0

@FutbolToMagia mówisz ze nie interesuje Cię Real a w dyskusji ze mną wczoraj mówiłeś ze Real jest w lepszej sytuacji od nas ma lepsza sytuacje w lidze mistrzów, w lidzie tyle samo punktów (już nie tyle samo) przecież mówiłeś ze ZZ nad wszystkim panuje. To chyba jednak interesuje Cię Real

0

@FutbolToMagia okej, to ze widzisz puiga w wyjściowej 11 to wiem. Mówisz ze nie sztuka być Busim i stać na boku, okej zadam jedno pytanie jak ustawił byś nasz pomoc? Masz na myśli Pedri, Puig, De Jong?

0

@FutbolToMagia jakieś konkretne nazwiska, którzy go do Iniesty porównują?

0

Myślicie ze Laporta wyciągnie jakieś nazwisko z rękawa na stanowisko Dyrektora Sportowego? czy ktoś z nazwiskiem bez doświadczenia

21

Puig nie gra u Koemana to chce karierę zrobić w zarządzie dobry gagatek

2

@FutbolToMagia porównywanie Puiga do Iniesty jest brakiem szacunku do tego drugiego.

2

@JarekS zgadzam się w 100%, trochę mnie dziwi patrz na byłych zawodników, którzy zaczynaja karierę trenerska podejmują się wielkich wyzwań(Pirlo,Lampard nawet Arteta), a Xavi wybrał bardzo dziwny kierunek, który o niczym nie świadczy. To jak jakby wziął Legie i wygrał Ekstraklasę myśle ze to podobny poziom. Na Barcelonę napewno nie jest czas dla niego myśle ze na Barce B, ale póki co tam tez mamy odpowiednia osobę.

0

@Coutinho007 może jacyś dobrzy kumple, pewnie się nie dowiemy, ja jestem zdania niech Xavi pokaże coś w Europie lub idzie do Barcy B jakiś czas i wtedy można myśleć o nim.

4

@Coutinho007 już to robi, bardzo się cieszę że nie wygrał

0

@malyszu chyba ciężko na ten moment o taki profil zawodnika na rynku, albo nie przypomina mi się nikt.

0

@FutbolToMagia nie obchodzi mnie twoje zdanie już to wyżej napisałem

1

@FutbolToMagia nie nie masz i nie udowodniłeś

20

Laporta to jedyny słuszny wybór.

12

@UncleDrew Puig jesy elektryczny, cały czas do przodu, brak mu tego co odróżnia młodzika od zawodnika który aspiruje do regularnej gry

2

@wroclawianin89 ahh piękne czasu mieliśmy po Lucho, Valverde z 4-4-2 roberto na prawym skrzydle, to była katorga do oglądania

3

@Bagsik88 zgadza się, ale on myśli ze każdy z nas mówi kłamstwa a on ma racje śmieszne to jest poprawia mi humor

5

@Witekk10 no ja wcześniej tego gościa nigdzie nie widziałem, jak się wypowiada, no ale po tej dyskusji z nim już wiem ze walka z wiatrakami

2

@AxelF ale tak szczerze wyobrażasz sobie ze Xavi ze swoim charakterem wchodzi do szatni i robi porządki? Ciężko mi sobie to wyobrazić zwłaszcza ze największym naszym problemem są zawodnicy którzy jeszcze z nim tworzyli najsilniejsza barcelonę pepa. Xavi wiedział ze nie podoła sytuacji w klubie i schował się cichutko, za to Koeman miał bardzo dobra sytuacje w Holandii bo młody zespół który ustawił do pionu i ich gra naprawdę wyglądała bardzo dobrze, miał komfort pracy tam. Ale gdy pociąg przyjechał, który nazywa się Barcelona w której dzieje się tak beznadziejnie chłop nie kazał się zastanawiać nad tym czy w to wchodzi. Tłumaczyłem już to wyżej dla tego gościa co nic nie kuma, Koeman dostał jednego zawodnika tego którego chciał, nie miał pola manewru na rynku, w kadrze 1/3 piłkarzy do pożegnania, brak zarząd. Mimo to byliśmy w finale SP, jesteśmy w finale Pucharu Króla, nadal mamy szanse na mistrza, liga mistrzów gramy z finalista zeszłego roku, który myśle ze w tym roku zajdzie tez wysoko, chyba ze zrobimy jakiś cud.

0

@Tomek54321 nie dyskutuj z nim nie ma to sensu gość ma swoją fikcje w głowie i nie przegadasz

0

@wroclawianin89 co to za pojęcie patusow? jakie kryteria pod to podciągając ze ktoś zarabia na yt? to pastus? czy zazdrość Cię zżera ze zarabiają za 5 min walki tyle co ty prze 15 lat?

0

@Gregsky10 nie znasz tych ludzi, a oceniasz. Jeżeli ktoś słucha np Disco to znacxy ze od razu nie masz do niego szacunku? Jak ktoś ogląda Fame to nie masz do niego szacunku? niezłe wartości w życiu doceniasz u ludzi

0

@Gregsky10 z poważaniem ja do ciebie tez szacunku nie mam po twojej wypowiedzi, wyrównuje się widzisz w środowisko wszystko

0

@Gregsky10 ale po co oceniać ludzi po tym co oglądają? dla ciebie prostacka rozrywka kogoś to bawi lub ciekawi, nie patrz na kogoś z góry to najgorsza cecha. A szacunek od ciebie to myśle ze za dużo osób nie oczekuje bo ich nawet nie znasz

5

@FutbolToMagia nie znasz mnie nie wiesz co się dla mnie liczy, daruj sobie nie interesuje mnie twoje życie.

4

@FutbolToMagia wyciągnij wnioski bo aby ludzi draznisz, szkoda ze tacy zajmują tlen na tej stronie ale cóż życie, powodzonka ze swoją wiedza może trenerem zostań

4

@FutbolToMagia czytam twoje dyskusje to dużo ludzi Ci pisze ze jesteś jakiś obłąkany u żyjesz w swoim świecie, zacznij słychać ludzi bo mogą Ci pomoc

0

@Imonkey on gada ze Xavi to poziom Pepa jako trener a Semedo to topka prawych obrońców dyskusja nie ma sensu

0

@Imonkey nie dyskutuj z nim nie ma sensu człowiek żyje w jakieś fikcji i pisze takie bzdury ze to szok..

3

@FutbolToMagia gadasz głupoty jesteś niezrozumiały prosta sprawa żyjesz w jakieś fikcji gdzie Semedo to topka obrońców i top2 w historii barcy powtarzam Ci to znów no i oczywiście klasyk Xavi jest na poziomie Pepa a nawet wyżej bo jak Pep zaczynam to nie miał pucharu Kataru beka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?