lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FutbolToMagia dawno tak irytującego typa nie było na tej stronie jak ty.
5
@FutbolToMagia a co ty masz za problem do jego avataru? To ze jest w młodym wieku to już przewidziałeś czy o co chodzi?
4
@FutbolToMagia mistrz XD
1
top prawych co ściąga go trener w Wolves co mecz bo gość gra piach np mecz z Aston Villa itp. Bayern Barcelona 8-2 polecam zerknąć jak Davies go robił jak dziecko. ps statystyki Semedo w tym sezonie 0 bramek 1 asysta :) od sezonu 17/18 zaliczył 2 bramki 3 asysty, patrząc na rozgrywki ligowe La Liga i w PL, wiec top zawodników na swojej pozycji.
0
a Trent rozgrywa zajebisty sezon co?
1
@masik86 No to chyba wiadomo, że to wina Bartka którego już u nas nie ma.
7
@Coutinho007 chłop żyje w swoim świecie gdzie Puig to top pomocników a Semedo top 2 prawych obrońców w historii Barcy (to są jego słowa), wiec co tu oczekiwać.
8
@FutbolToMagia hahahahahaha mistrzostwo, jesteś moim mistrzem Trent srednia ocena (12 miesięcy) SofaScore 7.16 Semedo 6.87, czemu kłamiesz ze ma lepsze noty od Trenta?
1
@FutbolToMagia powiesz mi co jest z tym semedo top prawych obrońców, że powołania nawet nie dostał do kadry?
12
@FutbolToMagia nie no to co ty piszesz to jest abstrakcja. Koeman dostał zespół który przegrał ligę, przegrał puchar króla, przegrał 2-8 ligę mistrzów, brak zarządu pol sezonu i średnia wieku wyjściowej 11 była 29 lat z emerytami i gośćmi co zarabiają krocie plus maja ego gwiazd, którym biegać się nie chce. A ty mówisz ze to wina Koemana jak wyglądał zespół na początku sezonu no jaja po prostu. Jedyny Koeman miał jaja właśnie żeby do takiego bagna wejść bo Xavi zasłonił się śmiesznym kontraktem z Kataru bo mogło ewentualne niepowodzenie w Barcelonie skreślić jego karierę i tyle.
10
@FutbolToMagia no jeden z najgorszych trenerów (Setien) jaki był u nas przez ostatnie 20 lat dostrzegł talent Puiga. I to co Koeman w pol sezonu ogarnął z tej drużyny to właśnie jest spuścizna Valverde i Setiena, a holender poukładał to jak mógł i wyglada to jak wyglada. Powiedzmy sobie jasno nie ma miejsca w pomocy dla Puiga, napewno nie wejdzie za Pedriego ani za De Jonga, tym bardziej za Busiego. Xavi nie będzie w następnym sezonie na ławce, Puig jak chce grać to wypożyczenie bo za tok już będzie mial 23 lata i nadal będzie traktowany jak junior i będę wchodził na 10-15 min, wyglądem może przypomina 17 latka ale niestety troszke starszy jest i pociąg już powoli odjeżdża. Każdy w świecie piłki mówi, że Koeman zrobił robotę w Barcelonie plus szatnia stoi za nim murem, wiec nawet nie mamy o czym dyskutować. Jedyny kto powiedział ze Puig dobrze się zapowiada to Gattuso 2 LATA TEMU, rozumiesz 2 LATA TEMU i większej ilości „ekspertów” ze świata piłki nie mogę znaleźć, którzy rozpływają się nad talentem Puiga jak ty. Żyjesz w swoim świecie i taki jest fakt, nie przeszkadza mi to ale nie dziel swojej opinii ze światem i nie wmawiaj ludziom czegoś co nie ma. A jeszcze miałem się Ciebie zapytac czemu Semedo twoim zdaniem top obrońców na swojej pozycji nie ma w kadrze narodowej? Trener go nie lubi czy co?
2
@Maurolkit to już rozwieje twoja nadzieje , nie zejdzie z pensji .
