lukasz9197
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lenglet moim zdaniem jest w stanie być naszym pierwszym wyborem w obronie. Zobaczymy coś się stanie z dwójka francuzow osobiście chciałbym żeby oboje dostali szanse, Umtiti po kontuzji jeżeli zdrowie by pozwoliło to pamietam jak jakiś czas temu był pewniakiem u nas w obronie. A młody Todibo także w sumie nie dostał realnej szansy coś jak Cou wcześniej nikt na niego nie postawił. Potencjał ma napewno ogromny wiec czemu tego nie sprawdzić. Co do Gerarda to myśle ze ostatni sezon tak rozsądek podpowiada, wiadomo legenda klubu nie można mu tego odebrać i myśle ze jeżeli zagra na swoim optymalnym poziomie i nie zniży lotów w drugiej części sezonu tak jak nas do tego przyzwyczaił to może być także dobry sezon dla niego
0
@Bartex1981 ale przecież my będziemy grać co kilka dni to nie wyobrażam sobie żeby piłkarze 90 min każdego meczu byli na pełnych obrotach
0
@Bartex1981 no Bayern Schalke 8-0 a w tej kolejce dostali w dupe 1-4
4
@Bartex1981 maja każdy mecz 90 min zapierdzielac na wysokich obrotach? To nie są roboty
0
@Gargamel01 oglądałem dziś mecz City to myśle ze nie ma co o niego sięgać, lepiej już albo wyłożyć więcej na kogoś, ale barcelona nie interesuje się mocnymi grajkami takimi jak Dias czy Upame lepiej sięgać po półśrodki takie tak Paco, Boateng, Brajwejt, czy inne wynalazki
1
@liberoFCB zapomniałeś o Sergio Busim i Busquetsie
3
myśle ze dest z dembele lub trincao będzie o niebo lepszym ustawieniem. Na miejscu trenera dawał bym Griezmanna na zmianę z Cou zależnie od ich dyspozycji
0
@FC1899Barca żelazna obrona
0
@varosso w kadrze nie ma nominalnej 9 i nie będzie bo nie kupią wiec napewno rywalizacja by była XD
4
czekam na tych co kilka dni temu pisali ze sprzedanie/oddanie Lusia to konieczność. Wasze zdanie i wiedza na temat piłki jest taka sama jak tego dziada Bartka. Pozdrawiam
2
@Veysel o właśnie widzę ze patrzysz na to identycznie jak ja. Oni jak by się pomylili kto miał odejść z klubu i gości którzy maja jaja oddali za bezcen a turystów, którzy już tylko liczą kasiorkę i chcą dociągnąć do emeryturki zostawili, plus Roberto to nie wiadomo co on ma w głowie i czego chce
0
prawe skrzydło w takim razie mamy zrobione, Dest za rok przyjdzie Emerson na zmianę, Trincao na pomocniku. Lewa Ansu plus Alaba i dla tego drugiego trzeba znaleźć zmiennika.
3
zróbcie sobie screeny Lusi w tym sezonie +- 20 bramek w lidze
0
Nie ma co patrzeć na słaby Real, patrzmy tylko na nasze wyniki i nasza grę i z tego wnioski trzeba wyciągać. Ten real jest tak cienki ze i tak będą gubić punkty
1
szkoda szczępić ryja
1
Ta czerwona dla Emersona to bardzo bardzo hiszpańska, w angl by go wyśmiali z tą kartką, ale cóż pomoc musi być Real Karny Madryt
0
@Kamilb1988 niby barcelona na dnie ale jak zajrzysz dobrze to real tam pione może z nami zbijać, tylko ze oni uważają ze nie maja kryzysu
0
@Mati90fcb Messi chciał odejść to mu nie pozwolili nawet mogli go sprzedac a nie robić taka szopkę, wiec teraz nie dziwie się mu ze ciśnie po nich. Jak bym chciał odejść od pracodawcy to bym chciał żeby mi to umożliwił, a inaczej z niewolnika nie ma pracownika
0
wypożyczenie bez żadnej dziwnej klauzuli myśle ze jest dobra opcja, porto czy psv dobry kierunek
3
@madeinpolnd83 zanim odejdzie to jeszcze będziemy w większej dupie niż jesteśmy teraz, najlepiej czekać z założonymi rękoma i uśmiechać się ze jest fajnie
1
@RosjaninBut Godne pożegnanie wydaje mi się ze o to chodzi. Nie w stylu wypychanie na sile byle gdzie.
