3

@Black_Wolf zgoda, ale zastanówmy się jak nasza pomoc może wyglądać za rok: De Jong, Pedri, Moriba, Busi (oby ostatni sezon z całym szacunkiem w tym widzę jego role żeby wprowadził Moribe) dalej mamy Coutinho co do którego mam mieszane uczucia, ale raczej pozbyć się go będzie ciężko. Znaki zapytania to Pjanic(oby się go pozbyli) Puig i Collado który może grać i na skrzydle i w środku pola. Dochodzi nam Roberto, jeżeli będziemy na prawej mieli duet Dest/Emerson. Wychodzi 8/9 zawodników na 3 pozycje sieć pozbycie się dwóch jest jak najbardziej obowiązkowe. Dodatkowo wróci Alena którego można odprawić z kwitkiem i tego Fernandesa tak samo.

2

@Roni_10 miał duże problemu z kontuzjami no właśnie dlatego nie mógł w pełni rozwinąć skrzydeł. Myśle ze jeżeli kontuzje będą go omijać on ma 23 lata cała kariera przed nim, ma wszystko na topowego skrzydłowego (szybkość, drybling, praktycznie dwie tak samo ułożone nogi), wiec wstrzymał bym się z sprzedawaniem go. W dodatku skrzydłowych takich jak Dembele jest jak na lekarstwo w tym momencie. Sam zreszta chłopak wziął się za siebie, zatrudnił dietetyka, ma swojego kucharza z czym wcześniej miał problem sam o tym mówił i ludzie z jego otoczenia, nie robi jakiś dziwnych akcji jak kiedyś z spóźnieniem się czy rozwolnieniem. Myśle ze Koeman ma na niego dobry wpływ i trzeba to wykorzystać.

2

@FutbolToMagia Coutinho oczywiście środek pola, ale co do Grizz to taka fałszywa 9 coś w tym stylu. Najlepiej pokazywał to na Mistrzostwach Świata, oraz w Atl nie jednokrotnie gdzie wykorzystywał swoje wszystkie atuty, u nas tego nie widać.

0

@FutbolToMagia okej, to jest twoja opinia, a nie „najlepszych na świecie którzy go porównują do Iniesty” wymyśliłeś sobie to porównanie do Iniesty i wmawiasz je komuś, dodatkowo wklejasz link do artykułu, w którym nie pada ani jedno słowo o tym ze Puig przypomina Inieste, ale ty i tak dalej piszesz ze ktoś ich razem zestawia.

2

@SzfarnyFan ja nie powiedziałem ze Collado ma wpłynąć na grę Pedriego czy coś. Po prostu podobny profil zawodnika jak Pedri. Pedri to diament który trzeba szlifować i stawiać na niego to napewno.

1

@FutbolToMagia mało razy mamy takie samo zdanie, ale w punkt trafione z pozbyciem się tych dwóch panów.

2

@Black_Wolf A co myślisz o Roberto mając z tylu głowy ze Emerson może do nas wrócić i prawa strona Dest/Emerson wydaje mi się bardzo sensowna. Wtedy automatycznie Roberto ciężko wpasować bo środek pola wydaje mi się, że odpada. A myśle ze można za niego dostać jeszcze solidne pieniądze. Co do Grizz to myśle ze jego odejście jest niemożliwe. Chociaż może jakiś Arsenal by się skusił na niego przy ewentualnym odejściu Lacazetta. Co do Neto to zgadzam się w 110% chłop bierze ładna kasę za siedzenie na ławce

4

@KORTIS chciałbym żeby zostawił Dembele, a bardziej postarał się znaleźć nowy dom dla Coutinho

5

@BARCA1899Messi On jest podobny z profilu do Pedriego może grać na skrzydle jak i Pedri na początku, ale tez pasuje na środek pola. To już zależy chyba jak Koeman go widzi w zespole .

2

@domin1515 jedyne sensowne wyjście dla Puiga to wypożyczenie, jeżeli Collado wejdzie za rok do pierwszej drużyny zrobi się bardzo dobry ścisk i rywalizacja. Teoretycznie tez można było by się pozbyć Pjanicia i Coutinho wtedy Puig mógłby walczyć o minuty, ale to już decyzja Koemana jak on to widzi

20

jestem dobrej myśli, ale jeżeli nawet odpadną to niech pokażą, że zostawiają serducho na boisku i gryzą trawę nie odpuszczając żadnej piłki.