6
@PatrykBarca Puig zaraz ma 22 lata a na boisku zachowuje się jak junior, piła do nogi i do przodu. Zestawiając go z Pedrim to nawet nie ma co porównywać.
0
@Avatarr pod jakim względem masz wątpliwości do Koemana? I na jakiej podstawie oceniasz ze Larsson i Schreuder spisują się dobrze?
2
@FutbolToMagia podaj mi nazwiska „uznanych” w świecie futbolu, którzy go do Iniesty porównują?
5
@FutbolToMagia Pokazuje się tak, że następny sezon to wypożyczenie lub sprzedaż bo inaczej sobie nie pogra. Lub będzie siedział na ławie do rotacji i wiemy, że Koeman zostaje wiec twojego zbawcy Xaviego nie będzie w następnym sezonie.
1
@Coutinho007 ja tak samo, ale zawsze warto mieć marzenia haha.
3
@Coutinho007 No jest to problem dlatego trzeba jakiegoś szukać mlodziaka, chyba że nastąpi cud i Haaland przyjdzie ale to marzenia raczej.
2
@Coutinho007 zobaczymy co z chłopaka wyrośnie ma 18 lat wiec dużo przed nim, napewno możemy się cieszyć że tylu młodych wypłynęło w tym sezonie.
3
@Coutinho007 Myśle, że Moriba to wgl inny profil bardziej w kierunku Busiego, wydaje mi się że to będzie naturalna zmiana na tej pozycji na duży plus i przyszłościowa, wiec z nim Puig nawet nie ma co rywalizować.
3
@Coutinho007 no napewno lepiej mieć takiego Puiga niż Pjanicia czy Cou, ale ciężko mu będzie o minuty przy tak wyglądającej grze i obsadzonej pomocy jak jest teraz.
3
@Gaz okej powiedz mi jedno za kogo wstawiasz go do pomocy w tym momencie Busi? De Jong czy Pedri? Ja nie widzę tu miejsca dla niego.
5
@Coutinho007 zgadam się, dlatego jedyne słuszne rozwiazanie dla niego to było iść na wypożyczenie.
6
@Gaz nam chodzi o użytkownika wyżej @FutbolToMagia, który zawsze broni Puiga i mówi ze Koeman jest słabym trenerem, bo nie widzi jego potencjału i talentu...
4
@Gaz no ale to trener widzi zawodnika na każdym treningu jak wyglada, jak trenuje i on decyduje czy dostanie minuty czy nie, a Valverde nie stawiał na niego Setien tez i teraz Koeman plus trener z kadry u21, wiec bronienie Puiga i mówienie ze jest zajebisty jest po prostu śmieszne.
16
@FutbolToMagia nie potrafisz odnieść się do argumentu, że Garcia gra w reprezentacji nie grając w klubie bo po prostu jest dobry i Lucho widzi w nim coś co może w przyszłości dać rezultaty. A Puig? to już będzie z 4 trener, który się na biedaka uwziął bo w reprezentacji przegrywa walke o miejsce w składzie z zawodnikami, o których nikt nie słyszał nawet.
7
@Gaz wystarczy sprawdzić i zapoznać się jaki stosunek ma Loew do Neuera i jak jasno postawił sprawę, a przykład Garcia jest bardzo dobry.
21
@Coutinho007 nie ma co ciągnąć dyskusji z tym gościem bo on jest fanboyem Puiga porównywał go już do Iniesty itp.. Więc naprawdę strata czasu cokolwiek tłumaczyć. Niech żyje w przekonaniu ze Puig jest tłamszony przez trenera. Koeman zostaje na następny sezon wiec Puig może szukać kluby na wypożyczenie taki jest fakt i niech udowodni w jakimś średniaku, że zasługuje na minuty u nas bo narazie jest 5 w kolejce do wyjściowej 11 u nas.
4
niech odpuści sobie ten sezon i wróci gotowy na 110% w następnym.
0
Kiedy reprezentacje grają to weekendy nie smakują tak dobrze zero meczy niestety.