lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VirtuoZ najlepszy z co można wybrać
0
@Borneo myśle ze lepiej rozejrzeć się za młoda 9 niż pomocnikiem, bo pomoc mamy obsadzona na ten moment dobrze, jedynie trzeba znaleźć naturalnego zastępcę Busiego, ale ciężko narazie o taki profil zawodnika na rynku
0
chciałbym się zapytac gdzie Ci mili Panowie co oddawali go za paczkę gwoździ z pocałowaniem ręki? Wydaje mi się ze on jeszcze może bardziej odpalić
0
@formentera2017 śmieszne porównanie
0
@Fenelon na reddicie ludzie dzień wcześniej napisali co się będzie działo 1.02 i ta zapowiedź o dziwno się sprawdziła, śmieszna sprawa
0
@Fenelon widziałeś co się działo wczoraj z xrp?
0
jest tu ktoś kto siedzi w krypto i obserwuje sytuacje np xrp?
0
@Lama20 myśle ze bit bay daje rade
9
powinien grzecznie ustawic się w kolejkę i rywalizować z Lengletem o 3 stopera innej opcji nie widzę
0
@barcamember zgadza się co raz lepiej to wyglada
10
przed kontuzja Ansu on był gwiazda młodziaków, teraz mamy dwóch takich bo Pedri dołączył.
0
@Pawlusek a późnej płacz ze strata 3pkt
0
@VeB 1899 oglądasz mecze? czy gadasz tak ze nic nie daje żeby tylko gadać?
7
zauważcie ze od kiedy Koeman jest trenerem De Jong gra całkiem inaczej w reprezentacji Holandii za czasów Koemana tez grał pierwsze skrzypce
0
@VeB 1899 czemu chcesz sprzedawać Griezmanna?
0
Pisałem po ogłoszeniu jego transferu ze to jeden z większych błędów jaki Barca popełniła oddała top 3 napastników na świecie za darmo do jednego z bezpośrednich rywali. Przecież to trzeba mieć siano w głowie i wiedzę o piłce zerowa żeby coś takiego zrobić jak robił Bartomeu
1
temu Puigowi to pomnik już przed Camp Nou postawić każdy go tak kocha
1
no i Trincao wygrał wycieczkę
0
@ronni37 ale o czym ty piszesz? Śmigasz w białej koszulce i przyszedłeś moralniaki ludziom tu dawać? Jeżeli się nie podoba to się nie śmiej i nie chichocz, ale nie musisz być głosem rozsądku tu. Porażka w takim stylu z 3ligowcem jest równie śmieszna co i nasze z Roma czy Bayernem.
0
@Rust_Cohle no ta trzeba się cieszyć jak u sonsiada większy gnój niż u nas to cześć kibicowania, podśmiewanie się z odwiecznego rywala to klasyk. Wszyscy kibice wbijają sobie szpilki i o to chodoz a nie każdy ma się po główce głaskać bo tak moralnie powinno to wyglądać XD
14
@AdiKingu96 no ta lepiej odpaść z 3ligowcem i być pośmiewiskiem, Ci panowie w Barcelonie dostają grube miliony wiec to ich robota żeby trochę pobiegać za tą piłką
0
najbardziej co mnie drażni to te jego „wrzutki” to jest tak przewidywalne
0
u białych na stronie największe zwycięstwo od kilku tygodni bo Barca odpadła.
3
wyszedłem posiedzieć na kiblu bo to bardziej interesujące
0
@Tasde ale po co wgl on coś robił Araujo by to wyczyścił
0
lenglet ma 2 iq potwierdzone info
0
@Szogi nie da się czytać tego co piszesz xd
1
@K1XPL aż taka zła sytuacje mamy w tym momencie w obronie? No nie wydaje mi się że jest tam jakiś duży kłopot. Jak już to trzeba się rozglądać za następca dla Alby, a środek obrony mamy solidny Araujo wyrasta na lidera, plus Umtiti dał obiecujący występ i nie skreślał bym go, jest Lenglet, Mingueza i Piqué, wiec sprowadzanie 6 stopera to chyba pomyłka
0
bardzo dobrze, gość jest przeciętny
8
oddać go za 15mln bo pensje tez chłop dostaje ładna a siedzi na lawie