym składzie to chyba tylko na lewej (jeśli Maicon będzie zdrowy), już sie tak zdarzało.

Co do artykułu, to wątpie żeby Brazylia drżała przed Hiszpanami, z całą pewnością nie będą ich unikać a wręcz przeciwnie, najtrudniejszych przeciwników lepiej wykończyć juz na wstępie.

0

Czemu nikt nie zbanuje tego cwela który pod każdym tematem podaje te durne linki?? Takie konta powinny byc automatycznie zamykane przez administratora

0

Jak już kilka razy wcześniej wspominałem, entuzjastą co do transferu tego zawodnika nie jestem. 50 mln? Nie jest wart nawet połowy,z całym szacunkiem dla jego umiejętności i talentu. To o wiele za dużo,zwłaszcza że dług Barcelony przekroczył juz zdaje sie 400 mln. To chore, niektórzy kibice Barcy nadają na Real że kupuje 3 razy drożej niż wartość zawodnika i niszczy zdrowe ceny na rynku, a sami teraz wchodzimy w taką polityke jak już wcześniej było wspomniane. W zeszłym sezonie rzucili kasą za Ibre jak chusteczkami, teraz Villa za 40 mln, co tez jest przepłaceniem. Z resztą na co on tera potrzebny? Żeby dobić sprawe Toure? A dlaczego niby Thiago nie miałby sie rozwinąć tak dobrze jak Cesc? Takie wzmocnienia są nam na dobrą sprawe zbędne, jeśli wróci Caceres i zostanie Yaya to nie ma potrzeby nikogo kupować bo wszystkie pozycje obsadzone. Czego wam brakowało w tym sezonie? Troche więcej szczęścia w 2 meczach (Sevilla i Inter) żeby obronić potrójną koronę. Poza tym niczego. Ibra po dobrym początku zgubił forme pod koniec sezonu ale świetnie zastąpił go Bojan. Nie uważam więc, że mamy jakiekolwiek problemy z ofensywą. I wydaje mi sie że Ibra jeszcze nie raz zapewni nam jakieś trofeum swoimi bramkami lub/i asystami. Jedynym problemem jaki mamy to ten, że Guardiola uparcie stawia na Keite i Busquetsa pomimo kryzysu ich formy (bo nie powiem nic jeśli grają dobrze).

0

Wydaje mi sie że "przepchnie" ich bardziej ułożona taktycznie drużyna, jak np. Włochy czy Anglia. Mają to do siebie, że wykorzystuja głównie technike swoich ofensywnych zawodników (jak większość drużyn Ameryki Płd.), a to może nie wystarczyć na mistrzostwo.

0

A kto wam kazał oddawać Mourinho?? Teraz będa sie do naszego trenera dowalać. Inter swoją drogą chyba byłby jedyną ofensywnie grającą drużyną Serie A gdyby prowadził ją Pep ;]

0

Mówcie co chcecie, ale ja na miejscu Barcy bym to olał. Żaden piłkarz nie jest wart takiej kwoty, a już na pewno nie taki który nie prowadzi zespołu do tryumfów w jakichkolwiek rozgrywkach. Mamy Thiago, poza tym można postarać się o tańszego środkowego o podobnym profilu co Fabregas. Niech sie zarząd lepiej zajmie zatrzymaniem Toure i zamieni Keite na kogoś kto będzie potrafił utrzymywać dobrą forme.

I nie martw sie KanonierTH1411, Barca nie wyda na niego więcej niż 30 mln, bo utonie w długach, więc do transferu w tym roku raczej nie dojdzie ;]

0

No chyba kogoś po*ebało. Poza tym z tego co mi wiadomo to Toure akceptuje rotacje ale nie zgadza sie na wieczne pomijanie go w ustalaniu składu na rzecz beznadziejnie grającego Keity, więc ten tekst nieco wypacza jego stosunek do decyzji trenera.

0

Komentarz może byc tylko jeden,taki jak podał sevs- zamienił stryjek siekierke na kijek... Guardiola to świetny trener ale jego postępowanie wobec Toure jest godne jakiegoś zakompleksionego żółtodzioba..

0

pato53

chyba zabrakło Ci jednego zawodnika do składu, poza tym skąd wytrzasnąłeś Milito w obronie?

0

Nie on pierwszy nie ostatni, jest i będzie wielu piłkarzy, którzy grając pierwsze skrzypce w słabych klubach lub ligach, myślą też, że zawojują od razu w składzie jednej z najlepszych drużyn świata. A potem nie potrafią się przyznać do własnego błędu, który popełnili, myśląc, że są w piłkarskiej ścisłej czołówce. Hlebem rządzi frustracja, nie ma co zwracać uwagę na jego wypowiedzi. Zapomina też o jednym: Fabregas ma wpisaną Barce w DNA ;] mało prawdopodobne żeby się nie sprawdził w kadrze Blaugrana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?