lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pietraszko dobry humor masz, takie śmieszne rzeczy piszesz
1
@Norbi2021 przypomnijmy, że grali z 17 drużyna w lidze plus na swoim stadionie. Żaden pokaz charakteru jest wygranie 2-1 z nimi.
0
@czar007 myślałeś ze ten sezon będzie wyglądał inaczej? Jeżeli tak to jesteś bardo dużym optymista.
1
@eltores przegrywanie z Alcoyano to naprawdę pokaz charakteru. 2/3 lata i zobaczymy co będzie z waszym środkiem pola i obrona bez Ramosa. Ale przecież Barca jest w kryzysie, a Real idzie jak po swoje w tym sezonie hehe
1
@Norbi2021 męczenie się z z dolna częścią tabeli w prawie każdym meczu to brak umiejętności i charakteru :)
0
@JarekS wygrywamy nasze spotkania, na Real się nie oglądać bo to oni musza gonić, wyjaśnić Atl i Real w meczu bezpośrednim i najcięższy sezon od x lat możemy zakończyć z dwoma pucharami.
0
@KORTIS możliwe ze weźmie kadrę Niemiec bo po mistrzostwach zostają bez trenera a Flick psuje idealnie, zdaniem niemieckiego związku.
0
@Przemek2323 ale czego oczekujesz od tvp. Za 2 mld to oni zrobią wszystko żeby odciągnąć uwagę od Pisowców.
0
@Quavosk oczywiście, pierwsze 3 części późnej to już bardziej film akcji niż o samochodach. Dla mnie osobiście 1 i 3 późnej 2
1
wow. Jestem pod wrażeniem
0
@FC1899Barca wiadomo jaki dureń to wydawał to i wiadomo, że tak się to skończyło..
0
@MikusBarca ja trafiłem w 21 w 2 dniu Kante a jakoś po miesiącu za ważne mecze z sbc wpadł Ronaldo, wiec myśle ze EA daje więcej kart żeby trafić teraz niż kiedyś. A jakieś Modricie, Auba czy inne wysoko ocenione ale tańsze to nawet nie liczyłem
0
gracie w fm21 jakie zespoły polecacie?
0
@MarioVeB! ale o chorych na tej stronie nie rozmawiamy, wiec nie ma co wspominać piłkarzy Realu Madryt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PanZagadka Prawdziwy Rewolwerowiec się nigdy nie spóźnia.
0
@Blanco16 z tego co dowiedzieli się moi informatorzy, tak posiadał.
3
@Encore zgadza się, ale tak mnie to bawi ze w rewanżu tak zjadł Mbappe ze biedak nie wiedział po której stronie boiska biegać.
168
Jak podaje L’Équipe do dziwnej sytuacji na Parc des Princes doszło po meczu z Barcelona, czarnoskóry mężczyzna chodził po stadionie i pytał się czy jest tu jakiś cwaniak. Okazało się, że to Junior Firpo szukał Mbappe.
2
@BartqRKO ja mam mega sentyment do strojów z 10/11
0
@busquets5 o kim mowa?
13
@xBoMBoWiECx a za nimi Firpo i dodatkowo nadal ma Mbappe w kieszeni to jeszcze Mbappe za free mamy.
0
@bernardFCB no wincyj tych wynalazków z ligi portugalskiej wincyj... Po pierwsze Depay na skrzydle to to samo co Grizz na skrzydle, czyli odbieranie zawodnikowi jego naturalnej pozycji na boisku wiadomo jak to wyglada później. Depay jest gwarancja niczego. Może wyjść z niego kolejny Coutinho czy inny niewypał. Zamiast brać półśrodki lepiej wziąć jednego Haalanda i mamy napastnika na x lat.
0
ile lat dostali?
4
z dwojga złego City przy nich to pożądny klub.
3
@masq lubię Koemana i szanuje za to co zrobił i robi, ale Nagelsmann w Barcelonie to moje marzenie.
4
@ElTomas prześledź sobie jego karierę i to co zrobił z Lipska ze jest teraz w walce o mistrzostwo kraju, plus kadra złożona z młodych grajków, wyciąganych z różnych małych klubów. Z Hoffenheim zrobił tez niesamowity wynik jak ich trenował. Przypominam on ma 33 lat plus pojęcie o taktyce takie ze mało sobie to można wyobraź. Polecam zobaczyć materiały na jego temat i to jak prowadzi Lipsk i jak zawodnicy w jego rękach pokazują swój potencjał i umiejętności.
1
@Junngeas niezłe porównanie, masz jeszcze jakieś?
1
@Criss18Barca zadam tylko jedno pytanie za kogo i na jaka pozycje?
1
@kaamil1910 Na ten moment napewno Nagelsmann>>>Xavi nawet bez porównywania.