0

przypomina mi się historia Paulinho

1

dajcie spokój z tym Neymarem, trzeba to ignorować bo to jest clickbait i tyle ze strony hiszpańskich mediów.

0

@Kz1234 jedni z lepszych przyjaciół z boiska

0

@tbas sprawdź se a nie tu ludzi wykorzystujesz

0

mam jakieś dziwne przeczucie ze on w końcu wróci do formy

1

@noface oj pamietam tego Rakiticia i Roberto co mecz u Valdka piękne czasy

3

Lenglet niech siedzi na ławie bo bez sensu żeby grał jak miał uraz

0

jak chcemy prezesa z JAJAMI to oczywiście Laporta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dalhi co ty gadasz ja nie odmawiam mu umiejętności, tylko mówię o polityce transferowej Barcelony czyli ściąganie zawodników 30+. Nie na tym to polega żeby rzucać miliony na gości którzy zagrają jeden lub dwa sezony. Chyba ze chcemy iść w ślady milanu to wtedy jak najbardziej można takich grajków brać

0

ten Busi to niech siedzi na trybunach już

2

czyżby budzi się taki Antek na którego czekamy

0

@LuisSalvano każdy ich artykuł
nadaje się do śmieci jeżeli ludzie wierzą w takie rzeczy to powodzenia

1

no i do tego Thiago Silve można było wziąć i na ławkę Terrego

0

po co na tej stronie pojawiają się artykuły z Mundo?

0

@matirix20 Ibra jest jedyny w swoim rodzaju wiec o czym mówimy

0

@slayer czuje ze by lepiej grał niż nasi obrońcy

0

@Corr za rok problem pomocnikami będzie a za 5 lat nowy milan w hiszpanii

0

@Senyer fani barcy myślą bardziej logicznie niż trener i zarząd, wiec czego oczekiwać

0

@MrRipley Coś ten Puig nie pasuje dla naszego trenera, pewnie go wypożycza z klauzula 10 mln zagra dobry sezon ktoś go wykupi a my za 4/5 lat będziemy za niego chcieli dać 60/80 mln coś jak z Thiago

0

@Tatazolwinia zgadzam się lubiłem gościa u nas, idealny z dna barcelony naturalny zmienik Xaviego

0

@normasubiektywna jeszcze warto mieć na oku młodego Unuvara tez fajnie wyglada może coś z niego być, zreszta cały Ajax u-21 warty śledzenia

0

@normasubiektywna zgadzam się a co do Antonego to jestem zapatrzony w jego talent ma jakaś lekkość i przypomina mi Neymara jak był w Santosie, ma jakaś lekkość w grze i fajnie ro wyglada. Jak trenerzy będą go dobrze szlifować bo wiadomo jak to jest z Brazylijczykami to myśle ze może z niego być fajny grajek.

1

@poskus środek pola coś jak De jong

0

@geass znajdź moj jakiś wpis o kupowaniu drogich piłkarzy nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo ktoś tak tu pisał

0

@poskus talent z Ajaksu, lepiej go brać teraz bo jak pójdzie gdzieś i ktoś da mu szanse to będzie plucie w brodę i cena 5 razy większa

5

spokojnie chlopak będzie jeszcze miał większy głód gry, a teraz Dembele z Pedrim musza pokazać na co ich stać

0

@geass a co do wykupu to jeseli znasz politykę transferowa Bayernu to sam znasz odp na pytanie ich jedenastka która wygrała z Barca 8-2 kosztowała ich 100mln tyle co nas jeden zawodnik wiec no wiemy gdzie jesteśmy jeżeli chodzi o politykę transferowa

0

@geass Co zrobił Bayern? myśle ze trenowanie u nich dla piłkarza to wgl inna liga niż w hiszpanii. Zobacz sobie mecz Real-Barca a Bvb-Bayern, chyba ze widziałeś to samemu można wyciągać wnioski jaka jest tam dynamika i jak piłkarze są wybiegani. Chodzi mi ze przestawili coś dla Cou w głowie ze gość nie boi się brać ciężaru gry na siebie i mieć piłkę przy nodze. Bo jak pamiętamy w Barcelonie pierwsze kroki to wystraszony chłopak. Zreszta jeżeli chodzi o niemieckie podejście do treningu to na ten moment Hiszpanie są lata za nimi niestety dla nas. I widać to po zawodnikach taki Busi w Niemczech siedział by na ławie 3/4 spotkań bo chłop już się nie nadaje do gry na takim poziomie. Moim zdaniem powinnismy dążyć do posiadania takiego zawodnika jak Kimmich w środku pola obok De jonga i pomoc była by całkiem inna

0

@HERORICH2 lepiej dla nas by było gdyby Grizz został w Atl bo myśle ze u nas już się chłopak nie odnajdzie, chyba ze pójdzie na wypożyczenie do Bayernu i zrobią z niego coś takiego jak z Cou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?