0

@Korek365 to puchar jest, wiec nie sadze ze zrobił to umyślnie

1

@scotti jeżeli uważasz tę piłkę od Alby za setkę to inna bajka. Piłka za plecy totalnie

1

@scotti pokaz mi minutę w której miał setkę w tym meczu

24

@scotti meczu nie oglądałeś, że piszesz takie bzdury?

3

ważne trzeba zauważyć za co dostał żółta, widać ze chłop inteligencja to nie grzeszy

0

przyszły kapitan

2

@Mario96w Busi tak sobie pewnie myślał a mogłem to być ja

0

nawet Bóg się myli

0

@Avatarr legendy się nie zapomina

1

@DonAndrzejos ludzie będą płakać dalej jak by przegrali tez by płakali.

0

Mamy swojego VVD, piękny on jest ten nasz Araujo

0

@abram3k ma na swojej stronie ofensywnie usposobionego Dembele który zostawia dużo miejsca

0

nie rozumiem czemu on dusi tak te zmiany teraz

0

lenglet pomylił gdzie i na jakim poziomie gra XD

0

nigdy nie zrozumiem jak bark może wyznaczać linie spalonego

5

całować po nóżkach młodego Pedriego żeby nam rósł dzieciątko Boże nasze, zbawienie linii pomocy

0

@LeonadisPL kibicuje Barcelonie 15 lat i nikt mnie nie irytował tak jak ten gość

5

oddajmy za darmo tego sabotażystę z 5 na plecach prosze

0

@Witekk10 albo nie ogląda meczy po prostu a lubi pisać bzdury

0

@masik86 na tle jakich rywali? Na tle Dynama wypadł dobrze sukces niesamowity

18

@marcin000019 co ty masz chłopie do Dembele?

0

@tomasz.s94 3 trener z rzędu nie stawia na Puiga zastanówcie się ludzie, może naprawdę wypada średnio na tle innych na treningach

0

@Greenalley 3 trener nie stawia na Puiga nie widzisz w tym czegoś dziwnego?

0

@ACRAB95 właśnie o to mi chodzi żeby nie brać nazwisk, które coś zrobiły dla Barcy jako zawodnicy a brać fachowców, którzy znają się na tym co robią. Nikt mi nie powie, że Abidal nie dostał tej posady dlatego, że napisz piękna historie plus zwyciężył chorobę z całym szacunkiem dla niego nie nadawał się do tej roli kompletnie.

0

@kaamil1910 Nie no rozumiem, ale już patrzeć nie mogę na ślamazarnego Busiego, którego każdy kontakt z piłka to spowolnienie akcji.

7

Zorc to marzenie, kontrakt ma do 2022, więc teoretycznie jest to możliwe, chociaż ciężko w to uwierzyć żeby zostawił Bvb po tylu latach. Overmars tez myślę ze dałby dużo, napewno młodzi Holendrzy byli by na celowniku a myślę, że to dobry kierunek. Jedynie ten Katalończyk zastanawia

0

@kaamil1910 De Jongiem

0

@kiper09 daje 98% że wygra

3

Busi w wyjściowym dziś mogę przyjmować zakłady

0

@Yosemite lewandowski ma ponad 500 bramek? Na wiki jak się policzy jego gole to wychodzi 392 we wszyskich klubach plus reprezentacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?