0

@Khardan zgadzam się w 100%, narzekanie na Busiego jest ale nie mamy zawodnika o jego profilu na ten moment, żeby go zastąpić. A Puig musi podzielić się minutami z Pedrim i De Jongiem najlepsze rozwiazanie

1

dużo uważa ze Puig do pierwszego składu, ale mam pytanie za kogo? Za Busiego ciężko bo nie poradzi sobie na spd. Jedyne rozwiązanie to De jong na spd ale sami widzieliście w tym spotkaniu ile Holender nam daje w ataku..

2

@DanielOOL gość wniósł tyle energii w 2 linii ze jesyem w szoku

3

@ChampionLW może po tym meczu Puig zaliczy więcej minut, miejmy nadzieje

4

@BarcaInfo tylmo Pedro to był gość a ten to się nadaje do takiej Granady

0

@Ghotti idź oglądaj real

1

Busi dziś solidny mecz Panowie

0

@trolownik raz nam zabierają raz nam dają już taka jest ta liga każdemu tak sędziują

4

złota zasada Franka Smudy, zwycięskiego składu się nie zmienia!

0

w fm21 największa perełka w La Masi

0

@kuz Vini to chyba jedna z większych ich pomyłek.

0

posiadamy bardziej perspektywiczną niż Real Madryt? jakie zdanie macie na ten temat?

0

za 2-8, dostaliśmy od losu Pedriego

0

@FutbolToMagia jeżeli Font wygra jest to możliwe, ale jeseli Laporta a tak zakładam to Xaviego nie będzie od nowego sezonu

0

@FutbolToMagia poczekajmy do wyborów i wrócę specjalnie do tej dyskusji i zapytam się Ciebie gdzie jest Xavi.

0

nie nie dla psa...

0

@FutbolToMagia obudź się nie ma szans żeby Xavi był na ławce trenerskiej w następnym sezonie, wspomnisz moje słowa.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 każdemu trzeba wytłumaczy, jak ludzie piszą milionowy komentarz na temat Puiga czemu nie gra to ja napisze 2 mln z odpowiedzią

0

@Rewolucja123 zastanów się co napisałeś gość w IZRAELU wygrał jakieś mistrzostwa w IZRAELU XD

9

@Rewolucja123 Psycholog? serio? Spoko psycholog, ale np dyrektor sportowy czyli młody Cruyff to jakiś żart, gość nie pracował na tym stanowisku nigdzie w europie, skończyło by się jak z Abidalem. Projekt o nazwie stawiamy wszystko na Xaviego nie wydaje mi się ze byłby dobry. Xavi grałby tiki-take która dobra była w 2010 roku, każdy zespół z niemiec plus zespoły które lubią biegać rozjechały by jak chciały. Wyszło dwa razy postawienie na ludzi z DNA barcy czyli Pepe i Lucho, ale to nie znaczy ze teraz każdy ex piłkarz Barcy, sprawdzi się na stanowisku trenera, a miejsca na pomyłki nie ma. Projekt który stawia na nazwiska, które tak naprawdę są gwarancja niczego. Zacznijmy stawiać na fachowców a takich chce dać nam jedyny słuszny prezydent czyli Laporta.

1

@mint Chyba chciałeś napisać ze pozbył się 9? zrozum to ze Barcelona musiała ograniczyć budżet to nie jest wina trenera ze się pozbył Luisa bo on tego nie zrobił tylko zarząd, który chciał naprawić swoje błędy. Plus on dostał jedynie jednego zawodnika jakiego chciał czyli Desta, a na resztę zarząd nie miał kasy. To jak można winić Koemana za odejście Luisa skoro on nic nie miał do gadania. A nosa do piłkarzy ma zapewniam Cię bo kilku już wyciągnął na wysoki poziom.

0

@Undertaker87 nawet nie podejmuje dyskusji bo nie ma sensu

2

@DaPi no ale sam fakt wizualny i ogólnie przejrzystość na stronie mamy naprawdę zaje...

2

@DaPi o 4 w nocy jest online 500 ludzi, piękne to jest

10

@Coutinho007 nie dadzą za niego tyle maks 10 tak mi się wydaje

2

Takaie małe spostrzeżenie, nasza strona kibicow wygląda najlepiej ze wszystkich w tym kraju. Chętnie posłucham waszych opinii... Zerkałem na kilka innych w ostatnim czasie to moim zdaniem taki ManUtd nawet podjazdu nie ma gdzie tez sporo ludzi im kibicuje, Realu strona jest mega średnia a sekcja komentarzy itp to padaka. Jakie wasze opinie?

2

@kaamil1910 Przecież ten Koniaki strzela maks 10 bramek co sezon grając 40 meczy.

3

@Senyer zmaine na plus pewnie, nawet jakby Koeman założyć korki i wszedł za niego biegał by zapewne szybciej.

0

@Murazor o widzę, że ktoś rozsądnie myśli co do Puiga plus dla ciebie.

9

@mzr16 Powiedz mi jedno, czemu 3 trener nie chce postawić na Puiga? Setien wchodził i mówił ze Puig będzie jego kluczem w pomocy a z czasem odchodził od stawiania na niego, Valverde tak samo nie był przekonany, a teraz Koeman który moim zdaniem ma nosa do zawodników tez nie widzi go w podstawowej 11. Nie widzisz w tym czegoś? Plus oni właśnie widza go na każdym treningu codziennie więc faktycznie może jest coś z nim nie tak. De Jong w dwójce z Puigiem musiał by koncentrować się na grze zabezpieczając tyły co zabrało by nam świetne ofensywne umiejętności tego zawodnika. Messi na napadzie nie ma szans powodzenia bo on sam woli cofać się po piłkę dlatego w parze z Suarezem typowa 9 dawali nam tyle akcji i bramek. Typowa 9 jest nam niezbędna, kiedyś byli Eto, Villa później Suarez a teraz została luka w tym miejscu i trzeba jak najszybciej ją załatać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?