lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Korek365 to puchar jest, wiec nie sadze ze zrobił to umyślnie
1
@scotti jeżeli uważasz tę piłkę od Alby za setkę to inna bajka. Piłka za plecy totalnie
1
@scotti pokaz mi minutę w której miał setkę w tym meczu
24
@scotti meczu nie oglądałeś, że piszesz takie bzdury?
3
ważne trzeba zauważyć za co dostał żółta, widać ze chłop inteligencja to nie grzeszy
0
przyszły kapitan
2
@Mario96w Busi tak sobie pewnie myślał a mogłem to być ja
0
nawet Bóg się myli
0
@Avatarr legendy się nie zapomina
1
@DonAndrzejos ludzie będą płakać dalej jak by przegrali tez by płakali.
0
Mamy swojego VVD, piękny on jest ten nasz Araujo
0
@abram3k ma na swojej stronie ofensywnie usposobionego Dembele który zostawia dużo miejsca
0
nie rozumiem czemu on dusi tak te zmiany teraz
0
lenglet pomylił gdzie i na jakim poziomie gra XD
0
nigdy nie zrozumiem jak bark może wyznaczać linie spalonego
5
całować po nóżkach młodego Pedriego żeby nam rósł dzieciątko Boże nasze, zbawienie linii pomocy
0
@LeonadisPL kibicuje Barcelonie 15 lat i nikt mnie nie irytował tak jak ten gość
5
oddajmy za darmo tego sabotażystę z 5 na plecach prosze
0
@Witekk10 albo nie ogląda meczy po prostu a lubi pisać bzdury
0
@masik86 na tle jakich rywali? Na tle Dynama wypadł dobrze sukces niesamowity
18
@marcin000019 co ty masz chłopie do Dembele?
0
@tomasz.s94 3 trener z rzędu nie stawia na Puiga zastanówcie się ludzie, może naprawdę wypada średnio na tle innych na treningach
0
@Greenalley 3 trener nie stawia na Puiga nie widzisz w tym czegoś dziwnego?
0
@ACRAB95 właśnie o to mi chodzi żeby nie brać nazwisk, które coś zrobiły dla Barcy jako zawodnicy a brać fachowców, którzy znają się na tym co robią. Nikt mi nie powie, że Abidal nie dostał tej posady dlatego, że napisz piękna historie plus zwyciężył chorobę z całym szacunkiem dla niego nie nadawał się do tej roli kompletnie.
0
@kaamil1910 Nie no rozumiem, ale już patrzeć nie mogę na ślamazarnego Busiego, którego każdy kontakt z piłka to spowolnienie akcji.
7
Zorc to marzenie, kontrakt ma do 2022, więc teoretycznie jest to możliwe, chociaż ciężko w to uwierzyć żeby zostawił Bvb po tylu latach. Overmars tez myślę ze dałby dużo, napewno młodzi Holendrzy byli by na celowniku a myślę, że to dobry kierunek. Jedynie ten Katalończyk zastanawia
0
@kaamil1910 De Jongiem
0
@kiper09 daje 98% że wygra
3
Busi w wyjściowym dziś mogę przyjmować zakłady
0
@Yosemite lewandowski ma ponad 500 bramek? Na wiki jak się policzy jego gole to wychodzi 392 we wszyskich klubach plus reprezentacja.