0

@Gall on stawia sam tezy np ze ktoś porównuje Puiga do Iniesty nikt tego nie robił, ale nadal upiera się ze tak jest. To jest bardzo zabawne.

0

@FutbolToMagia nikt nir porównuje Puiga do Iniesty oprócz Ciebie i nie możesz się do tego przyznać. I jeszcze chcesz wmówić to komuś, wysyłasz jakiś artykuł który nawet nie nawiązuje do jakiegoś porównania..

0

@FutbolToMagia okej, rozumiem, ale nadal nie masz odnośnika do swoich słów ze najlepsi na świecie porównują go do Iniesty. Czyli taką tezę wymyśliłeś sam?

0

@FutbolToMagia ja nie mówię ze ujmuje Puigowi ja chce po prostu potwierdzenia tezy która stawiasz czyli ze ktos z trenerów porównywał Puiga do iniesty ty to powiedziałeś, powiedziałeś ze nie jeden artykuł o tym był.

0

@Filipfcb2000 jak Messi Boatenga łamał w polu karnym to można była wtedy bardzo dobry telefon wykonać ????

0

@izabella ale o czym wgl ten post jest bo nie rozumiem? @Bruttal nic złego nie napisał a ty wyjeżdzasz z Mafią, jeżeli się nie podoba na tej stronie nikt panny nie trzyma nie trzeba czytać i komentować.

0

@FutbolToMagia no dalej czekam na te wielkie nazwiska z świata piłki które porównywały Wielkiego Puiga do Iniesty, ale ty najpierw wymyślisz sobie jakaś tezę późnej zmieniasz temat lub udajesz ze nie widzisz. A z tym Semedo to dajcie Panowie mu już spokój nich żyje w przekonaniu ze to jest top2 barcelony w historii na prawej obronie, nie przetłumaczy mu

0

@FutbolToMagia bayern akurat w tamtym momencie tez szukał prawego obrońcy i chciał tez Desta, ale jakoś zainteresowania Wielkim Semedo z ich strony nie było bo pamiętali jak Davies go zgwałcił w jednym meczu.

0

@FutbolToMagia no semedo tylko z trzy mecze słabo zagrał w Barcelonie hahahah mistrzostwo co ty piszesz.

0

@FutbolToMagia powiedz mi kto tak powiedział ze jest podobny jak iniesta? żadnego nazwiska nie podałeś oprócz Gattuso który mówił ze puig błysnął w jednym meczu dwa lata temu.

21

to jest właśnie to ze Laporta ma takie kontakty w świecie piłki nożnej, że teraz prawdopodobieństwo ściągnięcia mocnego piłkarza wzrosło kilkukrotnie i dodatków ludzie wiedza ze Laporta to nie idiota jak Bartek ze powiedzą mu 150mln a ten kiwnie głowa uściśnie rękę i powie ze dobry interes. Śmiało mogę powiedzieć wiem, że mamy Prezydenta z krwi i kości który wie z czym się to je, dla którego liczy się dobro klubu.

1

@FutbolToMagia niech idzie do któregoś z tych klubów i pokaże się ze zasługuje na minuty w Barcelonie. Puig to kolejny Alena tylko mniejszy i chudszy, niby talent ale na Betis czy innego średniaka.

0

@FutbolToMagia no w Katarze napewno bo jego talent eksplodował na tle mocnych rywali.... Możesz mi podac kogoś kto porównał Puiga do Iniesty czy wymyśliłeś sobie to? I gadasz tak żeby gadać?

0

@FutbolToMagia Moriba 1 bramka 2 asysty dwa razy mniej minut od Puiga. Messi na skrzydle? chyba jak miał 20/25 lat i szybkość. Teraz już nie jest w stanie tego dać sam drybling nie wystarczy na skrzydle. A cofanie się Messiego jest naturalne i widzimy je już kilka dobrych lat wiec nie mów ze to wina Koemana. I nie Puig nie ma lepszej wizji od De Jonga.

0

@FutbolToMagia nie ma czegoś takiego ze go sytuacja zmusiła mógł stawiać na Pjanicia ale tego nie robił. Tylko wybrał od razu Pedriego, początek sezonu Fatiego pod wodza Holendra jasna wizja gra w pierwszej 11. Araujo? mógł stawiać na Umtitego który tez już był zdrowy. Dest jest zmiana na plus znam twoja teorie z Semedo i nie będę zaczynał dyskusji. Moim zdaniem kupno Dest jest na plus pod względem sportowym i biznesowym wspomnisz moje słowa jaki będzie hype na zawodników z USA a Dest jest bardzi obiecujący. Pożegnanie Suareza? ktoś musiał to zrobić inaczej byśmy finansowo się jeszcze barduej nie pozbierali.

