lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
35 baniek za niego dali a teraz 5 nie ma na Garcie
20
Fajnie ze w takim sezonie jak ten wyrósł nam taki obrońca brakowało czegoś takiego, oby omijał kontuzje i będzie grajek na lata.
0
@Coutinho007 to chyba logiczne, że lata lecą, a piłkarze po czasie wyglądają słabiej fizycznie oprócz kilku wyjątków.
1
@M4C1O0 jeżeli najlepsi młodzi zawodnicy nie będą do nas pasować to zostaniemy w tyle
0
@Firestone od razu wygrania ligi lm i pucharu na raz w pierwszy sezon tak o
3
@Barcelonista94 obejrzyj finał z Juve w lm to zobaczysz czemu tyle grał
0
@Rewolucja123 Napewno czego nie było za Valverde to dawanie jakiś minut młody, taki Pedri siedział by na lawie, a potem poszedł na wypożyczenie.
29
Sto razy wole oglądać taka barcelonę która próbuje różnych rozwiązań, u Valverde było żelazne 4-4-2 a gra wyglądała tak ze patrzeć się nie dało.
2
Przecież takie artykuły nie powinny się pojawiać, wystarczy logiczne myślenie i trzeźwe spojrzenie na sytuacje. Ronald dostał zlepek drużyny z emerytami mało kto prowadził by sobie w szatni żeby tych zawodników znów ustawić i zaszczepić im chęć gry o najwyższe cele. Plus sytuacja z wirusem i brak zarządu, który zostawił po sobie jedynie długi.
0
@Herato pójdzie do jakieś innej ligi gdzie jeszcze nie grał
0
on wzięli Ramseya za free, a teraz najlepszy ich pomocnik
0
@Cobra303 on nic nie robi, ani w ataku ani w obronie taki klocek turlając się po murawie
0
@Classik10 krytyka złej formy to nie hejt
0
@Matej zgadza się, ale wątpię żeby psg czy jakiś manchester go chciał
0
@FutbolToMagia zakończę tę dyskusje bo nie ma sensu, ty masz swoje zdanie i nie będę uświadamiał skoro tak sądzisz
1
@FutbolToMagia aż zrobię sobie screena ze Puig jest bardziej kreatywny od Instesty no HIT XD
5
@FutbolToMagia aż mnie skręca w środku jak czytam ze Puig albo Pedri maja większy talent od Iniesty, nosz kurw jeden gra któryś mecz w karierze dokładnie jego końcówkę a drugi ma dobre pol sezonu za sobą, a wy porównujecie ich do gościa który osiągnął w piłce wszystko, jeden z najwybitniejszych pomocników. Dajcie chłopakom czas i nie szukajcie na sile podobieństw bo drugich Xavich czy Iniestow lub Messich nigdy nie było i nie będzie.
0
@Matej nie sprzedadzą go
3
@cules100pro przecież wielki mistrz kraju z potężnymi wzmocnieniami młodymi zawodnikami, ja aby cytuje to co czytałem na początku sezonu na stronie białych
0
@Keson w sumie to wiesz może tez ma znaczenie ze dopiero teraz zaczął grać od a do z ostatnie mecze a wcześniej pykał w rezerwach gdzie intensywność napewno mniejsza. Myśle ze wejdzie w rytm treningu i tępo meczowe i będzie dobrze.
6
najsłabszej Barcelona od 15 lat traci 3 pkt do potężnego Realu Madryt i ma 7 bramek więcej niż oni
2
@sokot Messi nie łapał urazów? Prześledź sobie jego karierę i zobaczysz że miał problemy z więzadłami, kiedy pozował kilka miesięcy. Druga sprawa Grizz tez łapał kontuzje nie raz. Nie ma czegoś takiego jak zawodnicy którzy nie łapią urazów w sporcie fizycznym i kontaktowym. Plus o czym my dyskutujemy mecz wygrany po 45 min wiec każdy może zagrać żeby złapać minut i pewności siebie. Kiedy takie Puig ma łapać minuty jak nie w takich meczach i pokazywać ze zasługuje na uwagę.
0
@MasnyTed nie no śmieje się bo przypomina mi się to zdj z początku sezonu, gdzie wyglądał jak by przytył z 15kg.
3
@sokot o czym wy gadacie, gramy co 3 dni a wy mówicie żeby zawodnicy grali od a do z każdy mecz? Jak by złapał uraz w 85 min to by był płacz czemu go Koeman nie zdjął. Kiedyś tak Messiego bali się ściągać i później łapał kontuzje w środku sezonu bo był zajechany. Plus młodzi tez muszą grac, więc zmiana jak najbardziej słuszna.
0
@kulson1947 moj błąd
0
@SinMistico podobno na łyżwach ma śmigać żeby szybszy był bo ta nadwaga mu mocno przeszkadza
1
z innej beczki, Schalke wygrało dziś mecz od ponad roku XD
4
spokojnie chłop fizycznie wyglada jak koń
10
@sokot a po co miał go trzymać przy wyniku 4-0?
41
Występ Umtitiego dal nam dużo plusów bo pokazał ze jeszcze nie można go skreślać.