13

35 baniek za niego dali a teraz 5 nie ma na Garcie

20

Fajnie ze w takim sezonie jak ten wyrósł nam taki obrońca brakowało czegoś takiego, oby omijał kontuzje i będzie grajek na lata.

0

@Coutinho007 to chyba logiczne, że lata lecą, a piłkarze po czasie wyglądają słabiej fizycznie oprócz kilku wyjątków.

1

@M4C1O0 jeżeli najlepsi młodzi zawodnicy nie będą do nas pasować to zostaniemy w tyle

0

@Firestone od razu wygrania ligi lm i pucharu na raz w pierwszy sezon tak o

3

@Barcelonista94 obejrzyj finał z Juve w lm to zobaczysz czemu tyle grał

0

@Rewolucja123 Napewno czego nie było za Valverde to dawanie jakiś minut młody, taki Pedri siedział by na lawie, a potem poszedł na wypożyczenie.

29

Sto razy wole oglądać taka barcelonę która próbuje różnych rozwiązań, u Valverde było żelazne 4-4-2 a gra wyglądała tak ze patrzeć się nie dało.

2

Przecież takie artykuły nie powinny się pojawiać, wystarczy logiczne myślenie i trzeźwe spojrzenie na sytuacje. Ronald dostał zlepek drużyny z emerytami mało kto prowadził by sobie w szatni żeby tych zawodników znów ustawić i zaszczepić im chęć gry o najwyższe cele. Plus sytuacja z wirusem i brak zarządu, który zostawił po sobie jedynie długi.

0

@Herato pójdzie do jakieś innej ligi gdzie jeszcze nie grał

0

on wzięli Ramseya za free, a teraz najlepszy ich pomocnik

0

@Cobra303 on nic nie robi, ani w ataku ani w obronie taki klocek turlając się po murawie

0

@Classik10 krytyka złej formy to nie hejt

0

@Matej zgadza się, ale wątpię żeby psg czy jakiś manchester go chciał

0

@FutbolToMagia zakończę tę dyskusje bo nie ma sensu, ty masz swoje zdanie i nie będę uświadamiał skoro tak sądzisz

1

@FutbolToMagia aż zrobię sobie screena ze Puig jest bardziej kreatywny od Instesty no HIT XD

5

@FutbolToMagia aż mnie skręca w środku jak czytam ze Puig albo Pedri maja większy talent od Iniesty, nosz kurw jeden gra któryś mecz w karierze dokładnie jego końcówkę a drugi ma dobre pol sezonu za sobą, a wy porównujecie ich do gościa który osiągnął w piłce wszystko, jeden z najwybitniejszych pomocników. Dajcie chłopakom czas i nie szukajcie na sile podobieństw bo drugich Xavich czy Iniestow lub Messich nigdy nie było i nie będzie.

0

@Matej nie sprzedadzą go

3

@cules100pro przecież wielki mistrz kraju z potężnymi wzmocnieniami młodymi zawodnikami, ja aby cytuje to co czytałem na początku sezonu na stronie białych

0

@Keson w sumie to wiesz może tez ma znaczenie ze dopiero teraz zaczął grać od a do z ostatnie mecze a wcześniej pykał w rezerwach gdzie intensywność napewno mniejsza. Myśle ze wejdzie w rytm treningu i tępo meczowe i będzie dobrze.

6

najsłabszej Barcelona od 15 lat traci 3 pkt do potężnego Realu Madryt i ma 7 bramek więcej niż oni

2

@sokot Messi nie łapał urazów? Prześledź sobie jego karierę i zobaczysz że miał problemy z więzadłami, kiedy pozował kilka miesięcy. Druga sprawa Grizz tez łapał kontuzje nie raz. Nie ma czegoś takiego jak zawodnicy którzy nie łapią urazów w sporcie fizycznym i kontaktowym. Plus o czym my dyskutujemy mecz wygrany po 45 min wiec każdy może zagrać żeby złapać minut i pewności siebie. Kiedy takie Puig ma łapać minuty jak nie w takich meczach i pokazywać ze zasługuje na uwagę.

0

@MasnyTed nie no śmieje się bo przypomina mi się to zdj z początku sezonu, gdzie wyglądał jak by przytył z 15kg.

3

@sokot o czym wy gadacie, gramy co 3 dni a wy mówicie żeby zawodnicy grali od a do z każdy mecz? Jak by złapał uraz w 85 min to by był płacz czemu go Koeman nie zdjął. Kiedyś tak Messiego bali się ściągać i później łapał kontuzje w środku sezonu bo był zajechany. Plus młodzi tez muszą grac, więc zmiana jak najbardziej słuszna.

0

@kulson1947 moj błąd

0

@SinMistico podobno na łyżwach ma śmigać żeby szybszy był bo ta nadwaga mu mocno przeszkadza

1

z innej beczki, Schalke wygrało dziś mecz od ponad roku XD

4

spokojnie chłop fizycznie wyglada jak koń

10

@sokot a po co miał go trzymać przy wyniku 4-0?

41

Występ Umtitiego dal nam dużo plusów bo pokazał ze jeszcze nie można go skreślać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?