lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przypomina mi się historia Paulinho
1
dajcie spokój z tym Neymarem, trzeba to ignorować bo to jest clickbait i tyle ze strony hiszpańskich mediów.
0
@Kz1234 jedni z lepszych przyjaciół z boiska
0
@tbas sprawdź se a nie tu ludzi wykorzystujesz
0
mam jakieś dziwne przeczucie ze on w końcu wróci do formy
1
@noface oj pamietam tego Rakiticia i Roberto co mecz u Valdka piękne czasy
3
Lenglet niech siedzi na ławie bo bez sensu żeby grał jak miał uraz
0
jak chcemy prezesa z JAJAMI to oczywiście Laporta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dalhi co ty gadasz ja nie odmawiam mu umiejętności, tylko mówię o polityce transferowej Barcelony czyli ściąganie zawodników 30+. Nie na tym to polega żeby rzucać miliony na gości którzy zagrają jeden lub dwa sezony. Chyba ze chcemy iść w ślady milanu to wtedy jak najbardziej można takich grajków brać
0
ten Busi to niech siedzi na trybunach już
2
czyżby budzi się taki Antek na którego czekamy
0
@LuisSalvano każdy ich artykuł
nadaje się do śmieci jeżeli ludzie wierzą w takie rzeczy to powodzenia
1
no i do tego Thiago Silve można było wziąć i na ławkę Terrego
0
po co na tej stronie pojawiają się artykuły z Mundo?
0
@matirix20 Ibra jest jedyny w swoim rodzaju wiec o czym mówimy
0
@slayer czuje ze by lepiej grał niż nasi obrońcy
0
@Corr za rok problem pomocnikami będzie a za 5 lat nowy milan w hiszpanii
0
@Senyer fani barcy myślą bardziej logicznie niż trener i zarząd, wiec czego oczekiwać
0
@MrRipley Coś ten Puig nie pasuje dla naszego trenera, pewnie go wypożycza z klauzula 10 mln zagra dobry sezon ktoś go wykupi a my za 4/5 lat będziemy za niego chcieli dać 60/80 mln coś jak z Thiago
0
@Tatazolwinia zgadzam się lubiłem gościa u nas, idealny z dna barcelony naturalny zmienik Xaviego
0
@normasubiektywna jeszcze warto mieć na oku młodego Unuvara tez fajnie wyglada może coś z niego być, zreszta cały Ajax u-21 warty śledzenia
0
@normasubiektywna zgadzam się a co do Antonego to jestem zapatrzony w jego talent ma jakaś lekkość i przypomina mi Neymara jak był w Santosie, ma jakaś lekkość w grze i fajnie ro wyglada. Jak trenerzy będą go dobrze szlifować bo wiadomo jak to jest z Brazylijczykami to myśle ze może z niego być fajny grajek.
1
@poskus środek pola coś jak De jong
0
@geass znajdź moj jakiś wpis o kupowaniu drogich piłkarzy nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo ktoś tak tu pisał
0
@poskus talent z Ajaksu, lepiej go brać teraz bo jak pójdzie gdzieś i ktoś da mu szanse to będzie plucie w brodę i cena 5 razy większa
5
spokojnie chlopak będzie jeszcze miał większy głód gry, a teraz Dembele z Pedrim musza pokazać na co ich stać
0
@geass a co do wykupu to jeseli znasz politykę transferowa Bayernu to sam znasz odp na pytanie ich jedenastka która wygrała z Barca 8-2 kosztowała ich 100mln tyle co nas jeden zawodnik wiec no wiemy gdzie jesteśmy jeżeli chodzi o politykę transferowa
0
@geass Co zrobił Bayern? myśle ze trenowanie u nich dla piłkarza to wgl inna liga niż w hiszpanii. Zobacz sobie mecz Real-Barca a Bvb-Bayern, chyba ze widziałeś to samemu można wyciągać wnioski jaka jest tam dynamika i jak piłkarze są wybiegani. Chodzi mi ze przestawili coś dla Cou w głowie ze gość nie boi się brać ciężaru gry na siebie i mieć piłkę przy nodze. Bo jak pamiętamy w Barcelonie pierwsze kroki to wystraszony chłopak. Zreszta jeżeli chodzi o niemieckie podejście do treningu to na ten moment Hiszpanie są lata za nimi niestety dla nas. I widać to po zawodnikach taki Busi w Niemczech siedział by na ławie 3/4 spotkań bo chłop już się nie nadaje do gry na takim poziomie. Moim zdaniem powinnismy dążyć do posiadania takiego zawodnika jak Kimmich w środku pola obok De jonga i pomoc była by całkiem inna
0
@HERORICH2 lepiej dla nas by było gdyby Grizz został w Atl bo myśle ze u nas już się chłopak nie odnajdzie, chyba ze pójdzie na wypożyczenie do Bayernu i zrobią z niego coś takiego jak z Cou.