0

@FutbolToMagia z cała pewnością jest więcej? możesz podac nazwiska ja sobie wygoogluje kto nam jeszcze te dziecko boże tak chwalił, że jest podobny do Iniesty. Narazie mamy jednego trenera któremu w sumie dwa lata temu Puig zaimponował, a teraz nie wiemy co o nim myśli jak ten dostał szanse w piłce seniorskiej. ps z wypowiedzi Gattuso nigdzie nie mogę wyczytać porównania do Iniesty.

0

@FutbolToMagia No właśnie, nie inetersuje Cię jak gra Real, a wypowiadasz się ze są w lepiej sytuacji niż my bo tam ZZ wszystko ma pod kontrola. Myslisz ze masz lepsza myśl i założenie niż Koeman? Efektami obecnego trenera jest wprowadzenie tylu młodych graczy ile żaden poprzedni trener po Guardioli nie wyprowadził. Gramy w mistrzostwo Hiszpanii, jesteśmy w Finale pucharu, mecz z PSG jeszcze się nie odbył. Wiec patrząc na to jaka drużynę Koeman dostał po poprzednikach z jakimi moralami po 3 latach dostawania eurowpier... od Romy, Live i na koniec od Bayernu. Nie mógł wprowadzić żadnych zmian (brak kasy na transfery) brak zarządu, brak dyrektora sportowego.

2

@FutbolToMagia Okej, stawiamy De jonga na defensywnym odbierając mu to co robi najlepiej czyli podłączanie się pod atak i napędzanie akcji. Jest to nasz najlepszy kreatywny pomocnik na ten moment z najlepsza wizja pola i umiejący nadawać tępo gry. Na defensywanym stawiali go poprzedni trenerzy, a widzieliśmy ze się tam dusił i nie dawał tyle co teraz gdy Koeman pozwala mu grać tak jak robił to w reprezentacji Holandii za jego czasów. Usuwamy Busiego czyli jedynego defensywnego z warunkami fizycznymi 190cm wzrostu pomocnika który może jedyny w środku pola powalczyć o górne piłki i zabezpiecza tyły przy akcjach ofensywnych De Jonga czy Pedriego. Zostaje nam automatycznie dziura w środku pola a przypominam ze Busi ma średnia podań na poziomie 90% w 25 meczach. Pedri jest nie do ruszenia wiadomo. Teraz tak pomoc Pedri, Puig, De jong ma średnia wzrostu 174 przy grającym fizycznie środku pola rywala np taka Sevilla, Atl czy inne drużyny o angielskich nie wspomnę w razie Ligi mistrzów bo by ich zmjazdzyli. Nasz najlepszy środek pola w historii to Xavi inesta busi, dwóch kreatywnych takich jak teraz mamy Pedri/De jong i jeden typowy z krwi i kości pomocnik defensywny, czyli Busi żeby to wszystko spinał pomoc z obrona. Wniosek? Dajemy na wypożyczenie Puiga, pozbywamy się Pjanicia i szukamy naturalnego następcy dla Busiego z warunkami fizycznymi, technika i wizja gry. A nie czekaj Koeman znalazł takiego i właśnie zaczął na niego stawiać nazywa się Moriba. Piąty wychowanek wprowadzany do pierwszej drużyny przez Holendra, nie liczą Puiga bo on nic nie pokazuje i szans nie wykorzystuje jeżeli chciał pokazać charakter mógł iść na wypożyczenie i sprawdzić się tak chociażby jak Oodegard w RSS. Jeżeli napiszesz ze Koeman się nie zna czy coś w tym stylu bo na niego nie stawia lub nie wprowadza młodzieży wymień mi jednego trenera który w jedym sezonie po Guardioli wprowadził tylu młodych z Barcy B, już odpowiadam żaden. Jeżeli mi powiesz ze Koeman nie ma nosa to z pod jego ręki wyszły takie nazwiska jak Mane czy VVD z Southampton, mogło Ci to umknąć.

0

@FutbolToMagia wymień mi jednego trenera w Europie z topowych klubów który gra czterema 18-latkami w wyjściowej 11?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?