2
@Mati90fcb człowieku uważasz to co się dzieje w klubie jest fajne? Nie chodzi o samego Leo zobacz ilu ważnych zawodników wypowiada się tak samo jak on. Ten zarząd pluje na naszych piłkarzy, zero szacunku do ludzi dzięki którym Barcelona jest tu gdzie jest. Barcelona dla Messiego jest jak dom, ty co byś zrobił jeżeli budujesz coś i oddajesz się temu kilkanaście lat, a za tobą stoją ludzie którzy wyciągają cegiełkę po cegiełkę i starają się zostawić ruinę. Nie stawiał byś oporu??
3
@Harnas2 traci tylko on? Barcelona dla messiego jest jak dom. Pozwolił byś żeby ktoś starał się rozwalić to co budowałeś kilkanaście lat? Nie stawiał byś żadnego oporu? Oni plują na piłkarzy i to nie jakiś gości którzy nic nie znaczą dla klubu tylko zawodnicy którzy ostatnie lata dali nam tyle radości. Zauważ ze nie tylko Leo stawia się temu znajdziesz kilkunastu którzy mówią to samo
0
krytyka na Leo wylewa się tu strasznie, ale zauważcie ze w Barcelonie tak zle nie było już bardzo długo. Nie mówi o tym jedym czy dwóch piłkarzy tylko zebrał by pewnie ich z kilkunastu, którzy stoją jeden za drugim i potwierdzają ze dopóki zarząd będzie u władzy klub będzie powoli pikował w dół
0
chłop po wojsku chyba
0
@Condemnation wiesz co z tym roberto to jest śmieszna sprawa bo zauważ ze w rękach Pepa czy Lusia był naprawdę mocna częścią czy na prawej obronie czy w środku pola. Myśle ze to w jego głowie jest problem i jeżeli trener umie do niego dotrzeć to można z nim coś zrobić. Ja z nim mam tak ze skreśliłem go tak na 50%, myśle ze dałbym mu szanse ostatnia jako jedynemu z tych co powinni odejść.
2
wiecie co pewnie zostanie Bartek do marca a od marca można myśleć co będzie dalej. Trzeba nastawić się psychicznie na trudne lata, ale przecież na spokojnie można sobie z tym poradzić Liverpool jeszcze przed Kloopem tylko myślał o grze w lm, czasem warto odbić się dobrze od dna żeby szło to jakoś dalej. Co do naszych pozytywów to mamy kilku młodych grajków którzy mogą pociągnąć ten zespół przy dobrej organizacji zarządu jaki będzie w następnym roku i pomysłu na projekt jakim będzie zespół. Myśle tu o De Jongu,Ansu, Pedrim, Trincao, możliwe ze Dest i myśle ze Puiq przekona trenera do siebie i udowodni swoją wartość i będzie na kilka dobrych sezonów powodował uśmiech na twarzy swoją gra. Narazie jest więcej znaków zapytani niż odpowiedzi ten sezon będzie prawdopodobnie najgorszym od wielu wielu lat tak zakładam ale polecam dla nas kibiców przygotować się na najgorsze żeby za dużo tutaj w kometarzach nie płakać po przegranych bo to nic nie da. Odeszło 4 zawodników którzy musieli odejść w tym sezonie lub następnym bo niestety metryki nie oszukasz. Moim zdaniem w ich ślady powinni jeszcze pójść Pique, Alba, Busi i nie wiem co z Roberto bo jak pamietam jak gość był uniwersalny w dobrych rękach trenerskich (pep,luis) to myśle ze można jeszcze z niego wyciągnąć trochę dobrego. Co do wzmocnień to myśle ze lepiej te okienko poświecić na Desta plus napastnika tutaj myśle o Depayu bo Lautaro jakoś mnie kompletnie nie przekonuje, innych opcji chyba nie ma na rynku, mogliśmy powalczyć o Wernera no ale trudno przeszedł za wydaje mi się spoko kasę i byłby realnym wzmocnieniem ale nie ma co gdybać. Wiec podsumowując nie ma co płakać tylko zaciskać zęby a Barcelona i tak jest i będzie wielka
0
@RKS1979 przyjdzie dest może i tyle z tego
8
powinien odchodzić Busi, Roberto i Bartek a odchodzi nasz gryzoń co 6 lat dawał nam tyle radości łezka się w oku kręci
9
myśle ze dużo plusów w tym bo młodzi na skrzydłach będą śmigać, a jak pamiętamy Leo walnął 90 bramek w jednym roku wiec myśle ze da rade chłopak